Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

najlepsze jest to ,że komfort jest prawie taki sam jaki miałem na 16" :shocked: , powaliło mnie to z nóg, po przejechaniu 70km na tych felach

Opublikowano

Fela za***ista :hi:

Opublikowano
:kox: :kox: :kox: jak to sie mówi... mega kox.
Opublikowano

to jest fela 18cali 225x40x18????

jaką glebe do tego zapodałeś????

Opublikowano

no Ive teraz możesz śmigać wieczorem po mieście :naughty: :naughty:

Opublikowano

Daj ładne nocne foto by bylo widać te yellow halogens. Patrząc z boku mamy tylo relingi srebrne i fele na ciemnym aucie... cos pustawo pośrodku... może ramki albo chociażby lusterko w satynie?

Opublikowano

Daj ładne nocne foto by bylo widać te yellow halogens. Patrząc z boku mamy tylo relingi srebrne i fele na ciemnym aucie... cos pustawo pośrodku... może ramki albo chociażby lusterko w satynie?

są w planowanych modach :naughty: ale ja bym raczej zmienił relingi na czorne :mysli:

Opublikowano

No, no, no. Ładnie.

I popieram piechola - relingi na czarno.

Opublikowano

Ive teraz masz prawie prosiaka :) halogeny good :) (Buszol się nie zna) - ja bym już niczego nie zmieniał, BTW ja też nie odczułem różnicy po przejściu na 18'' z 16'' a mam nawet bardziej pozytywny odbiór wspólpracy zawiechy z oponą w tym profilu, ping-pong jest znacznie rzadziej niż na 16''

Opublikowano

ja bym te relingi w ogole zdemontowal :wink4: jak u stylowcow :decayed:

i tak jak pet3r mowil - tyl do gory :cool1:

Opublikowano

Tył do góry i będzie lux :decayed: I ja bym nie polerował felgi-dobrze jest jak jest :naughty:

Opublikowano
  • Autor

to jest fela 18cali 225x40x18????

jaką glebe do tego zapodałeś????

fela 18''x 40 x 225 , zawias to gwint jakieś -70mm od serii
Opublikowano

to jest fela 18cali 225x40x18????

jaką glebe do tego zapodałeś????

fela 18''x 40 x 225 , zawias to gwint jakieś -70mm od serii

o kurcze

-70mm :slina:

u kumpla widziałem tyle to miał opone schowana do wewnatrz nadkola ale miał 16 cali

jestem ciekaw czy umnie przy 16 cali gleba -40mm bedzie dobra :mysli:

ciekawe sa te prosiaki :naughty:

Opublikowano

a wyobaraź sobie że Vario miał jeszcze odrobinkę niżej :naughty:

Opublikowano

a wyobaraź sobie że Vario miał jeszcze odrobinkę niżej :naughty:

nie kuś :decayed:

Opublikowano

a wyobaraź sobie że Vario miał jeszcze odrobinkę niżej :naughty:

nie kuś :decayed:

nie no niżej niż ma Ive to cholernie ciężko się jeździ .... coś w tym temacie Vario może napisać :gwizdanie: jak zrobisz te -40 to też bedzie kox ....

Opublikowano

Iverson czy wszystkie cztery felgi mają identyczny wzór czy dwie mają te zawijasy zgodne z ruchem wskazówek zegara a pozostałe dwie w drugą strone ????

wiesz o co mi chodzi ????

Opublikowano

nie byłem przekonany do tych felg ale na aucie malina :good:

Opublikowano

Ja przy pierwszym podejściu miałem -95 mm do serii a teraz jest -65 i daję radę :)

Opublikowano

Ive a nie dało by się zrobić tak żeby halo świeciły tak na biało i przechodziły w niebiesko? :mysli:

bo tak sobie myśle że jak wyrezam xenon to w ori halogenach nie ma soczewki więc światło będzie walić wszędzie... dlatego muszę chyba coś innego wymyśleć :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.