Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos


Iverson

Rekomendowane odpowiedzi

mi tam nic nie dzwoni.

czas polerowania długi + pasty , mleczka i inne pierdoły...szczerze nie chciało mi się.

Te rurki są naprawdę dobrze zrobione , ale z ulterem to nie mają za dużo wspólnego :wink4:

[br]Dopisany: 28 Październik 2008, 13:38_________________________________________________

a dlaczego spawales ... ?
uciąłem stare do prostych, 1.5 cm wysunąłem bardziej niż ori i przyspawałem, jest jeszcze opcja przykręcenia na śrubkę z torxem :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym sie chciał prosze kolegi Tomka dowiedzieć coś ..o tajemniczym opisie na GG w którym można było odczytać słowo ..

G A R R E T T :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ot zwykłe bajkopisanie :wink4:

...zbieranie gratów i takie tam :cool1: , niech to jedzie wkońcu choć trochę nie!!! :rolleyes:

A co już uzbierałeś ? :naughty::guma:

Kakie plany przyjacielu ? :decayed:

Standardowo turbo , fmic, wytryski , program ..czy planujesz jakiś cios prosto w jądra ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

standardowo, big T ,kolektor AWX, wtryski, fmic, program. autko do polatania na 2,3 sezony ,a później się zobaczy :naughty:

...co uzbierałem...hmmm czekam na odpowiedzi w 2 sprawach: turbo AWX lub ciekawsze BRD :naughty: i fmic, do końca listopada i później jazda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz podesle Ci namiary na kolesi gdzie ja kupiłem swoje turno od AWX..cena dobra :wink4:

Fmic chinol ? Wymiar standard czy gmerasz jakiś naprawdę męski rozmiar ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AWX tylko nówka , fmic mniej więcej rozmiar taki jak u Sokoła , muszą pozostać halogeny i ma być jak najmniej widoczny :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AWX tylko nówka , fmic mniej więcej rozmiar taki jak u Sokoła , muszą pozostać halogeny i ma być jak najmniej widoczny :good:

Sokoła FMIC jakiś taki mały..albo mi sie wydaje :mysli: ..ale jak taki styknie to nie ma co kombinować ..

Ja kupiłem turbulum bo b.małym przebiegu :wink4: Kolesie bedą mieli prawdopodobnie całego Leona Top Sport na części ..także jak bedziesz chciał pompki AL to moge podrzucić Ci do nich namiary ..może akurat rzucą dobra cene :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooo, wow :slina::good: to widze gruba sprawa bedzie....... pewnie z 2 z przodu KM bedzie??

2xx nie osiągalne na takim setupie , nie rzucam cyfr bo co wyjdzie to wyjdzie i tyle , po co się rozczarowywać póxniej ,że padlina nie podołała...

Ragga zajmuję pompki...jak coś będziesz wiedział to daj znać :good:

ten fmic w zupełności styknie na takie mody :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson nie drażnij, bo jak złapię wenę to też zacznę bebechy wymieniać :) na T BRD i Fmic'a :) bo większych pompek do mojego nie ma :) chociaż teraz i tak ładnie śmiga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kusi mnie jak cholera, w koncu kupuję zawias, pewnie w przyszłym tygodniu montaż, ale jeszcze się zastanawiam czy FK czy TEIN, FK 2 lata gwarancji a TEIN 1 rok, z czego TEIN to mega wypas z 6 stopniową regulacją twardości na przodzie i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kusi mnie jak cholera, w koncu kupuję zawias, pewnie w przyszłym tygodniu montaż, ale jeszcze się zastanawiam czy FK czy TEIN, FK 2 lata gwarancji a TEIN 1 rok, z czego TEIN to mega wypas z 6 stopniową regulacją twardości na przodzie i tyle.

TEIN :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie tak z TEIN'em ?? Fast and Furious 0000 :)[br]Dopisany: 30 Październik 2008, 13:03_________________________________________________Pomyliłem się z regulacją :) Przeznaczone do użytku codziennego oraz na okazjonalne wyjazdy na tor. Jedno z bardziej popularnych modeli zawieszenia TEIN, posiada pełną regulacje wysokości, i aż 16 stopniowa regulacje twardości zarówno dla przednich i tylnych amortyzatorów.

d29e7974ed0f5c5e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z TEINEM wszystko ok :good:

Jakbym operował kapusta to nawet bym sie nie zatanawiał w porównaniu z FK :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...