Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B8 CAHA] by Simon__75

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Pisałem do ASO....oni są zadowoleni ze problem z głowy.
Gratisy :) :) :) Jakie gratisy ?? :)

Opublikowano

W którym ASO robiłeś?

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 22.04.2016 o 17:41, dawidg2 napisał:

W którym ASO robiłeś?

We Wrocku robiłem.

Zdjęcia lamp :

Lewa:

ww8nxbpn.jpg

xoi6s922.jpg

Prawa:

tmbnss8e.jpg

s9yruc98.jpg

Numerki na obu są identyczne....

__________________________________________________________________________________________

Dziś ksenon w prawej lampie powiedział "papapa"..... :/

Świeci przez chwilkę i gaśnie.

Trzeba na szybko czegoś poszukać.

Z tego co patrzyłem to wchodzą żarniki D3S ??? Wymieniać oba ??? Polecacie jakieś konkretne palniki ?

9qitqpoi.jpg

mkou9xyc.jpg

 

 

 

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

Co do lamp, daj zdjecie z tej karteczki co jest na lampach :D

Edytowane przez Kooga

Opublikowano
  • Autor

Karteczka....na lampach ?? Wytloczki z lam sa wyzej na fotkach. A karteczka gdzie sie znajduje ??

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/317527-lampy-led-przod/tutaj w tym temacie masz zdjecia :D

Interesuje mnie data produkcji i te np "24S" czy masz rozne czy takie same, bo nie wiem na co zwrocic uwage przy kupnie lampy, zeby ledy tak samo swiecily :D

Opublikowano
  • Autor

Hm....Numerki mam różne a świecą identycznie.

wdg9nz9j.jpg

Opublikowano

No rzeczywiscie, numery w ogole z innej parafii, to raczej trafienie lampy z tym samym odcieniem ledow bedzie trudne.

Dzieki :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Nie ma za co :)

Do tych naszych lamp to żarniki D3S szły ???

Zastanawiałem się nad czymś takim (niekoniecznie z allegro)

http://allegro.pl/osram-d3s-xenon-xenarc-original-zarnik-palnik-35w-i6189922247.html

lub takim

http://www.philips.pl/c-p/42403XVS1/x-tremevision-samochodowa-lampa-ksenonowa

____________________________________________________________________________

Żarniki zamówione. Jutro będą do odbioru w sklepie.
Wybór padł na

hmc35e69.jpg

gwdbn8ki.jpg

ykle5uz3.jpg

________________________________________________

Jest szansa na to żeby halogeny same się "odparowały" ?
Wczoraj mieliśmy w ZGC ładną ulewę i chcąc nie chcąc jedna z kałuż ewidentnie była "wyżej" niż halogeny.
http://www.youtube.com/watch?v=D1JMSrUjCaM&feature=youtu.be

I tu moje pytanie.
Zdejmować je czy dać im szanse na samoczynne odparowanie ?

Bo jak zdemontować halogen to chyba wg tej instrukcji:

m3p2hcdc.jpg

uxgsbjtd.jpg

lub tego opisu:
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/151384-wymiana-zarowki-swiatla-przeciwmgielnego-i-demontaz-kratki-w-przednim-zderzaku/





________________________________________________________________________________________

Po dłuuuugim oczekiwaniu w końcu udało się wywalić przednie PDC z szafy.

Teraz kwestia czasu, żeby przywyknąć do podwójnego "pikania" :)

cstiih7r.jpg

o7s7mmhv.jpg

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

Witam. Mam prośbę. Jak zakończyła się sprawa odszkodowania? Masz może kalkulacje z serwisu jaki był koszt koncowy naprawy? Spotkała mnie podobna przygoda (leey przód zderzak, lampa, błotnik, maska) z mojego AC również w Allianz wiec warto by przygotować jakieś argumenty dla ubezpieczyciela.

fd190d07c4772a78a2214a80860bf3a0.jpg

Opublikowano
  • Autor

Sprawa u mnie bardzo dobrze się zakończyła.
2 tygodnie pośmigałem nowiutką A3jką :) - wszystko na koszt ubezpieczalni.
Auto "poskładane" tak jak być powinno.
Ogólnie jestem zadowolony.

Poniżej masz jak to wyszło i fakturkę.

uorsgjol.jpg

s9h8etbf.jpg

dog2zmu2.jpg

Opublikowano

Robota wygląda na wykonana profesjonalnie no i za fakturę dzięki, jeżeli nie masz nic przeciwko jeżeli zajdzie taka konieczność użyje jej w batalion z ubezpieczycielem?

Opublikowano

Ehhh taka szkoda a moglbyc polift :)

Kaju tylko Ty nie grzesz i pamietaj element dziurawy jest elementem do wymiany ;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Kaju77 rób z faktura co potrzeba.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

_________________________________________________________________________

znalazłem jeden "ubytek" po montażu PDC na przodzie.....

Po ponad miesiącu zobaczyłem, że nie mam podświetlenia nóg kierowcy....

Osłona w dół i widzę że lampka od podświetlenia jest niepodłączona.

Co gorsza nie widzę nigdzie żadnego przewodu, który mógłby zasilić w/w lampkę :/

Reszta podświetleń działa i ma się dobrze - kierowcy NIE :/

skąd przychodzi okablowanie do podświetlenia nóg kierowcy ??

Gdzie tego szukać ? Jakieś kabelki idą za podstopnice.....powinno tam coś "iść" ??

Podpowie ktoś coś ??

Opublikowano

Ja miałem ori QQ1 i kabelek idzie chyba razem z wiązka od OBD.

Opublikowano

Tak kabel idzie razem z wiazka gniazda diagnostycznego.. Ale to co tak nagle Ci znikla moze zaizolowana przypadkiem :D

Opublikowano
  • Autor

Tak kabel idzie razem z wiazka gniazda diagnostycznego.. Ale to co tak nagle Ci znikla moze zaizolowana przypadkiem :D

Sprawa wygladała tak:

Oddałem auto do uruchomienia PDC z przodu....odebrałem i wszytsko bylo OK. W sumie dni dosyc dlugie a okazji do jazdy w nocy jakos mało było wiec czlowiek nie zwracal uwagi na brak oswietlenie nóg kierowcy.

W sobotę nie wlaczylem swiatla wjezdzajac do garazu i jakiez bylo moje zdziwienie jak po wyciagnieciu kluczyka u pasazera sie swiecilo u kierowcy ciemno :/

Mowię na 100% nie podlaczyli LEDów .... I faktycznie LED nie podpięty....tyle że nie mogę odszukać wiązki do zasilania oświetlenia :/

Tak czy inaczej OBD idzie rownolegle z oswietleniem nóg (mam ori QQ1)....

Musze poszukać w tym tygodniu :/

___________________________________________________________________

Może mi ktoś podpowiedzieć czy są jakieś trudności związane ze zdjęciem tego oto plastiku z progu ??

sgoda5gn.jpg

I pytanie jeszcze dotyczące demontażu podstopnicy - na wsick jest i klips na górze czy jakoś inaczej mocowana ??

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

Zdejmujesz rączkę od maski (do wyciągnięcia blokada), potem jedna śrubka koło rączki i spinki.

Podstopnica po zdjęciu tej osłony na wcisk, ten klips na górze to do trzymania osłony pod kierownicą (można ją delikatnie odgiąć).

Opublikowano

I jak tam Panie znalazłeś lampke :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.