Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Turbo BRD


Klecha86

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko, że GTB nie pasuje P&P. Hybrydy nie sa złe szczególnie ta opcja brd/caha. Ogranicza czasami skrzynia "5" przed takim mocnym dołem

Z tą przeróbka GTB zdarzają sie też wpadki .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że GTB nie pasuje P&P. Hybrydy nie sa złe szczególnie ta opcja brd/caha. Ogranicza czasami skrzynia "5" przed takim mocnym dołem

Z tą przeróbka GTB zdarzają sie też wpadki .....

pasuje jak kupisz zestaw już przerobiony ze spływem i redukcją pod filtr powietrza,jedyna przeróbka to wydech ale w sumie i tak najlepiej do gtb zrobić DP 2.5".Dół przecież nie musi być nie wiadomo jak mocny bo szybko poleci dwumas,wpadki się zdarzają z gtb? Trzeba wiedzieć komu powierzyć przeróbkę :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orurowanie owszem,przecież to oczywiste tym bardziej większy Icek,powiem wprost nie słyszałem żeby juby_p miał jakieś wpadki,wszystkie jego gtb są przerobione profi,wstają jak seria nieważne czy 1756 czy 2260,na dodatek ma założoną u siebie gtb2260 z ori puszką filtra powietrza a raczej wszyscy wiemy ile jest miejsca w b6,jak bardzo ogranicza puszka filtra powietrza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że cena rośnie w oczach. Montując DP, spływ, i redukcje cena robi sie powoli 50% ceny BRD.... Wiec są wieksze koszty... w zakupie T chyba też (zależy też od okazji). Wiec trzeba przenalizowac wybór turbiny i tego co oferuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba rozmawiamy o dwóch różnych rzeczach,przecież wszystko zależy w jakie moce dany osobnik celuje,jeśli masz seryjny dolot ,seryjny cooler i seryjny początek wydechu to po co montować BRD czy GTB? dla idei?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj sie nie zgodzę na allegro kiedyś były GTB2260vk przerobione z kolektorem za niecałe 2k a koszt regenerowanej BRD to 1.2k róznica 800zł, jezdziłem na GTB i jeśli miałbym drugi raz ja montować odrazu bym to robił.

Problemu z montażem GTB nie ma jakiś dużych. Najgorsze to kolektor ale na aukcji był sprzedawany juz z kolektorem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze to kolektor ale na aukcji był sprzedawany juz z kolektorem:)
:wink:

dokładnie BRD czy hybrydy w porównaniu do GTB to przepaść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba rozmawiamy o dwóch różnych rzeczach,przecież wszystko zależy w jakie moce dany osobnik celuje,jeśli masz seryjny dolot ,seryjny cooler i seryjny początek wydechu to po co montować BRD czy GTB? dla idei?

Popieram nie ma sensu wkładać większe turbo bez całej reszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze temat poszedł trochę w kierunku czy lepsza regenerowana czy ori pewna turbina.

Mam możliwość kupić z AWX-a po regeneracji która była robiona rok temu,niby wszystko z nią ok i zastanawiam się czy ją brać???

Jak myślicie,porządna regeneracja wystarczy na długie lata???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie brał bym tej turbinki...Rok po regeneracji a wiec zaraz po gwarancji.

Naprawde jeśli chcesz miec audi dłużej niż dwa lata zregeneruj swoją albo kup taka do regeneracji:)

W przyszłości bedziesz spokojny o nią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja jest zdrowa ale mowa tu o AWX-ie.

Jest sens kupywać turbo dać 500 plus 800 regeneracja...???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniels dalej masz GTB17 ?
tak po małych usprawnieniach Jubego_p :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja jest zdrowa ale mowa tu o AWX-ie.

Jest sens kupywać turbo dać 500 plus 800 regeneracja...???

Za tyle kupiłem zdrowe turbo AWX 3 lata temu, zakładanie że za 500zł to szrot jest niepotrzebne.

Chociaż wyjaśnia dlaczego dobre turbo ASZ za 500zł nie chciało się sprzedać, teraz wystawie za 800 skoro klienci myślą, że to za 500 jest do regeneracji:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja jest zdrowa ale mowa tu o AWX-ie.

Jest sens kupywać turbo dać 500 plus 800 regeneracja...???

Za tyle kupiłem zdrowe turbo AWX 3 lata temu, zakładanie że za 500zł to szrot jest niepotrzebne.

Chociaż wyjaśnia dlaczego dobre turbo ASZ za 500zł nie chciało się sprzedać, teraz wystawie za 800 skoro klienci myślą, że to za 500 jest do regeneracji:decayed:

Armi jak masz ze swojego zdrowe turbo w tej cenie to ja je łykam:wink:

Niby wszystko co było do wymiany zostało wymienione.

Jak poznać że bebechy są ulepszone???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To które mam nie pasuje do silników wzdłużnych tylko poprzecznych.

Poszukaj na szrotach, sprawdzasz luz wzdłużny i poprzeczny. Jak wszystko gra to kupujesz. EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...