Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4B7 1.9 TDI BRB S-line by Gąbalo Bix skrętny/PDC/BOSE/RNS-E LED/Program/Eibach/Fela Pompei/Heble 3.0tdi/Dekory LED


gabalo

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.01.2018 o 17:00, gabalo napisał:

3 lata o niego prosiłem i zawsze było NIE! Ożeniłem się i wystarczyło jedno pytanie i od razu zgoda! ...Jak bym wiedział to 3 lata temu bym się ożenił :grin:

No to na kolejne 3 lata powinno Ci starczyć :decayed:  dobra zmiana z tym ledem :naughty: 

 

Rezaj airbag off, zawsze to więcej ikonek na konsoli :decayed:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cos bym musiał tam wyrezac bo faktycznie za pusto na tej konsoli [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dawno mnie tu nie było… do rzeczy, z racji ze wokół nowego domu troche wydatków to moje autko z którym jestem 9 lat może cieszyć kogoś innego… jeśli cena mnie zadowoli to Audi jest do wzięcia;) 3 lata temu wymieniony silnik (w starym pękł tłok i nie bawiłem się w naprawy), w tym momencie ma niecałe 200 tyś, nalotu, a buda 375 tyś…przy wymianie został wymieniony egr na nowy, zregenerowane turbo i wtryski…2 miesiące temu wymieniony kompletny rozrząd i serwis klimatyzacji, a w październiku komplet dwumas i sprzęgło…miesiąc temu robiony przegląd i zapłacone OC na cały rok..2 lata temu wymienione wachacze przód….Autko stoi na kołach letnich felgi 18 calowe z oponami 235/40 firmy goodyear F1 jeszcze na około 2-3 sezony, dodatkowo do auta dodaje drugi komplet kół (zimowe), 17 cali z nowymi oponami BRIDGESTONE Blizzak LM001 w rozmiarze 225/45… cała teszta w temacie auta, możliwe że przez te lata jeszcze coś dorzuciłem a w temacie nie wpisałem…jeśli jest ktoś zainteresowany to śmiało pytać, pisać, dzwonić tutaj lub na Kom 600 271 507

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...