Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4B7 1.9 TDI BRB S-line by Gąbalo Bix skrętny/PDC/BOSE/RNS-E LED/Program/Eibach/Fela Pompei/Heble 3.0tdi/Dekory LED


gabalo

Rekomendowane odpowiedzi

No dzięki za odpowiedź ja to zrobię pewnie tak jak pisałem wyżej tzn przednie boczne najjaśniejszą folią a reszta z wyjątkiem rzecz jasna czołowej najciemniej ;) więc przednie nie będą się tak rzucać w oczy :P No i homologację dostane więc przy kontroli nie muszą wiedzieć że nie obowiązuje ona na przód :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni już dobrze wiedzą że od kierowcy i pasażera foli być nie może, no chyba że ochronnej przezroczystej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie może być, nie ma tekiego przepisu z tego co mi się wydaje. Jest tylko że musi być widoczność minimum 70% po przyciemnieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepuszczalność światła w kabinie kierowcy, czyli przednia szyba + dwie boczne, od kierowcy i pasażera ma wynosić nie mniej niż 70%. Problem w tym ze taką wlasnie przepuszczalność szyba ma juz kiedy opuszcza fabrykę.

Więc Ty chcąc przyciemniac je folia nawet 1% łamiesz prawo i policja ma obowiązek zatrzymać Ci dowód, diagnosta nie podbić przeglądu chyba ze zerwiesz folie.

Wysłane z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak kolega wyżej napisał, nie można niczym okleić a procentowo jest tak że przednie boczne musza przepuszczac 70% a czołowa 75%.... Tak czy siak cokolwiek sie nie naklei to policja ma prawo dowód zabrać...Ale jak to w Polsce zawsze znajdzie sie diagnosta który wystawi druk że "niby zerwaliśmy folie" i szyby sa ok :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się bo przed wizytą u diagnosty równie dobrze zerwaliśmy folię a później znowu nakleiło się ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fed0fe2bb5104f78gen.jpg

Panowie zapraszam serdecznie do odnaia głosu na kalendarz najładniejsze foto listopad. Moje foto numer 3 http://a4-klub.pl/index.php?/topic/339360-listopad-najladniejsze-zdjecie-a4-na-forum/page-

Z góry dziękuje :wink:


A tak apropo Panowie, nie chce ktoś kupić moich letnich felg oryginalnych Ronala wraz z oponami? Model felgi Rs6 C5.Rozmiar 235/40 r18. Zainteresowani priv lub kom 600271507. Foty u mnie w temacie.


Świąteczne prezenciki tez cieszą

Zaślepka zapalniczki chyba z Q7

bcd076d4e60e2da5gen.jpg

Zapachowy Gekon Audi

149907b6227c6761gen.jpg


Kilka nowych drobiazgów

-Zamontowany zestaw Bluetooth z końcówką H ^_^ Teraz przynajmniej wszystkie przyciski na kierownicy są wykorzystane

Przy okazji puszukiwań mikrofonu do Bluetooth trafiła się lampka podsufitki z diodami Ambiente, tak więc wymieniona :) W nocy w aucie już tak nudno nie jest

10de24d54c890ce5gen.jpg

- Zakodowana opcja wentylacji wnętrza auta

154b05e17306f6a3gen.jpg

-I coś co cieszy najbardziej subwoofer+wzmacniacz BOSE :naughty:

90af2dd2440b2869gen.jpg

W najbliższym czasie wpadnie jeszcze coś fajnego :wink:


W końcu nadeszła długo wyczekiwana chwila, więc umówiłem się na wizyte do GOODHOPE TEAM w mojej okolicy na podniesienie mocy w autku, bo 116 koni fabryczne to troszke za mało, zwłaszcza przy szerokiej oponie... Foto z hamowni...

b8d6ad61b222ca89gen.jpg

Autko wypluło serie 116,4 KM i 300 Nm, więc jak na serie nie było źle...

Chciałem bezpieczny program i zależało mi na tym żeby auto nie kopciło z wydechu przy wciśnięciu gazu....

Po zbadaniu parametrów silnika i ocenie w jakim stopniu nadaje sie na podniesienie mocy zaczęło sie pisanie programu pod auto...Wtryski nie są dojechane ale w szczytowej formie też nie są wiec po programie może na papierku szału nie ma, ale pod nogą jest zdecydowana różnica. Autko lepiej przyśpiesza, płynniej jeźdźi przez co głownie moja dziewczyna jest zadowolona :naughty:

Po programie wyszło 138,8 KM oraz 354,7 NM :wink:

No i wykresik

c2a54cf2db71e638gen.jpg


W tym sezonie weszły nowe felgi i oponki, niestety rozmiar został ten sam....

Felga od DAWMACA wzór POMPEI

ee5361cfb608f19dgen.jpg

Do felg Opony ContiSportContact 5

97ff29d86e4873dagen.jpg


W zeszłym roku zakłądałem nowe ORI sprężyny na tył bo jak to w A4 avancie tył za nisko siedział, po wymianie prawie sie wyrównało ale to nie było to, więc ostatnio wpadły na przód sprężyny Eibach Pro Kit i teraz juz w miare wygląda, choć mogło by być jeszcze niżej.

4d11599e794656a2gen.jpg


Ostatnimi czasy troche sie działo, tak więc trzeba poaktualizować temat

Na początek wpadły podświetlane klamki, nie jest to ORI podświetlenie ale pomysł kolegi KAJU, podświetlenie robione poprzez umieszczenie małej diody w dole wnęki klamki


6132c990194019e0gen.jpg

Dalej wpadły także od Kaja dekory podświetlane ledami, załączane w momencia otwarcie którychkolwiek drzwi... Miny ludzi z innych audi gdy nocą wysiadam z auta-bezcenne

70ef109eae23ebf4gen.jpg

Wleciał też cały pakiet światło, podświetlane klamki jak wyżej, podświetlane drzwi biała lampka LED plus czerwona z boku, podświetlanie przestrzeni nóg przód plus tył, no i oczywiście wymiana wszystkich żarówek wnętrza na LED-dzięki bidzio1 :thumbup1:

1ffbd462af2d3db6gen.jpg

6dfbf26cf5d34512gen.jpg

Oraz niedawno wpadł najważniejszy mod mojego życia. Z racji że i tak musiałem malować tył zderzak bo przytarłem :doh: do malowania poszłą też maska plus przedni zderzak. Skoro wszystko i tak było zrzucane to na tył wpadł Parktronic z wyciszaniem radia,

7dffef04379d397cgen.jpg

a na przód oprócz Parktronica kompletny Bixenon w dodatku skrętny na białym kierunku z soczewkami z b8 polift,ze spryskami i wszystkim jak Pan Bóg nakazał, z żarnikami o temp barwowej 4850 od H4mm3R :thumbup1:


c20ce71140429cd5gen.jpg

Bixenon skrętny to świetna sprawa, zwłaszcza w ciasnych zakrętach na wąskiej ulicy robi MEGA robote :cool1:

No i przy okazji tych zmian wpadły do wnętrza przyciski w chromie

1eb96dbb04a2e105gen.jpg

Za realizacje wszystkich tych modów, oraz spełnianie moich zachcianek odnośnie zmian w tym aucie WIELKIE PODZIĘOWANIA dla użytkownika KAJU :friends::thumbup1:

No i teraz nawet to wygląda :wink:

e05d957948fa1bbbgen.jpg

Edytowane przez gabalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE nie, sam skompletowałem aby części, cały montaż robił mi kolega KAJU, chłop ogarnia w audi chyba wszystko co sie da :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda i świeci! :good: Mod jak najbardziej na plus nie tylko wizualnie! :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak :wink: dzięki za dobre słowo :thumbup1:


A więc znów było trochę urlopu oraz nazbierało się kilka nowych gratów więc wpadły ostatnie modyfikacje na ten sezon :naughty:

Wymieniana byłą szyba czołowa,nowa Saint Gobain Sekurit akustyczna i wraz z nią wpadł czujnik deszcu/zmierzchu

75dcf6b048a9d344gen.jpg

Do niego nowe lusterko fotochrom w kolorze czarnym

1dae7c1fab965152gen.jpg

W komplecie z zewnętrznymi fotochromami

f7a589f460086724gen.jpg

Coming/leaving home wraz z podświetlanymi blendami lusterek z A6C6

3c1b24f94b3e9a00gen.jpg

94820ac92bd98a09gen.jpg

8a5f42e39b658135gen.jpg

Z racji że mimo iż miałem S-line zewnętrzny to miałem biały sufit więc musiał zostać zmieniony na czarny :naughty:

37beaf7744f39cf7gen.jpg

Listwy progowe także zmienione na S-line

c8f4c0a552e9df7agen.jpg

Już kiedyś wymieniałem subwoofer na BOSE więc teraz przyszedł czas na resztę głośników z serii BOSE wraz ze zmianą maskownic w boczkach drzwi

bdedf0df4613d684gen.jpg

Wpadło też kilka drobiazgów typu podświetlenie kubka oraz przestrzeni pod radiem

bce40b9d14541262gen.jpg

Nowa gałka zmiany biegów pikowana S-line

4855315440db7cabgen.jpg

Nowy mieszek ręcznego z biało-czerwoną nicią

c048b06d70e4b566gen.jpg


No i zabawka która niby ma ułatwić życie mojej narzeczonej :naughty: ale docelowo służy do oglądania zdziwionych min właścicieli lepszych aut parkujących obok mnie pod galerią handlową :grin:

Edytowane przez gabalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki mistrzu, fotochromy od Ciebie robią konkretną robotę, zwłaszcza że robie trasy głównie nocą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie poleciałeś z modami :decayed: fotochromy dobra rzecz :naughty: bix-skrętny to chyba jeden z lepszych i praktyczniejszych modów co :kox: Jak się sprawdza w nocy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie poleciałeś z modami :decayed: fotochromy dobra rzecz :naughty: bix-skrętny to chyba jeden z lepszych i praktyczniejszych modów co :kox: Jak się sprawdza w nocy ?

Fotochrom fakt, przydaje sie i to bardzo...oczy odpoczywają, a co do bixa skrętnego....powiem tak...pierwsza przejażdżka, pierwsze 2 zakręty i się zakochałem :rolleyes: efekt jest megaaa, bardzo pomaga na wąskich drogach, dużo robią też soczewki z b8 lift :wink:

Edytowane przez gabalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dales czadu z modami w szybkim tempie. Kolor jest naprawde niesamowity, myslalem ze podobny do mojego ale jednak nie :D

Jakie planu dalsze?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...