Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4B7 1.9 TDI BRB S-line by Gąbalo Bix skrętny/PDC/BOSE/RNS-E LED/Program/Eibach/Fela Pompei/Heble 3.0tdi/Dekory LED


gabalo

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej zapytaj Deva on siedzi w tym i ma wszystko do wyboru do koloru dosłownie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :wink: Pogadaj z DEVem on ma chyba wszystko hhehe. dogadacie sie co i za ile, nowe czy używane, kolorowe czy nie i takie tam...Ogólnie On dobrze Ci poradzi co wybrać i za ile :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 2 tyś to takie minimum a żeby wszystko grało na aucie i wogóle to może sie nazbierać, mi np felgi 18" letnie nie wejdą bo et do bani mam, to musiałem jeszcze dystanse dokupić plus nowe śruby zabezpieczające i chcąc nie chcąc sie drobiazgami cene dokulało :) hamulce to jedno a żeby hulały na aucie to lepiej mała rezerwe z kasą sobie zostawić :wink: tak czy siak warto zainwestować :thumbup1:


Dawno nic nie uzupełniałem więc jest chwila to trzeba coś wrzucić, nic wielkiego ale zawsze troche do przodu z autem....

A mianowicie chyba 2 tygodnie temu byłem w PL a ze wiosna na maksa to zmieniło sie kapcie na letni zestaw, felgi niestety te same, moze za jakiś czas przekonam sie do 19", narazie zostają stare 18" RS6 ale wpadły wkońcu dystanse

Przód 13mm co by na heble felga sie zmieściła :)

29dce9d6a0ded007gen.jpg

Oraz tył 15mm

af1e03554bb594b6gen.jpg

Auto od razu lepiej wygląda chociaż myślę czy nie wrzucić po 2mm więcej czyli przód 15mm i tył 17mm, ale boje się ze jak auto siądzie (bo czasem trochę załadowany śmigam) to gdzieś będzie przycierać :kwasny:

Wleciały też do nowych hebli przewody w stalowym oplocie od DEVa :naughty:

422306c78dbba3d8gen.jpg

No i faktycznie czuć delikatnie różnice pedał twardszy i reakcja natychmiastowa :wink:

A i bym zapomniał z racji że ori podświetlenie tablicy rejestracyjnej jest co najmniej słabe :facepalm: to wpadły LEDy od kolegi TOMNIKA o barwie 4500K

fed8ac0e4c7611e8gen.jpg

I teraz już to w miarę wygląda :)

Przy okazji następnej wizyty na urlopie w PL zaplanowane już wymiana tylnych sprężyn zawieszenia ale na kategorie wagową o jedną wyższą bo tył mi już trochę siada a jakiś matoł wcześniej wrzucił gumy w sprężyny czego od razu nie zauważyłem ale na szczęście już się tego pozbyłem i tak jak mówię tył mam jakieś 1.5 do 2 cm niżej niż przód.

A oprócz tego umówiłem się na przyciemnianie wszystkich szyb oprócz czołowej (chociaż gościu co będzie mi przyciemniał ma w swoim aucie wszystkie oklejone i wygląda to :kox: ).

Tak więc tak jak mówiłem małymi kroczkami ale do przodu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sprężyn na tył to wymiana wiele Ci nie pomorze bo tył avanta fabrycznie siedzi niżej od 10-15mm. Przynajmniej tak jest u mnie i paru kumpli. Na forum tez to zaobserwowałem. Rozwiązaniem są "podkładki" czy jakoś tak od fabrycznego zawieszenia 1BR na tył i auto się idealnie poziomuje. Jest gdzieś temat na forum u kogoś w wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam te podkładki kupion w razie jak by sprężyny nie pomogły z tym że jak ja swojego ponad rok temu kupiłem to stał prawie na równo róznica była jakieś 3mm między przodem a tyłem a w chwili obecniej usiadł i to sporo, za 3 tygodnie wymieniam spręzyny to zobaczymy co i jak :wink: najwyżej te podkładki też podłoże :) w ostateczności gwincior kupię :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku nowe sprężyny nowe amortyzatory i różnica ok 8mm w tym roku zakładam podkładki i musi być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustrzelony dziś pod firmą :naughty:

c7089f581e0c9cff.jpg

Edytowane przez gabalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubie takie zdjęcia:-) wygląda super:-) b5 fl się chowa:-) w końcu to audi:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :hi:

Racja audi to audi, ale jeśli chodzi o tego b5fl to Ci powiem tylko kwestia jak kto o swoje auto dba :wink:


Znów troche mnie nie było więc musze nadrobić..

Na końcu maja wpadły spryski mgiełkowe, efekt jak dle mnie mega, wkońcu normalne spryskiwanie i wycieranie szyby przy każdych prędkościach

8eb7f8c1ef954adegen.jpg

Pózniej była wymiana poduchy pod skrzynią biegów...nie ma się czym chwalić :kwasny:

No a w zeszłym miesiącu wpadły tylne sprężyny amortyzatorów ori tyle że o jedną kategorie wagową twardsze i faktycznie autko teraz troche tył podniosło i w miare równo siedzi... :)

No i najważniejsze wpadła ściema szyb, przyciemnione są wszystkie oprócz czołowej, nie pamiętam jak to procentowo wychodzi ale tył dość ciemny niby odcień taki jak ma fabrycznie ściemnione a7 :eusathink: ale nie wiem. A szyby przednie delikatnie przyciemnione robią fajny efekt bo gdy auto jest w ruchu i patrzy się pod kątem to mienią się na zielonkawy kolor tak jak czolowa. :wink:

78e23ddcbeb6a6a1.jpg


I delikatnie podkolorowane foto z jakiegoś parkingu :wink:

44add2d2a2172ebe.jpg

Edytowane przez gabalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowo :thumbup1: kto wie może kiedys mnie do kalendarza zaproszą :naughty:


drugie zdjęcie według mnie do kalendarza :thumbup1:

a podkusiłeś mnie z tym zdjęciem, to wysłałemzgłoszenie na czerwiec :wink: może coś z tego wyjdzie :naughty:

Edytowane przez gabalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak polowałem zawsze na zrobienie foty swojej to kicha wychodziła a jak pstrykłem od niechcenia to całkiem całkiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i najważniejsze wpadła ściema szyb, przyciemnione są wszystkie oprócz czołowej, nie pamiętam jak to procentowo wychodzi ale tył dość ciemny niby odcień taki jak ma fabrycznie ściemnione a7 :eusathink: ale nie wiem. A szyby przednie delikatnie przyciemnione robią fajny efekt bo gdy auto jest w ruchu i patrzy się pod kątem to mienią się na zielonkawy kolor tak jak czolowa. :wink:

Kolego folią przyciemniałeś ?

Bo jestem umówiony na 22 lipca na przyciemnianie i również wszystko z wyjątkiem czołowej tylko nie wiem jak się to do kontroli przeniesie, planuje tył najciemniej jak się da a przednie boczne najjaśniejszą folią ale nie wiem jak to procentowo wyjdzie bo chyba jednak mniej niż 70% widoczności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja mam oklejane folią :wink: Jeśli chodzi o kontrole to zależy od policjanta jeden nie zwróci uwagi albo cos burknie pod nosem a inny zaraz bedzie kazał zrywać lub dowód zabierze... Przednich nie mozesz nawet minimalnie przyciemnić według prawa bo fabrycznie mają juz przepuszczalnośc taka jak w przepisach. Ta moja folia z przodu to nie jest najjaśniejsza z tym ze tak jak pisałem ma ten bajer ze pod katem sie mieni jak ori. Ja zaryzykowałem i przyciemniłem jesli przy kontroli sie doczepia to bede wtedy kombinował :P Najlepsze jest to że facet co mi oklejał szyby ma autko w kolorze białym i wszystkie szyby ciemne łącznie z czołową :naughty: prezentuje sie mega :kox: z tym że jego u nas znają to go nie ruszą :wink:

Edytowane przez gabalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...