Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana rozrzadu pomocy


hybikaudia4

Rekomendowane odpowiedzi

witam oddaje autko do mechanika w przyszłym tygodniu na wymianę rozrządu 2.0 170 KM i chciałem sam zakupić

i na allegro znalazłem taki zestaw i pytanie moje czy to dobry zestaw chodzi mi o firmy bo nie znam się za bardzo

Rozrząd AUDI A3 A4 A6 SKODA OCTAVIA - 2.0 TDI 16V (4153014166) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

a moze taki

ROZRZĄD VW PASSAT AUDI A3 A4 A6 2.0 TDI ORYG (4162642979) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz lepszy jest - a może taki. Dayco optimal i pompa jakieś c**jstwo... Wymazony syf... Dodaj 100zl i kup normalne graty chlopie to rozrząd jest...

Zadzwon do dzik'a link u mnie ponizej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego właśnie o to mi chodzi żeby ktoś podał jakich dobrych firm mam kupić o kasę nie chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre firmy to INA, SKF, pasek GATES lub Continental a najlepiej jakiś ori serwisowy. Wszystkie firmy testowałem i zero problemów. Można na wszystkim nieco przyoszczędzić, ale nie na rozrządzie, który robi sie na kilka lat. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoń do dzika gwarantuje ci ze on c**jstwa ci nie wcisnie czesci wysle ci na wskazany adres. Ja osobiscie sobie zamontowalem pasek conti ,rolki febi, p.wody skf. Mi pasek wzmacniany dayco sie rozprół na łączeniu po 7000km. Nigdy wiecej.ale paski sa na 1wszy montaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj mechanikowi niech założy Ci rozrząd z gwarancją na części i robociznę.

Jak sam kupisz to potem jak Ci się rozsypie nie będziesz miał gwarancji na nic, a remont pochłonie ponad 8 kzł.

Zaoszczędzisz może 200 zł. Opłacalne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj mechanikowi niech założy Ci rozrząd z gwarancją na części i robociznę.

Jak sam kupisz to potem jak Ci się rozsypie nie będziesz miał gwarancji na nic, a remont pochłonie ponad 8 kzł.

Zaoszczędzisz może 200 zł. Opłacalne ?

Bardzo mądrze , popieram . Tylko w dobrym warsztacie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...