Skocz do zawartości
IGNOROWANY

stuka jak naciskam hamullec


tobi665

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Co to może m stukać.

Jak jade dośc wolno 5-25km/h (tak mniej wicej, toczę sie na jedynce) i depne tak gwałtownie choć nie tak mocno że zahamuje samochód to słysze stukniecie. I jak jade i tak pulsacynie naciskam to właśnie takie stukane słysze.

Co to może być.

Luzów w zawiesznie aktualnie brak poza lewą końcówką ale to słysze bardziej z prawej. Co to moz być? Czy ta końcówka tak przenosi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koncza ci sie tarcze i masz juz spory zabek hmm rant i klocek zeskakuje... pewnie juz rozwiazales problem ale moze komus sie przyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozwiązałem, ale teraz już coś wiem i rzeczywiście tarcze kończą sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, podłączę się do tematu, mam ten sam problem, przy każdym naciśnięciu pedału hamulca słyszę pojedynczy stuk z lewego przedniego koła, dodam że tarcze i klocki są nowe :)

---------- Post dopisany 25-05-2014 at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany 17-05-2014 at 17:44 ----------

Problem rozwiazany : wyrobione siodło w zacisku. Dodam ze na dodatek grzechotało na małych nierównościach :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarzmo, Kolego, jarzmo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałem nie raz

jeszcze jest tak że jak dojeżdzam do domu to mam na ulicy studzienki w drodze

i niby luzów w zawieszeniu brak, i jak przejżdzam przez te studzienki bez lekkiego hamowania to cisza, a ja leciutko naciskam na hamulec to już stuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przez wyrobione jarzmo klocek był luźny i na nierównosciach sobie skakał, dźwięk jak wybity łacznik stabilizatora, pomogła wymiana jarzma na drugie nie wytarte :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to by sie też tłukło jakbym nie hamował, a tu tylko jak lekko naciskam hamulec lub jak powoli jade i tak gwałtownie naciskam ale tez lekko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja obstawiam tarcze tylko jak byś chciał ewentualnie przetoczyć to musisz mieć odpowiednią grubość po przetoczeniu podaną jako minimalna przez producenta tarcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...