Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rozbite a4...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dziś koło godziny 8 na autostradzie okolicach Gliwic pewna pani wjechała mi w zad:facepalm:

Z OC sprawcy odholowano moje auto, Pani przyznała się do winy.

Wygląda to tak:

IMG_1071.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

IMG_1072.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

IMG_1073.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

IMG_1074.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

IMG_1077.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

IMG_1081.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

IMG_1082.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

Rzeczoznawca umówiony na czwartek.

Poradźcie co robic:facepalm:

Opublikowano

Mogą orzec Ci szkodę całkowitą. Ile miałeś w niej przebiegu ?

Opublikowano

Nic nie zrobisz, poczekaj na rzeczoznawcę ale ja też myślę że szkoda całkowita będzie... ostro Ci przydzwoniła :facepalm:

Opublikowano

na pewno szkoda całkowita bo sie podłoga pewnie zawinęła :kwasny: myślę że stratny nie bedziesz

Opublikowano

Dokładnie przy obecnych cenach i problemach ze sprzedażą auta jak miałeś sporo przebiegu i nic Ci się nie stało to powinieneś jeszcze kupić jakiś dobry kosmetyk tej Pani.

Opublikowano
Dokładnie przy obecnych cenach i problemach ze sprzedażą auta jak miałeś sporo przebiegu i nic Ci się nie stało to powinieneś jeszcze kupić jakiś dobry kosmetyk tej Pani.

+1 :grin:

Opublikowano

ja to bym tak chciał od pani strzała dostać bo jak to mówia dzwon podstawa tuningu :grin:

Opublikowano
  • Autor

No mi tam do śmiechu nie jest bo nie wiem co robić za bardzo :facepalm:

Czy to da się naprawiać a pewnie TU i tak będzie chciało mnie w ciu*a zrobić.

Jeżeli stwierdzą szkodę całkowitą to biorą sobie auto a mi pieniądze dają czy dają na naprawę i zostawiają z problemami?

Opublikowano

dostaniesz szkodę całkowita i wycenia auto czyli np. przed dzwonem było warte 20k po dzwonie jest warte 5k to dla ciebie wypłaca 15k :decayed: jest możliwość że odkupia auto ale to nie jest najlepszy pomysł bo strasznie strasznie mało daja..... bierz kase to sprzedasz za dobry chajs albo naprawiaj

na pewno nie bedziesz w plecy

Opublikowano

W miedzyczasie weź sobie auto zastępcze z OC sprawcy

Opublikowano

Druga sprawa że jak masz całkowitą to możesz naprawiać auto do 100 procent wartości, a po naprawie Ci dopłacą do przedstawionych faktur.

Opublikowano

Będzie szkoda całkowita, ale powinieneś dobrze wyjść. Wypłacą Ci różnicę pomiędzy wartością przed wypadkiem a wartością wraku. Wrak sobie zostaw i sam sprzedaj, będziesz na plus.

Ja miałem taką sytuację i dobrze wyszedłem, a "jeżdżący" wrak sprzedałem na alle w ciągu 20 minut bo wystawiłem niską cenę, która i tak po zsumowaniu dała większą kwotę niż bym dostał na rynku za pełnowartościowy samochód przed wypadkiem.

Opublikowano
  • Autor

Tylko pytanie za ile wystawić wrak?

Pod Maska wszystko robione ostatnio. Tylko olej miałem wymienić:facepalm:

Opublikowano

Myśle że wrak pójdzie za około 5 tysięcy bez problemu. Zależy jakie wyposażenie. W końcu to 1.9 :kox:

Opublikowano

Już chcą kupić na części :)

Poczekaj na to co powie TU i wtedy będziemy mogli działać :)

Na spokojnie.

Pozdrawiam

Opublikowano

jak cos jestem chetny za dobre dolce na tego rozbitka :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No zobaczę co powiedzą w czwartek.

Przód jest cały dobry, wszystko w nim dopiero powymieniane.

Wyposażenie też nie najgorsze :wink:

Opublikowano

zgłaszj też szkodę osobową idź do lekarz a potem zgłoszenie do ubezpiecz yciela powiedz że cię boliszyja

Opublikowano
dostaniesz szkodę całkowita i wycenia auto czyli np. przed dzwonem było warte 20k po dzwonie jest warte 5k to dla ciebie wypłaca 15k :decayed:

Tylko zwykle kwoty są inne. Przed dzwonem 15, po dzwonie 10. Wypłatę sobie policz.

Opublikowano
  • Autor

A pytanie z innej beczki.

W czwartek po oględzinach muszę wyjechać i chciałbym upoważnić współwłaściciela do załatwienia wszystkiego.

Jak takie upoważnienie powinno brzmieć? I czy potrzebuje coś jeszcze??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.