Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o ocenę logów.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zrób logi z bloku 25 .

Opublikowano
  • Autor

Jutro będzie log.

---------- Post dopisany 17-05-2014 at 20:23 ---------- Poprzedni post napisany 16-05-2014 at 21:11 ----------

Proszę bardzo logi do wglądu.

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ----------

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Opublikowano

teraz wyglonda lepiej doładowanie jest stabilne tylko turbo pompuje mniej jak chce program . przy odpietej n-ce jakie miałes doładowanie w całym zakresie obrotów ?

Opublikowano
  • Autor

Nie odpinałem enki.

Dziś sprawdzałem zawór DV kupiłem go w zeszłym roku i podłączyłem go pod powietrze oczywiście do króćca co sprężarka daje ciśnienie i puszcza nawet 0,5 bara nie trzyma.

Opublikowano

to odepnij wtyczke od n-ki z zobacz jakie jest doładowanie od 1500-6500 obr

Opublikowano
  • Autor

Sprawdzę i jutro ci napisze.

---------- Post dopisany 18-05-2014 at 13:57 ---------- Poprzedni post napisany 17-05-2014 at 22:23 ----------

Oto filmik z odpiętą wtyczką od n75 coś koło 3 bara zegar pokazuje cały czas.

Mialem rację że chodzi jak 1.6 dostalem baty dziś od 1.9 tdi a3 chyba 130 KM albo i 110.

Opublikowano

wymien ta DV-ałke i powtórz logi masz kata ?

Opublikowano
  • Autor

Nie ma kata jest założone DP z kwasiaka 2.75 cala.

Damian dobrze z tym ciśnieniem jest ?z odpiętą wtyczką.

Opublikowano

Z odpiętą wtyczką ciśnienie jest prawidłowe, co do logów po zmianie n75 na inne na moje oko nic się nie zmieniło, doładowanie nadal lata, co do dv jesli membrana nie jest dziurawa, to jest ok to że puszcza przy dmuchaniu w gruby króciec jest normalne bo uszczelnia się dopiero jak dostanie ciśnienie przez cienki króciec, a powiedz od tych logów pierwszych jak chodził dobrze na tym programie coś się zmieniłeś w silniku czy osprzęcie czy wszystko tak jak było?

Opublikowano
  • Autor

Napinacz hydrauliczny +łańcuszek wałków,DV,odma ,trójnik odmy+śruba,Swiece,dobrze chodziła po tych wymianach i ostatnio pompe oleju zmieniałem .Membrana jest cała w DV.

Opublikowano

Chyba już nic więcej z tych logów nie da się wysnuć, pozostaje powrót do serii i wtedy można coś dumać, albo od razu poprawić tego softa i mysle że powinno być dobrze, a ecu łapie jakis bład? Masz gdzieś loga z kanału 025 na tym chipie jak jeszcze jezdził dobrze?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Zaraz coś znajde

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

nie mam na kanale 25

---------- Post dopisany 25-05-2014 at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany 18-05-2014 at 21:21 ----------

Dziś po podmiance od znajomego cewek okazało się że auto nie szarpie po dodaniu gazu od razu wkręca się na obroty bez zająknięcia czyli któraś cewka jest do wymiany .

---------- Post dopisany 01-07-2014 at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany 25-05-2014 at 23:02 ----------

Witam forumowiczów odświeżam wątek juz mi ręce opadają od tego zakażenia nic nie dało podmienianie cewek ,świec,wzmacniacz iskry n75, DV,samochód jak szarpał tak dalej szarpie.Odkryłem jedynie to że po przełożeniu kompa z seryjnym softem nie szarpie wogóle ,zero błędów na kompie.Nie idzxie wogóle poprawić tego softa .

Podsuńcie jakieś rozwiązania .

Opublikowano

wygląda na to że sofcik do poprawy

Opublikowano
  • Autor

Właśnie o to chodzi że nie można go poprawić po zwiększeniu doładowania szarpie .

Opublikowano

1.kto poprawiał softa ?

2.kompresja mierzona ?

Opublikowano
  • Autor

Zaprzal stroił .Zakupiłem niedawno nowy tester ciśnienia i pokazuje po 9.5 bara na każdym cylindrze pomiaru dokonałem na zimnym silniku.A byłem pewien że ma więcej w zimę mierzyłem i miał po 12.5 ale miałem pożyczony tester ze zbitą szybką może zawyżał tego nie wiem.

Opublikowano

9.5 to lipa, a co masz za tester????Sam wiesz że to ważna sprawa więc proponuje jeszcze dla pewności pożyczyć od kogoś jakiś pewny, czasem lepiej sprawdzić coś trzy razy :wink:

Opublikowano
  • Autor

Nowy zakupiłem .Pożyczę i zmierzę jeszcze raz.

---------- Post dopisany 04-07-2014 at 06:44 ---------- Poprzedni post napisany 03-07-2014 at 20:47 ----------

A spójrz na to;

A4 1.8T ť B5 ť A4 ť Dane techniczne ť Audi Klub Polska

Opublikowano

Chyba nie myślisz o stopniu sprężania????? bo ono do kompresji ma się jak piernik do wiatraka, sorry może trochę przesadziłem bo są trochę powiązane ale to są dwie różne kwestie.

---------- Post dopisany at 00:22 ---------- Poprzedni post napisany at 00:12 ----------

książkowo to ma być w nowym od 9 do 14 a minimum 7 ale w praktyce dla mnie powyżej dychy a nawet jedenastu. Dokładnie do tego silnika niech się wypowiedzą fachowcy, jak sprawa wygląda i jakie musi być minimum by coś nim jeszcze osiągnąć.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zmierzyłem ciśnienie sprężania i pokazało po 9.5 bara na każdym garze.Odkryliśmy z kolegą małą awarię po odkręceniu korka wlewu oleju zasysa go do środka tak jak by była odma zapchana .Na wiosnę zakładałem nową odmę i śrubę[zaworek]czym to może być spowodowane?

---------- Post dopisany 24-07-2014 at 07:00 ---------- Poprzedni post napisany 19-07-2014 at 22:35 ----------

Co myślicie o takim ciśnieniu ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.