Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] moja pierwsza a4 b8 2011r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam przyszła pora pokazać moją pierwszą A4 sprowadzoną z DE a wiec...

-2.0 143km
-2011 rok 170tys przebieg
-Navi MMI 3g high +mapy europy/ kardy sd
-klima-tronik 3 strefowy
- bi xenon +led
-fotele kubełkowe pompowane
-lusterko wewnętrzne fotochrom
-kierownica wielofunkcyjna
-system start/stop
-dvd/cd/mp3
-40gd dysk
- grzane fotele
-felgi audi 18" 8J 245/40 Protenza
-tempomat
-kolorowy fis
-podłokietnik przód tył
-isofix
-parktronic tył
-domykanie szyb z pilota
-podgrzewane lusterka
-czujnik deszczu
-czujnik zmierzchu
-led w środku i podświetlanie klamek na czerwono
-podświetlanie w drzwiach
-bluetooth
-aux i telefon w podłokietniku
-pakiet chrom
-zawieszenie Sport 1BE -20mm
to jest tyle co zdążyłem zaobserwować jak na razie w mojej audi:banan:

20140507_131502.jpg
20140507_144521.jpg
jak będzie lepsza pogoda zrobię zdjęcia po polerce na razie auto w garażu

w planach:
- listwy zewnętrzne s line
-lusterka srebrne s line
-nagłośnienie b&O
-kierownica 3 ramienna z s line
- gałka zmiany biegów z s line

Edytowane przez vister

Opublikowano

Czekamy na więcej fotek :thumbup1:

Bezawaryjności życzę :decayed:

Opublikowano

Spoko furia :decayed: więcej fotek :banan:

Bezawaryjności i szerokości:decayed:

Opublikowano

Śliczny avancik i ładnie wyposażony.Oby się dobrze sprawował.:thumbup1:

Opublikowano

Na zewnątrz ładny pokaz teraz środek :wink:

Opublikowano

I znowuż czarna i w manualu:doh::decayed: Maska bardzo stłuczona kamykami?

Zapodaj zdjęcia środka na jakimś lepszym hoście może...

Generalnie myślę ze "będzie pan zadowolony":thumbup1:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

zdjęcia środeczka

20140518_155238_1.jpg

20140518_155321_1.jpg

20140518_155520.jpg

20140518_155430.jpg

---------- Post dopisany 10-06-2014 at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany 18-05-2014 at 17:21 ----------

witam mam pytanko czy tłumnik od 3L będzie pasował czy dużo trzeba przerabiać bo zastanawiam się nad dwoma rurkami z tylu

Opublikowano

Nic nie trzeba przerabiać pasuje. Jedynie redukcja na środku bo w 3.0TDI jest szersza rurka

Opublikowano
  • Autor

to tylko w weekend na kanał i będę zakładał tylko czekam jeszcze na dyfuzor z s line i nakładki chromowane

Opublikowano

Żeby podszedł dyfuzor S-line musisz też wymienić zderzak na s-line

Opublikowano

Gratki fury, bezawaryjności życzę i odlotowych modów :thumbup:

Opublikowano

gratulacje pięknej furki. bezawaryjności i oby dawała jak najwięcej radości z jazdy :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

o takie wpadły mi w posiadanie lusterka

4339784545_2.jpg

teraz wymiana rozrządu oleju filtrów jak auto wróci zrobię fotki

i mam takie pytanko jakie polecicie lampki oświetleniowe Led pod tablice i do wnętrza auta

Opublikowano

Myślę że jak prześledzisz ten wątek http://a4-klub.pl/showthread.php?t=267746 to znajdziesz odpowiedź ns nurtujące Cię pytanie :D wybór jest duży, decyzja należy do Ciebie.

Opublikowano

Ja polecam led od kolegi Tomnik sam mam już trochę czasu i nic się nie dzieje a każdy pyta skąd to mam :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

witam mam takie pytanko czy zderzak z s line będzie pasował bez żadnego problemu ? chodzi mi o przód jak i tył.

Opublikowano

Tak bez problemu pasuje o ile przód obojętnie jaki to z tyłu są różne do sedana jest inny a do avanta inny

Opublikowano

Mam takie same fotele :) Zazdraszczam koła :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.