Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5] Audica fxa :)


fx552

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

samochód, który posiadam to Audi A4 B5 2000 1.9 TDI 110 KM w dość bogatej wersji wyposażenia :) Autko świetnie mi służy, jedyne co wymieniłem poza rutynką czyli filtry itd to termostat, który się nie domykał.

Wyposażenie:

- skórzana kierownica

- abs

- reflektory soczewkowe

- 2x szyby elektryczne (niestety tył w korbkotronicu :( )

- elektryczne lusterka

- radio

- zmieniarka cd

- climatronic

- podgrzewanie przednich siedzen

- alufelgi

- centralny zamek

- przednie światła przeciwmgłowe

- poduszki powietrzne (nawet nie liczyłem ile ich tam jest ale kurtyny ma na pewno :P )

- fotel kierowcy regulowany w dwóch płaszczyznach

- otwieranie i domykanie szyb z pilota

- mały, zgrabny spoiler

- o czymś pewnie jeszcze zapomniałem :P

Kilka zdjęć (na razie tylko od zewnątrz)

16bj1o6.jpg

ke8z8w.jpg

qnwpph.jpg

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lotka out, felga zawias i program, wystarczy do jazdy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z felgą mam zamiar coś zrobić bo jest mała i niezbyt wyględna :F ale lotka nie szpeci auta wiec po co ją wyrzucać? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka jakieś plany ?

---------- Post dopisany at 17:14 ---------- Poprzedni post napisany at 17:13 ----------

Moim zdaniem szpeci auto ale twój wybór:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno felga, myślałem nad jakimiś konkretnymi 18, opuszczał go znacznie nie będę bo uważam że mocno zglebione samochody tracą na użyteczności (jeszcze bym sobie zderzak zarysował od listka na drodze :grin: ) no i zastanawiałem się nad chiptuningiem do 130km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to 18ke sobie odpusć, bo duze koło i prawie seryjne zawiesznie nie ida w parze:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jaką największą tam włożyć? 17? czy też za duża? :P

---------- Post dopisany 18-05-2014 at 08:23 ---------- Poprzedni post napisany 17-05-2014 at 16:26 ----------

amuve6yb.jpg

A tak przedstawia sie wnetrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jak nie masz dziurawych dróg to 17 fela by była znacna, ja mam 16 ori i dla mnie wystarcza w zupełności :wink:

dlatego, że poruszam się po różnych drogach i zbyt niskie auto traciło by na zawieseniu itp a auto jak wiekszość z nas jeździ na codzień.

Auto super, plus za kolor tylko nie przesadź z modami doprowadź do dobrej kondycji zawias, silnik oraz inne elementy a odwdzieczy się na lata

ps: jakbyś sprzedawał fele (mam nadziee ze to 15) to bym przygarną za jakieś 300zl pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie jak wpadnie trochę kaski pomyślę nad jakimiś ładnymi siedemnastocalowymi obręczami :)

tak, to są 15 ale jeśli miałbym je sprzedać za 300zł to chyba wolałbym zostawić sobie je na sezon zimowy ;)

---------- Post dopisany at 00:24 ---------- Poprzedni post napisany at 00:23 ----------

a5u6y8um.jpg kupilem jakis najtanszy kosmetyk do nablyszczania opon ale efekt calkiem calkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...