Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8 T do Ogarnięcia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

U a na co wam to wygląda

Opublikowano

+ - 175km

Opublikowano
  • Autor

Tyle to i Ja sobie wyliczyłem i wydawało się jakoś sporo:kox:

Ładuje około 0,5 bara, to co może mieć wpływ, może to że jakieś modzone turbo tam siedzi,

Czy turbina od 150 km i 180 jest taka sama czy strona wydechowa w 180 jest wydajniejsza

Opublikowano

suszarki te same

Opublikowano
  • Autor

Hm to od czego to może jeszcze zależeć????

Co do tego softu to Tom A4 się wypowie

Opublikowano

Program jest seryjny zgrany z ori sterownika AEB. Nic nie modzony czysta seria.

Opublikowano

A jak dalej dołądowanie wygląda bo masz 0,6 n dole a u góry ile trzyma?

Opublikowano

program wyglonda na serie tylko masz mocno napieta gruszke lub wydajniejsza turbine .sprawdz jakie cisnienie pompuje turbo z odpieta wtyczka od n75.

Opublikowano
  • Autor

Łukaszu sprawdzę do odcięcia i Napiszę co i jak

Damianie według Staga doładowanie to nawet 0,5 no może 0,55 bara ale sprawdzę i z odpiętą wtyczką

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ----------

A nawet jak jutro będę miał osc z Staga to będzie widać przebieg doładowania

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ----------

Auto ma doładowanie dokładnie 0,5 bara i takie trzyma aż do ~6 tyś obrotów

Wrzucam screena czerwona krecha to obroty a ta płaska to doładowanie

do_adowanie.jpg

Oraz osc Dolad.osc - download. Darmowy hosting plików.

Ładnie to wszystko można obejrzeć w programie Ac Gas Synchro

I dobry patent na sprawdzenie przebiegu i wgl doładowania w naszych starych jednostkach bez czujnika , warunek to posiadanie instalacji LPG

---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

A i czy to sprawdzenie z odpiętą wtyczką nie jest zbyt ryzykowne???

Opublikowano

Czyli logi sa dobre tylko masz zle wyregulowana sztange przy turbinie lub cos w ten desen, na serii nie powinno trzymac 0,5 do odcinki tylko spada do 0,3, zrob jazde z odpieta wtyczka od n75 jak bedzie tak samo jak wczesniej to znaczy ze sztanga jest podkrecona.

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj podczas ogarniania przodu spisałem nr z turbosprężarki 5304 101 50 95C więc to chyba zwykłe k03 , chyba że bebechy są jakieś inne

---------- Post dopisany at 14:24 ---------- Poprzedni post napisany at 09:24 ----------

A czy ta źle wyregulowana sztanga szkodzi w czymś????

Opublikowano

Raczej nie bo by więcej ładowała.

Opublikowano
  • Autor

Wrzucam screen z odłączonym n75, wygląda to tak jak na podłączonym, z tym że trochę mniejsze doładowanie

bez_n75.jpg

---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ----------

I chyba będę zmuszony miskę wywalić, ciśnienie oleju po gonitwach to 1,2 1,3 bara na wolnych;/ Dziwne bo mi teraz kontrolka od oleju nie działa, ta na Fisie ;/ .. Vcds w zestawie wskaźników pokazuje oil presure min a po lekkim dodaniu gazu OK a na fisie cisza

I czy mógłby ktoś konkretnie w końcu powiedzieć jakie jest minimalne ciśnienie, przy którym mam się dobierać do miski

---------- Post dopisany 17-06-2014 at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany 16-06-2014 at 23:07 ----------

Panowie proszę o jakieś podpowiedzi :wink:

Opublikowano

To nie takie złe te cisnienie ja u siebie mam po wymianie pompy 1.5 b na wolnych obrotach .

Ale przeczyszczenie smoka na pewno nie zaszkodzi.

Opublikowano
  • Autor

Piszesz że 1,5 b ale przy jakiej temperaturze i na jakim oleju

Opublikowano

Na gorącym silniku oczywiście a olej Motul 5w 40.

Opublikowano
  • Autor

U mnie właśnie dużo zależy od temperatury oleju, dokładnie to może nawet jutro sprawdzę jak będę jechał do roboty. Przy jakiej temperaturze jest dane ciśnienie. Zależy mi na tym silniku i chcę wiedzieć jak najwięcej, a jednocześnie nie robić sobie za dużo roboty i kosztów bo w nich z tą misą to też się trochę schodzi. Gdzieś tu na forum była instrukcja wymiany ściągnięta z bodajże forum passata ale nie mogę tego znaleźć

Opublikowano

Podkładasz 1 lewarek pod skrzynie biegów a drugi pod wspornik klimy i odkrecasz to co ci przeszkadza sanki lepiej odkręć całe bo jest słabe dojście do 2 śrub na połączeniu skrzyni z miską [2 otwory i w nich masz schowane śruby]i poduszke przednią ze wspornikiem od silnika odkreć bo miski nie zdejmiesz ,dodam że ja ten zabieg robiłem z nogą w gipsie.

Opublikowano
  • Autor

Właśnie różnie to ludzie rozwiązują, ja pracuje już przy tym tyle a nigdy nie trafiłem na michę w 1.8:facepalm: jedni podnoszą silnik a Ty jak dobrze zrozumiałem opuściłeś sanki, I właśnie ile to mniej więcej zajmie bo nie wiem czy u siebie w małym kanale czy w robocie po godzinach na podnośniku, tylko tam musiałbym się sprężać

Opublikowano

Ja dzwigałem silnik w góre a sanek nie ruszałem podczas wymiany pompy,i tak wyszła na styk,troche przewalona robota.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.