Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przeróbka B6 1.9TDI na B7 RS4 - GIGAREZACZ!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pomysł szalony i nieźle kosztowny... ale wykonanie niezłe

Opublikowano

ładny kolor

Opublikowano

Ale Ice przerobił S4. Jakoś to brzmiało przynajmniej (chodzi o silnik bo o nagłośnieniu nie wspominam).

Jesli mnie pamiec nie myli, to silnik tez przekladal... Pierwotnie to nie byla eSa :)

Opublikowano

Pomysł szalony i nieźle kosztowny... ale wykonanie niezłe

- tak z ciekawostek... - jakieś 2 lata temu dziennikarze motoryzacyjni zrobili mały teścik - sprawdzili cenę średniej klasy golfa (w sensie nie zupełny golas ale też bez większych gadżetów w wypasie) - było to jakieś 68 tys. zł - po czym tego samego golfa zamówili w ASO w ten sposób że każdą część zamawiali osobno ( każdą śrubke , podkładke , kabelek , najmniejsze składowe części silnika , zawieszenia... itd.) - zgadnijcie ile musieli zapacić kiedy przyszło do płacenia?

- więc ten sam Golfik zakupiony w autoryzowanym serwisie "na części" kosztował 268 tys. zł... - niezle co? :wallbash:

Opublikowano

Mega rezacz :evil:

Fajne lampy przednie :naughty:

Opublikowano

Jest konkret :good:. Ciekawe co by w serwisie powiedzieli jakby taką A4 podjechał :tongue4::polew:

Opublikowano

Pomysł szalony i nieźle kosztowny... ale wykonanie niezłe

- tak z ciekawostek... - jakieś 2 lata temu dziennikarze motoryzacyjni zrobili mały teścik - sprawdzili cenę średniej klasy golfa (w sensie nie zupełny golas ale też bez większych gadżetów w wypasie) - było to jakieś 68 tys. zł - po czym tego samego golfa zamówili w ASO w ten sposób że każdą część zamawiali osobno ( każdą śrubke , podkładke , kabelek , najmniejsze składowe części silnika , zawieszenia... itd.) - zgadnijcie ile musieli zapacić kiedy przyszło do płacenia?

- więc ten sam Golfik zakupiony w autoryzowanym serwisie "na części" kosztował 268 tys. zł... - niezle co? :wallbash:

szok :evil:

dlatego pisalem ze mogl sobie koles odrazu kupic samochod taki jaki chcial :tongue4:

Opublikowano
dlatego pisalem ze mogl sobie koles odrazu kupic samochod taki jaki chcial

a moze wlasnie dopiero teraz ma taki jaki chcial.

Opublikowano

podoba mi się jego dzieło... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dlatego pisalem ze mogl sobie koles odrazu kupic samochod taki jaki chcial

Czytaj dokładnie. Napisał przecież, że ceny używanych RS4 w skandynawii oscylują w granicach $220k.

Opublikowano

dlatego pisalem ze mogl sobie koles odrazu kupic samochod taki jaki chcial

Czytaj dokładnie. Napisał przecież, że ceny używanych RS4 w skandynawii oscylują w granicach $220k.

sugerujesz ze go niestac ? :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

dlatego pisalem ze mogl sobie koles odrazu kupic samochod taki jaki chcial

Czytaj dokładnie. Napisał przecież, że ceny używanych RS4 w skandynawii oscylują w granicach $220k.

sugerujesz ze go niestac ? :tongue4:

????? :blink: No ale przecież dokładnie tak napisał w odpowiedzi na zarzuty podobne do Twoich :gwizdanie: Czytaj a nie tylko oglądaj obrazki :decayed:

Opublikowano

dlatego pisalem ze mogl sobie koles odrazu kupic samochod taki jaki chcial

niechcialo mi sie czytac 9 stron :tongue4: pozatym moj angielski nie jest tak dobry jak twoj :naughty:

Czytaj dokładnie. Napisał przecież, że ceny używanych RS4 w skandynawii oscylują w granicach $220k.

sugerujesz ze go niestac ? :tongue4:

????? :blink: No ale przecież dokładnie tak napisał w odpowiedzi na zarzuty podobne do Twoich :gwizdanie: Czytaj a nie tylko oglądaj obrazki :decayed:

niechcialo mi sie czytac 9 stron :tongue4: pozatym moj angielski nie jest tak dobry jak Twoj :naughty:

Opublikowano

kox z brykietem razem wzięte :polew::notworthy:

Opublikowano
  • Autor

niechcialo mi sie czytac 9 stron :tongue4: pozatym moj angielski nie jest tak dobry jak Twoj

luzik :)

Opublikowano

Malik wszystko przed Tobą :)

Opublikowano

To teraz niech ktos przerobi B8 na B5 :)

Opublikowano

To teraz niech ktos przerobi B8 na B5 :)

Albo odwrotnie :polew:

Opublikowano

efekt zajefajny :) a co do tego czy mu sie opłacało czy nie to napewno sama praca nad tym samochodem robila mu ogromna satysfakcje, sami pomyslcie, kupil by i by juz stało a tak to najdrobniejsze detaliki mógł zrobic pod własny gust. Ale robota pierwsza klasa :good:

Opublikowano

Faktycznie praca i efekt 1 klasa :notworthy: auto wyglada przecudnie szczególnie ten kolorek :slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.