Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czarna B6,5 :D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Już jestem jakiś czas na forum, ale dopiero dzisiaj znalazłem chwilę na porobienie zdjęć i pochwalenie się moim autem.

A4 2003r 1.8t quattro 170 koni ( wersja USA ) + podtlenek lpg.

Co zmieniłem do tej pory:

- radio symphony II zamieniłem na RNSE-E

- felgi 16' na 19' S5

- po delikatnej stłuczce zmieniłem przód na B7

- pomalowałem wszystkie szare listwy ( progowe i zderzaka tył )

W planach:

- wymiana listw wewnętrznych z fortepianowa czerń na coś jasnego

- LCD w fis bo się rozlał.

- zawieszenie na -30mm bo trochę za wysoko stoi.

To narazie tyle.

Do zobaczenia na zlotach :)

Kilka fotek:

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Opublikowano

B6 i przód z b7 ? :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Mi się podoba :)

Opublikowano
:OMG::bicz:
Opublikowano
Mi się podoba :)

to najważniejsze że Tobie się podoba.

Opublikowano

fajne kola

Opublikowano

Trzeba by obczaić ją na żywo. Koła super sam takie planuje. Może się kiedyś spotkamy zrobimy przymiarkę. :wink:

Ja mieszkam ok 30 km od ciebie :decayed:

Co do zawiechy odrazu dawaj gwint bez namysłu a nie tam -30. Też tak myślałem ale szybko się to zmieniło na KW :grin:

Opublikowano
  • Autor

Patryś koła znalazłem na Marktplaats'u :)

Zastanawiałem się nad gwintem, muszę to dokładnie sprawdzić i może coś znajdę dla siebie :)

Tak jak teraz auto stoi wysoko to jest kicha.

Teraz stoi jak jeep :)

Opublikowano

Nie wygląda to źle, kwestia gustu, bo każdy jest przyzwyczajony do "zwykłej B6" :wink:

Ważne, że Tobie się podoba :decayed:

Opublikowano

Oglądam oglądam i coś mi nie pasuje. Dopiero po komentarzach się kapnąłem. :decayed:. Auto idealne dla kogoś kto ma dylemat czy kupić B6 czy B7.

Opublikowano

Dla kogoś kto sie miłuje w tym to może go to boleć ale dla normalnej osoby auto wygląda super :thumbup1::thumbup1:

Jak dla mnie jest na +

Mam nadzieje ze sie dobrze prowadzi :) i powodzenia w modach :)

Opublikowano
Dla kogoś kto sie miłuje w tym to może go to boleć ale dla normalnej osoby auto wygląda super :thumbup1::thumbup1:

Jak dla mnie jest na +

Mam nadzieje ze sie dobrze prowadzi :) i powodzenia w modach :)

Bez komentarza:whistling:

Z przodu ok, z boku jako tako ale tył nie. Nie ma nic co by nawiązywało do B7.

Szkoda bo zamiast zainwestować np. w pakiet s-line/s4, które polepszyło by wygląd to przerobiłeś na cudaka, którego będzie ciężko sprzedać.

Ja bym to rozkompletował, sprzedał i wrócił do serii.

Opublikowano

Nie jest aż tak źle ładnie to wygląda proponowałbym do tyłu jakieś ciemne ledy:)w tym wzorze co seria:)

---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ----------

A błotniki z przodu montowałeś od b7????

Opublikowano

prawie jak jetta jak cie wyprzedza z przodu golf jak cie wyprzedził z tyłu passat jak transformers :grin:

ale powiem jedno spasowane jest wszystko ładnie:wink:

Opublikowano
prawie jak jetta jak cie wyprzedza z przodu golf jak cie wyprzedził z tyłu passat jak transformers :grin:

ale powiem jedno spasowane jest wszystko ładnie:wink:

:grin:

widziałem już parę takich cudaków i zawsze pierwsze skojarzenie jakie mi się nasuwało to: "jak mocnego on musiał mieć dzwona, że przód zmieniał"- kwestia gustu, autko ładnie sposowane ale ja osobiście bym takiego czegoś nie zrobił. Jak miałeś stłuczkę to zainwestowałbym w poakiet Sline/S4 i tyle :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.