Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bluetooth, jak złamać hasło/PIN ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , siedząc w odpalpnym aucie robię fonem wyszukiwanie urządzeń bluetooth i fon znajduje AUDI UHV 6634, ale żeby sparować urządenia woła o hasło :naughty:.

Tych podstawowych typu 1234, 0000, 12345 itp nie przyjmuje, widać może poprzedni właściciel ustawił coś trudniejszego :decayed:

Albo domyślne hasło jest jakieś inne :whistling:

Ma ktoś pomysł jak się do tego zabrać ? :eusathink:

PS mam kabel VAG CAN PRO + K :wink:

Opublikowano

vcds powinien odczytać i zmienić kod próbowałeś 01234?

Opublikowano

Ale po co? Wejdz w rns-e w menu tel i później setup i tam możesz sobie wpisać nowy pin :hi:

---------- Post dopisany at 12:26 ---------- Poprzedni post napisany at 12:26 ----------

No chyba ze nie masz rns-e :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie próbowałem, zaraz spróbóję:decayed:

Ajak się nie uda to gdzie szukać kanału od błękitnego zęba ?

RNS-E niestety nie ma na pokładzie :facepalm:, ale kiera z multi jest:whistling:

Opublikowano

Połącz się vcds-em z telefon-77 i tam w adaptacjach bedzie w którymś kanale pin bluetooth. W podpowiedziach vcds powinno być.

Opublikowano
  • Autor

Oki, teraz wyjeżdżam, ale po południu pogrzebię kabelkiem , może się uda :naughty:

Dzięki :wink:

Opublikowano

Odczytanie pinu BT

77-Telephone -> Adaptation-10 -> Channel 135

--

Pozdrawiam.

Sławek

Opublikowano
  • Autor

Fon już śmiga po BT, dzięki wielkie:wink:

Jeszcze dwa pytanka, nie wyświetla kontaktów na fisie i szwargoli po niemiecku, idzie coś poradzić :naughty:

Po angielsku co nieco łapię, ale po niemiecku ni w ząb....:facepalm::decayed:

-

---------- Post dopisany at 19:24 ---------- Poprzedni post napisany at 15:56 ----------

Kontakty na fisie się znalazły, ale nie wszystkie i bez polskich znaków :whistling:

Opublikowano

Po angielsku co nieco łapię, ale po niemiecku ni w ząb...

77-Telephone -> Coding-07 -> Software Coding

Tam zmienić ostatnią cyfrę z 1 (niemiecki) na 2 (angielski).

np. 0000611 -> 0000612

--

Pozdrawiam.

Sławek

Opublikowano
  • Autor

Thanks, biorę lapka i zaiwaniam do garażu :decayed:

---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ----------

Kodowanie_BT.jpg

Tak to wygląda na moim sofcie , zmieniałem kodowanie z 1611 na 1612 , zapisywałem, potem sprawdzałem, kodowanie zmienione na 1612, a szprecha dalej po szwabsku:naughty::whistling:

Jako że zmiana kodowania nie przynisła pożądanego skutku aktualnie przywrócone 1611.

Coś robię źle ? :eusathink::eusathink:

Opublikowano

Ostatnia cyfra odpowiada za język w jakim wyświetlana jest książka telefoniczna na FIS. 1- niemiecki, 2 - angielski.

Przedostatnia cyfra opowiada za język, w jakim auto mówi do ciebie podczas wybierania numerów, kończenia rozmów, itp. 1- niemiecki, 2 - angielski.

Tak przynajmniej jest w B6.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Opublikowano
  • Autor

Oki, jutro spróbuję.

Dzięki po raz kolejny, dobrej nocki :wink:

Opublikowano

Ja mam B7 i u mnie jest tak jak kolega wyżej opisał. Zmieniałem ostatnią cyfrę i język zmienił mi się na angielski.

  • 3 lata później...
Opublikowano
W dniu 25.05.2014 o 12:13, piotrsob1 napisał:

Witam , siedząc w odpalpnym aucie robię fonem wyszukiwanie urządzeń bluetooth i fon znajduje AUDI UHV 6634, ale żeby sparować urządenia woła o hasło :naughty:.

Tych podstawowych typu 1234, 0000, 12345 itp nie przyjmuje, widać może poprzedni właściciel ustawił coś trudniejszego :decayed:

Albo domyślne hasło jest jakieś inne :whistling:

Ma ktoś pomysł jak się do tego zabrać ? :eusathink:

PS mam kabel VAG CAN PRO + K :wink:

1234 i 0000 juz probowałem takich ale odrzuca Juz mi brakuje pomysłów ;/

Opublikowano
W dniu 25.05.2014 o 12:26, Gość cwiara napisał:

Ale po co? Wejdz w rns-e w menu tel i później setup i tam możesz sobie wpisać nowy pin :hi:

---------- Post dopisany at 12:26 ---------- Poprzedni post napisany at 12:26 ----------

No chyba ze nie masz rns-e :decayed:

jak to sprawdzic ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.