Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Avant 1.8T Sline, 19'' porsche, AIR RIDE nowe zdjecia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

10371602_649428951850549_721416811150648

dozuce chyba jeszcze co najmniej 5mm.

Opublikowano

Od tej strony wygląda to dobrze .

Opublikowano

Gdy dałeś zdjecie luzem tych felg to wcale mi sie nie podobalo, ale jak juz wrzuciles na auto to calkiem zacnie to wyglada ;D coś innego niz seria ;)

Opublikowano

Adrian, skad dorwales ta kamerke? Cos mnie naszlo chyba na montowanie kamerki ale nie wiem ktora wybrac a Ty juz widze masz przetestowane

Opublikowano
  • Autor

Bartek, chodzi Ci o kamerkę cofania czy ta co mam na przedniej szybie?

Opublikowano

cofania, tej na przedniej szybie nawet nie zauwazylem :)

Edytowane przez turbobastard

Opublikowano

Dobre koło :thumbup1: Dojdzie jeszcze Air to będzie :kox:

Opublikowano
  • Autor

cofania, tej na przedniej szybie nawet nie zauwazylem :)

wysłałem Ci pm, a bo nie wiem czy się nawet chwaliłem hehe, mam taka mała za lusterkiem (bez wyświetlacza)

Dobre koło :thumbup1: Dojdzie jeszcze Air to będzie :kox:

no powietrza niemoge się doczekać, jakby nie koło to pewnie już by było a tak muszę zbierać odnowa :D, nawet zj** dostałem od żony bo powietrze miało być pierw.

oponka wczoraj kupiona i zamontowana, wiec w sobote będe wzucał koła na stałe

Opublikowano

I do czego ta kamerka za lusterkiem?

Opublikowano
  • Autor

Do nagrywania co się dzieje na drodze

wczoraj wieczorem zdobiłem kilka nowych zdjęć, koła już założone na stałe lecz muszę skręcić gwint jeszcze po 10mm.

DSC_2304.JPG

10505499_653605294766248_342209571423662

i wersja czarno biała

11053064_653618258098285_436827867294665

Opublikowano

Fajne te felgi porsche, pasują do B7, jest mega ! ^_^

Opublikowano
  • Autor

Chyba ktoś w okolicy jest zazdrosny bo wyjeżdżając rano do pracy z parkingu zauważyłem ze mam flaka, niestety na tyle puzno ze opona wyskoczyła z rowka na feldze. A drugiego zauważyłem jak dojechałem do pracy ;/ wątpię że 2 opony w jeden poranek to przypadek. Co za ludzie :@

Opublikowano

Chyba ktoś w okolicy jest zazdrosny bo wyjeżdżając rano do pracy z parkingu zauważyłem ze mam flaka, niestety na tyle puzno ze opona wyskoczyła z rowka na feldze. A drugiego zauważyłem jak dojechałem do pracy ;/ wątpię że 2 opony w jeden poranek to przypadek. Co za ludzie :@

Powinni poucinać takim ręce.. :facepalm:

Opublikowano

dobrze siedzi :kox:

jak dla mnie to juz nie ma z czego schodzic w doł, ale wiadomo macie tam lepsze drogi

Opublikowano

Chyba ktoś w okolicy jest zazdrosny bo wyjeżdżając rano do pracy z parkingu zauważyłem ze mam flaka, niestety na tyle puzno ze opona wyskoczyła z rowka na feldze. A drugiego zauważyłem jak dojechałem do pracy ;/ wątpię że 2 opony w jeden poranek to przypadek. Co za ludzie :@

Witaj,

Co za K......!!!! Myślałem, że w UK są bardziej "cywilizowani"!

PS. Pięknie trafiłeś z tym wzorem z P. do B7 :D

B. oryginalny setup!

To co konieczny zakup 2 sztuk gum? Jaki masz size? Ile takie laczki w UK liczą?

Napisz jakie są Twoje wrażenia z jazdy na gwincie + 19"

Pozdrawiam i współczuje!

Opublikowano

Musi trochi trzesie

Opublikowano

Kosa felga pieknie sie prezentuje na aucie

Opublikowano
  • Autor

Chyba ktoś w okolicy jest zazdrosny bo wyjeżdżając rano do pracy z parkingu zauważyłem ze mam flaka, niestety na tyle puzno ze opona wyskoczyła z rowka na feldze. A drugiego zauważyłem jak dojechałem do pracy ;/ wątpię że 2 opony w jeden poranek to przypadek. Co za ludzie :@

Witaj,

Co za K......!!!! Myślałem, że w UK są bardziej "cywilizowani"!

PS. Pięknie trafiłeś z tym wzorem z P. do B7 :D

B. oryginalny setup!

To co konieczny zakup 2 sztuk gum? Jaki masz size? Ile takie laczki w UK liczą?

Napisz jakie są Twoje wrażenia z jazdy na gwincie + 19"

Pozdrawiam i współczuje!

nieważne jaki kraj, zazdrośc zawsze będzie, niestety.

wystarczyło tylko napompować wiec obeszło się bez kupna nowych opon. rozmiar to 215 35 :) co z wrażeniem to ja jestem przyzwyczajony do braku komfortu bo jest to mój chyba 4 samochód który jest na gwincie i profilu 35.

postanowiłem zakupić nowy gadzet:

DSC_0320.JPG

DSC_0322.JPG

dobrze siedzi :kox:

jak dla mnie to juz nie ma z czego schodzic w doł, ale wiadomo macie tam lepsze drogi

z drogami nie jest latwo, ale to choroba, urwałem jeszcze 10mm....

11035740_656550331138411_473258350596388

Opublikowano

Piękne autko. Dobry wybór felgi, nietypowa i rzadko spotykana.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.