Skocz do zawartości
IGNOROWANY

prawidłowa temperatura pracy silnika + wygłuszanie


urbinek

Rekomendowane odpowiedzi

otóż,

jaka jest prawidłowa temperatura bloku silnika w przypadku 1.9TDi, chodzi mi konkretnie o temperaturę bloku silnika

wszystko działa poprawnie ale przy zdejmowaniu osłony silnika okazało sie, ze pianka pod spodem nie istnieje a raczej rozpada się w rękach

chciałbym ja wymienić - koszt w aso mnie przeraża i szukam jakiegoś zamiennika (przykładowe linki poniżej) i martwi mnie tylko jedna rzecz, mianowicie maksymalna temperatura pracy takiej pianki

z tego co widzę, max temp wąchają sie od 85 do 105, temp wody mam 90 (bloku silnika powinna być w takim razie coś koło tego) więc takie pianki mogą być ok albo sie rozpuścić...

moje pytanie jest takie: co znacie, polecacie?

also wymieniałem osłony dolne i mam takie bez wygłuszenia ale tutaj niema bezpośredniego kontaktu z blokiem więc wystarczy chyba każda z tych co wymieniłem

Mata Pianka gabka Akustyczna wygłuszająca z PU (4204469450) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

MATA PIANKA GĄBKA WYGŁUSZAJĄCA AKUSTYCZNA 25x100cm (4254355478) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

PIANKA MATA GĄBKA WYGŁUSZAJĄCA DO DRZWI PODŁOGI WA (4287318504) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

GMS-011A MATA PIANKA WYGŁUSZAJĄCA MASKI SILNIKA (4269314331) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otóż,

jaka jest prawidłowa temperatura bloku silnika w przypadku 1.9TDi, chodzi mi konkretnie o temperaturę bloku silnika

temp jest wyzsza niz to co pokazuje . lata swoje robią choć ta pianka jest nie palna ale od drgań i innych rzeczy poprostu sie wykruszyła. ja jezdze bez tego i silnik chodzi tak samo ,zero róznicy .

takich rzeczy z linku co podales bym nie zalozył na silnik ,pod maske jedynie można przed ori wygluszeniem jak masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otóż,

moje pytanie jest takie: co znacie, polecacie?

[/url]

Tu masz odpowiednią mate do wygłuszenia w przypadku silnika diesla PROFESJONALNE Maty wygłuszające bmw golf audi ford (4225949738) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Sam montowałem to u siebie, montaż bardzo prosty gdyż pianka jest samoprzylepna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam wygłuszoną górną osłonę silnika mata z linka i jest to lepszy materiał od tej gąbki która skruszała od temperatury. W niektórych miejscach dotyka do silnika i nic się jej nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad podobnym zabiegiem. Powiedzcie panowie czy zauważyliście różnicę przed/po wygłuszeniu silnika/maski i czy jest sens się w to bawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...