Skocz do zawartości
IGNOROWANY

niedziałajace kierunkowskaz i awaryjne......


alcompany

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam problem z kierunkowskazami i awaryjnym poprostu mi nie działaja co moze byc przyczyna?dzis stanełem pod sasiadem i właczyłem awaryjne wyszłem od niego zaczeły nie działac awaryjne i na dodatek kierunkowskazy.....Prosze o szybka odp,dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to szlak trafił pewnie przerywacz. Kierunki nie świecą w cale czy po prostu nie migają i świecą cały czas? Bo za tym to temat bardziej do działu elektrycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W włączniku od świateł awaryjnych masz przerywacz i to on ci się zawiesił, albo wymiana go, albo delikatnie przeczyść styki. Najprostszy sposób to rozłożyć delikatnie włącznik i kawałkiem kartki nasączonej spirytusem ( np.: perfumami psiuknij ją) przeczyść styki, powinno pomóc jeżeli nie za bardzo się czujesz na siłach aby go rozegrać to na szrocie dostaniesz taki wyłącznik za 10 - 15 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bank masz do wymiany przerywacz, który znajduje się na przełączniku awaryjnych ( zintegrowana kostka w jednej obudowie dwa przerywacze) Jeden odpowaiada za kierunki a drugi za awaryjne. Najlepiej jest wymienić cały przełącznik i z głowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bank masz do wymiany przerywacz, który znajduje się na przełączniku awaryjnych ( zintegrowana kostka w jednej obudowie dwa przerywacze) Jeden odpowaiada za kierunki a drugi za awaryjne. Najlepiej jest wymienić cały przełącznik i z głowy...

zgadza sie. wymiana jest bardzo prosta i latwa. bez zadnego rozbierania pulpitu, wystarczy wyciagnac przerywacz, przepiac nowy i wlozyc na miejsce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podświetlenie ma inne zasilanie a kierunki i awaryjne inne. Wymień lub przeczyść przerywacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...