Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chyba (zimą) zmienię na letnie kapcie.


adadur

Rekomendowane odpowiedzi

Z samego rana 7 stopni za dnia zapewne ok. 10st. będzie. Patrzałem pogodę na najbliższe pół miesiąca nie mniej niż 4-5 stopni. Chyba już nie ma sensu śmigac na zimówkach w przypływe zimy pół godzinki i założe z powrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr1602, na północy kraju jest naprawdę ciepło... :):

Wczoraj wychodzę z roboty, a na FISie 13 stopni :galy:

Też już myślałem o zmianie, ale mam niestety jeden komplet felg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duże ryzyko.

3 lata temu już wiosną zmieniłem na letnie (bo był już ten czas) - wyjazd nad ranem i po dwóch obrotach wylądowałem w rowie, bo nocą był delikatny przymrozek.

IMO - nie warto ryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oblodzonej drodze, to i zimówka nic nie pomoże...

napewno ale zawsze guma jest bardziej miekka i lepiej wrzyna sie w podłoże :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno ale zawsze guma jest bardziej miekka i lepiej wrzyna sie w podłoże :one:

Na oblodzeniu to nie ma kompletnie żadnego znaczenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy dużym oblodzeniu - z pewnoscią.

Przy delikatnej powłoce - sprawa wygląda inaczej, a dodatkowo, jak wylatujesz na pobocze, a później nieuchronnie zmierzasz po nadgnitej i zmarzniętej trawie do rowu, przy temperaturze oscylujące ok 0 stopni - zimówki mogą pozytywnie wpłynąć na rozwój sytuacji.

Tak czy siak-decyzja zainteresowanego. Pytanie przede wszystkim - co adadur chce osiągnąć zmieniając teraz kapcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co zmienac na letnie kapcie .... zima jeszcze przyjdzie ... :diabelek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ta zimą to .... nie sądze nie była nie ma i już nie będzie ... no może w lutym ale mało prawdopodobne, ze śniegiem to i w Alpach mają problem.

A jaki cel w tym - pozbęde sie tych czarnych kółek bo mam baz kołpaczków, z autkiem były kołpaki 4x VW ah te Helmuty... i profanacji nie będę robił. A kusi mnie założyć spowrotem alu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ta zimą to .... nie sądze nie była nie ma i już nie będzie ... no może w lutym ale mało prawdopodobne, ze śniegiem to i w Alpach mają problem

U nas zimy nie będzie :diabel:

W tym roku lepiej zrobił ten, kto nie uległ instyntkom stadnym i zostawił letnie kapcie. Jeżeli masz taką możliwość i zajmuje Ci to jak piszesz pół godzinki to nawet bym się nie zawachał i wrzucił z powrotem 17" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne omysły żeby zmieniać spowrotem na letnie a tym bardziej że kupiłem alusy i nie moge się doczekać kiedy je założe. Mam jednak pewne obawy czy zima nie przyjdzie. Jak narazie to zimówki przydały się tylko 2 razy w dzień w który je zakładałem to znaczy przed Wszystkich świętych i dzień po bożym narodzeniu a tak to temperatura oscyluje w granicach +5stopni C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero 2 tygodnie śmigam na zimowych i już mnie to wkurza, że ścieram nowe opony. Najgorzej jak za tdzień by sypneło. Na prognozy nie ma co liczyć. Równie dobrze za tydzień może nas zasypać albo i cieplej się zrobić. :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak sie wkurze to też sobie wrzuce jutro moje 16 tez mam komplet wyważone napompowane :D w garażu 30 minut i są założone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zakładaniem letnich kapci to wcale nie taki głupi pomysł. Dzisaj u mnie było +13°C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...