Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów :) Po długim namyśle udało mi się zakupić moje pierwsze Audi i to z napędem quattro o którym słyszałem wiele dobrego. Mam nadzieję, że auto będzie sprawowało sie jak najlepiej :)

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich. Nazywam się Piotrek i obecnie mieszkam/żyję w Sztokholmie ale pochodzę ze Szczecina.

Miesiąc temu stałem się właścicielem pięknej "Czarnej Perły" jaką jest moja A4 Limousine 1.8 TFSI w której zakochałem się od pierwszego prowadzenia. Na forum zajrzałem przez przypadek szukając sposobu na włączenie testu zegarów (Needle sweep) bez komputera ale się nie udało, poczytałem trochę forum, spodobała mi się atmosfera wynikiem czego postanowiłem napisać post powitalny.

W dzień powszedni pracuję jako inżynier oprogramowania w dużej firmie IT, pasjonuje się grami komputerowymi z perspektywy programistycznej jak i konsumenckiej (dla mnie temat rzeka :) ), bawię się też w DJa a moją ulubioną odmianą muzyki jest Drum and Bass i jego mutacje.

Lubię dosadne i kultowe filmy, Fear and loathing in Las Vegas, Human Traffic, Star Wars, Władca Pierścieni.

Swoją przygodę z motoryzacją zacząłem od Ogara 205 :D, później jak zacząłem pracować kupiłem Sejciaka którego rozbiłem przy bardzo niekorzystnych warunkach atmosferycznych (świetne auto... naprawde!) po kilku latach przerwy wróciłem na szosy wspomnianym wyżej ukochanym automobilem.

To by było tyle z podstawowych informacji na mój temat :)

Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Mam na imie Kamil i pochodze z małej miejscowosci koło Kielc. Prawde mówiac nie posiadam jeszcze własnego auta ale w niedalekiej przyszłości bede planował zakup i napewno wybór padnie na Audi.

Po za tym interesuje sie motoryzacja i chciałbym poszerzyć swoją wiedze na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...