Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Fiat 126p w Ameryce.


trucker hiob

Rekomendowane odpowiedzi

Trucker wrzuć jeszcze opis M3!

Opis mojego M3 jest na tym forum już od dawna: http://a4-klub.pl/pozostale-marki-78/2008-m3-e90-srebrny-manualna-skrzynia-wersja-amerykanska-203244/

Niektóre auta dopiero są odrestaurowywane. Ale w realu w Polsce można pooglądać.

A gdzie? Może wpadnę do taty na chwilkę? ;-)

zaje**** rejestracja

Jaka? Naprawdę nie da się bez tego? :-/

mam pytanie jak dostępność części wiadomo że to co się w nim zepsuje to się samemu naprawia bo większej techniki tam nie było ale zdarzają się przypadki że jednak trzeba coś zamówić i co wtedy?

Przecież Polska nie jest na końcu świata, wszystko można przysłać, lub przywieźć. Tu także jest sporo dostępnych części, np. wszystkie te, które pasują do Fiata 500 Nuova, ale są drogie. Np. kompletny silnik (z Maluszka, 650 ccm) kosztuje 3000 dolarów.

Szkoda że nie masz tego maluszka troszkę rocznikowo niżej ze zderzakami chromowanymi, ale ogólnie dobry pomysł gratuluje:wink:

Dla mnie najważniejsze było, by był w dobrym stanie, ze zdrową blachą. Zderzaki zawsze można zmienić, ale mnie się podoba wersja FL. Jedyne, co mnie denerwuje, to deska rozdzielcza. Tę bym chętnie wymienił na starą.

jezdziło sie takim maluszkiem.jak bys chciał to mam szczeki chamulcowe do takiego.nowe.i komplet cylindrów z tłokami.hehe:grin::grin:

Mam sporo części, ale dziękuję za propozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł tak trzymać...

Ja również zaczynam się rozglądać za kaszlakiem, ale chcę w wersji Cabrio.... słońca mam pod dostatkiem :grin:

Dawno tu nie widziałem maluszka więc myślę, że troszkę sensacji będzie wzbudzał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 lat temu miałem takiego czerwonego diabła z 97r czyli już po lifcie :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Hiobie , to co zrobiłeś to coś zajebistego! Malczan w USA.. czysta radość :)

P.S

Kiedyś na kanale u ciebie cię śledziłem na katoliku , potem w pewnym momencie u kamisado jak sie spotkaliście a teraz na forum a4 ! :) Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprowadz sobie jeszcze syrenke, najlepiej 105Bosto :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz egzotyczne autko w kraju 8cylindrów :wink:

Powodzenia i bezawaryjności przede wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i bezawaryjności przede wszystkim :)

Bezawaryjność w tym przypadku raczej nie wchodzi w grę, ale autko tak proste, że nawet ja sam mogę niemal wszystko sam naprawić. :grin:

Co prawda to prawda :)

Też posiadałem taki kaszlak w latach 90tych na starej dobrej 600tce (moje drugie auto po trabancie ;) ) i remont silnika to była pestka nawet dla początkującego.

Ogólnie miło wspominam choć niejednokrotnie przeklinałem potwora jak musiałem pchać pod górkę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...