Skocz do zawartości
IGNOROWANY

sprzeglo i dwumasa


matek678

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co opisałeś w poście nr. 19 jednoznacznie wynika że to wina braku momentu obrotowego w silniku, a nie ślizgającego się sprzęgła :decayed:

Jak by Ci się sprzęgło ślizgało, to jak byś włączył jedynkę, puścił sprzęgło, to motor wtedy powinien pracować a nie gasnąć , a auto powinno stać w miejscu :naughty:

Najlepiej to daj się przejechać autem komuś kto jeździ takim samym, niech zweryfikuje twoje odczucia , bo może jest wszystko w porządku , a ty wcześniej jeździłeś autem z lichym sprzęgłem i praca tego Ci się wydaje dziwna :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdzilem takim samym audi z tym silnikiem i samochod zachowywal sie calkiem inaczej , sprawdzalem rowniez w skodzie octavi 2 z tym silnikiem i to samo bylo. Mechanik jak sie przejechal moim samochodem mowil ze sprzeglo niby jest ok ale ze samochod jest nieco slabszy i mowil ze te z silnikami 105 km sie zbieraja lepiej a ja mam 115 mowa o silniku 1.9 tdi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź do jakiegoś polecanego mechanika lub umów się z chłopakami na spocie w twojej okolicy, nich Ci zdiagnozują furę, nie obraź się :hi:, ale przy Twoim pojęciu o technice motoryzacyjnej, kobinując sam to sobie tylko możesz biedy napykać :wink::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlacze się do tematu odnośnie dwumasu, w mojej A4 ostatnio na zimnym silniku przy ruszaniu czuje na pedale sprzęgła bicie i autem trochę telepie, jak się rozgrzeje to mu ustaje, czy to może być odznaka konczacego się dwumasu?

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich uzytkownikow :) mam taki problem, zaczelo sie slizgac sprzeglo w czworeczke 1.9 TDI quattro z 2002 roku z kodem silnika AVF o przebiegu 240 tys km. czy mozecie mi polecic dobra firme sprzegla i czy wymieniac od razu dwumas? dziekuje za wszystkie odpowiedzi.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM,

Ja wymieniłem dwumase przy 235 tys. Na wolnych obrotach waliło że ho ho i trzeba było cały czas mieć wciśnięte sprzęgło. Przy okazji wymieniłem też całe sprzęgło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...