Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z otwarciem auta z kluczyka i pilota.


zassamel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem ze nie moge otworzyc auta. Z kluczyka. Kiedy wloze kluczyk i przekrece nic sie nie dzieje, od czasu do czasu mam problem zeby w ogole wsadzic klucz do bebenka. Wyglada jak by aie zapadki blokowaly. A o pilocie to juz wogole nie ma mowy. Calkowicie nie reaguje na nacisk.

W czym moze byc problem. Dodam ze nie dziala mi podswietlenie wnetrza elektryczne szyby, kontrolka recznego. Od czasu do czasu wszystko wraca do normy jak sie zrobi cieplej. Ale gdy wysiade z auta i wyjde na pare godzin znow to samo. Modul komfortu jakby wchodzil w tryb awaryjny. Tylko dla czego tak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzilem. Brak wody w ECU, odplywy drozne, sprawdzony modul komfortu i tez wszystko suchutkie. Pytanie czemu wchodzi w tryb awaryjny. Raz udalo mi soe przeskanowac kabal 46 i wyskoczyly bledy, modulu drzwi tylnych brak komunikacji a najlepsze jest to ze tylne czyby mam na korbke wiec blaledu w ogole nie powinni byc. Jakies sugestie?

---------- Post dopisany 03-07-2014 at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany 22-06-2014 at 12:15 ----------

Okazalo sie ze modul komfortu uwalony mimo ze byl suchy jak wior i nigdy nie dostala soe so niego wilgoc. PROBLEM ROZWIAZANY POVZAKUPIE NOWEGO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. mam podobny problem z pilotem raz chodzi raz nie nie chce uspac sie elektryka mam nadzieje ze to tez modul bo juz zamowilem uzywke od kolegi z forum. u mnie akurat bledy w module pokazuje z 4 drzwi ze brak sygnalu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moga by lc tez kable w przelotach drzwi w tej gumowej uszczelce. Mi jednak pomogla wymiana MK:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzalem kable w drzwiach i wyladaja na cale nawet mechanior sprawdzal je poczyscil kostki w tych kablach miedzy drzwiami a karoseria. zamowilem modul i czekam jak przyjdzie podmienie i zobaczymy co sie stanie ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...