Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[BPW] Czarny Avant w Quattro S-line, soft by ECU Projekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

AKP czasem przyjeżdża ale na 18. My mamy o 17, i nasza grupa liczniejsza. Zawsze ktoś jest więc zapraszam :naughty:

Opublikowano
  • Autor

na pewno się na którymś pojawię:)

Po usunięciu dpfa, przyszedł też czas na program w ECU Projekt

f8ef03ba00032a03539cad8a

9e184fa30012bbb8539cad7e

Opublikowano

taka seria jak u mnie :wink: cale 3 KM wiecej :polew:

Opublikowano
  • Autor
taka seria jak u mnie :wink: cale 3 KM wiecej :polew:

to nie ma co do Ciebie podjeżdżać :grin:

Obrysy vagiem wyłączysz :wink:

będę musiał to zrobić bo jakoś średnio mi się to podoba, a tył też idzie zrobić?

Co do mojego spalania to niestety po usunięciu dpf-a nie wiele się zmieniło i auto zaczęło dymić na biało, również dymi na wolnych obrotach, ale nie zawsze, spotkał się ktoś z takim problemem?

Opublikowano

Tył też można, wystarczy kodowanie zmienić w MCE.

Dymi na zimnym? Turbo puszcza...

Opublikowano

Jak spalanie na nowym sofcie?

Opublikowano
  • Autor
Tył też można, wystarczy kodowanie zmienić w MCE.

Dymi na zimnym? Turbo puszcza...

nie dymi za każdym razem i teraz na luzie auto nie kręci powyżej 3 tyś obrotów, gaz w podłogę ale dalej nie chce iść :(

po chwili jak pochodzi słychać też takie "syczenie" jakby powietrze uciekało

Jak spalanie na nowym sofcie?

ciężko mi określić jak zmieniło się spalanie, ponieważ przed softem było już duże ale teraz po mieście przy spokojnej jeździe średnie pokazuje od 12 do 14 l/100, opieram się teraz tylko na wskazaniu komputera, jeszcze nie sprawdziłem dokładnie jak to wygląda

Opublikowano

a na drugim FISie co Ci pokazuje?

Opublikowano
  • Autor

mniej więcej tyle samo różnica jest nie wielka

Opublikowano
Tył też można, wystarczy kodowanie zmienić w MCE.

Dymi na zimnym? Turbo puszcza...

nie dymi za każdym razem i teraz na luzie auto nie kręci powyżej 3 tyś obrotów, gaz w podłogę ale dalej nie chce iść :(

po chwili jak pochodzi słychać też takie "syczenie" jakby powietrze uciekało

Bo 2.0 na jałowym tylko do 3000 się wkręca

Opublikowano
  • Autor

teraz wrzuciłem pierwszy bieg i to samo 3 tyś. i koniec ale jechałem przed chwilą obwodnicą to przy jeździe kręci się do końca

Opublikowano

mój też dymi na biało na zimnym i też mam usuniętego DPF-a, tak już musi chyba być, w końcu ten syf leci teraz bez żadnej przeszkody

Opublikowano

mi nic nie dymi, a tez mam wywalony DPF wiec cos u Was jest nie tak. dobra diagnoza Was tylko ratuje...

Opublikowano
  • Autor

a wkręca się wam powyżej 3 tyś obrotów na biegu jałowym i na biegu pierwszym?

Opublikowano

Nie bedzie sie wkrecac chyba na wcisnietym sprzegle. To blokada dwumasu...

Opublikowano
a wkręca się wam powyżej 3 tyś obrotów na biegu jałowym i na biegu pierwszym?

co masz na myśli pod słowem "wkręca się"?

Opublikowano

Wchodzil na obroty ;)

Opublikowano
  • Autor

ja możecie to zobaczcie jak to u Was wygląda, bo mi dzisiaj na biegu jałowym kręcił się powyżej 3 tyś a ostatnio nie chciał

Opublikowano

jak to, nie kręci Ci się powyżej 3000? nic takiego mi się nie dzieje (tfu, tfu)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.