Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Trasa ostrów mazowiecka - krynica morska


krzysiekml

Rekomendowane odpowiedzi

światełka jedne za wiaduktem a drugie na skrzyżowaniu na Ciechanów i uwierz mi że nie jest tak słodko w okresie letnim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem z okolic Sokołowa podlaskiego i bede zbierał sie za miesiąc do krynicy morskiej ,

jaką trase możecie Panowie polecić ?

do ostrowi mazowieckiej dojadę znajomą drogą a dalej ?

Pytam bo jazda na glebie 18` i profilu 35 to nie jazda:grin: najlepiej jakąś główną trasą.

Doradźcie coś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostrów -> mława i w mławie się wpieprzyć na e7 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem w tamtym roku tamtą drogą, nie było tragedii, uważaj bo w Ostrowie (ostowii?) Mazowieckiej dostałem mandat od ITD, nawet nie wiem gdzie sie zaczaili a przyszlo zdjatko, strasznie tam duzo fotoradarów. Jak dajesz rade latać po Kostkach, Skibniewie Dybowie i innych miejscowosciach to polecisz spokojnie tą trase. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdzę na zasadzie zapamiętania dołków u mnie :D no ale dzięki za odp czyli taką trasę machniemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz jechac prosto do Mlawy,to opcja przez Pszasnysz duzo lepsza,bo na Ciechanow mocno pofaldowany asfalt. Najwygodniejsza jest trasa Wyszkow,Seroc,Zakroczym i dopiero na 7-ke,czasowo bedzie prawie,to samo,bo droga rowna i spokojnie sie jedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GILI dzięki za konkret odpowiedź :) oto właśnie mi chodziło. jak ktoś jeździ to wie..

<piwo>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawaj przez Mławę to ominiesz spore zatorki na światłach,bo jadąc od Płońska do Mławy i przez nią to postoisz troszkę a tak wyskoczysz na drugich światełkach i będzie git bo ominiesz co najmniej 3-4km korków na E7 :wink: rzecz jasna tak się dzieje w każdy wekend a nie wspomnę już o długich wekendach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Elbląga i średnio 3 razy w roku latam do ostrowii mazowieckiej. I polecam z ostrowii przez Różan maków mazowiecki do Przasnysza z Przasnysza do Mławy. Tam wylot na 7-ke i w nowym dworze gdańskim na Stegna i później prosto prosto prosto i Krynica :-) ta droga jest jak dla mnie AZ w niewiarygodnie dobrym stanie jak na Polskę. Jedynie pomiędzy miłomłynem a Ostróda na 7-CE jest trochę pofalowany asfalt ale jeszcze daje radę :-)

Wysłane z mojego HTC Desire 310 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie droga jest spoko:wink: tylko od początku lipca do końca sierpnia i w tym bitwa pod Mławą i wszystkie popołudniowe piątki w kierunku morza jak i na powrocie wieczorkiem w niedzielę to Mława jest zayebana totalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawaj przez Mławę to ominiesz spore zatorki na światłach,bo jadąc od Płońska do Mławy i przez nią to postoisz troszkę a tak wyskoczysz na drugich światełkach i będzie git bo ominiesz co najmniej 3-4km korków na E7 :wink: rzecz jasna tak się dzieje w każdy wekend a nie wspomnę już o długich wekendach

Korki przed Mławą? No przestań tam są jedne światła i zawsze w miarę idzie. Jak żyje to od Płońska do Mlawy nigdy nie stałem. Dalej się zdarza. Ogólnie 7mka już coraz lepsza:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...