Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PMW S4 B6 Avant 03


PMW

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycje zamiany na wszystko... Jak kiedyś sprzedawałem Silvię to dostałem propozycję zamiany na skuter wodny yamaha :grin:,

a tak na serio jak się nie sprzeda to zostaje ze mną - wczoraj prawie zamowiłem zaciski 18zr :) i gwint ale żona mnie odżegnała na chwilę ...

nie ma pośpiechu, bardziej przejmowałbym się gdybym sprzedał bo to mój jedyny samochód którym codziennie do pracy dojeżdzam 30 km w jedną stronę... no i przeniosłem ogłoszenie na allegro, a wyświetla się i tu i tam na otomoto

http://allegro.pl/audi-s4-avant-recaro-solar-bose-navi-i5767313567.html

Edytowane przez PMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprzedałem, ale nie płaczę z tego powodu bo wóz nadal mnie cieszy :). Nie przedłużam na razie ogłoszenia - wystawię ponownie wiosną :).

Lecz jakby ktoś był poważnie zainteresowany byłbym skłonny do negocjacji.

tutaj zrobiłem nawet otwartą galerię ze wszystkimi zdjeciami wozu jaki mam od dnia zakupu.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000396503706&sk=photos&collection_token=100000396503706%3A2305272732%3A69&set=a.761264157230127.1073741831.100000396503706&type=3


s4 po dużym przegladzie - uszczelki pod deklami, nowy rozrusznik, nowy alternator, pasek rolki ospzretu, wszystkie przewody gumowe nowe, trójniki

wpadło lato i japa się cieszy ale koniecznie potrzebuje większy wóz więc ponawiam ogłoszenie

(było kilka osób oglądać - wszystkim sie bardzo podobało ale jescze nie sprzedali swoich wozów - oglądali kilka sztuk i wychodzi na to że moja najlepsze super i co z tego :D)

ja nie wiem co to za moda ale nie przyszłoby mi do głowy marnować czasu sprzedającego kiedy nie mam gotówki

http://allegro.pl/audi-s4-avant-recaro-solar-bose-navi-i6050463283.html

Edytowane przez PMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc piotrku, mam do ciebie pytanie odnosnie eski...

Sprzedana?

Ja swoja sprzedalem 3 tyg temu, mam kogos kto szuka i chcial kupic moja eske ale niestety wyszlo jak wyszlo i kupil ja kilka godzin pozniej kolejny ogladajacy...a ten niestety pluje sobie w brode bo mogl sie nie zastanawiac...

Utrzymuje z nim jakis kontakt i pamietam ze miales wyst eske...dlatego pytam cZy aktualne...wtedy dalbym mu namiary na ciebie...

Pozdrowionka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto sprzedane - temat do zamknięcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, chyba nikt z forum. Podobno najlepszy egzemplarz spośród tych które człowiek zabierał do aso na sprawdzenie - przeszedł jako całkiem niezły wóz Wizytę w ASO - potwierdzony przebieg itp, brak szpachli nie podobało im się tylko że wydech zrezany, że katów brak itp. Na minus podobno wspoma ciężko chodziła - ja nie zauważyłem ale domyślam się że miała ciężej ze względu na walce 235/35/19,

aha no i klasyk: zaparowane lampy

Edytowane przez PMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, chyba nikt z forum. Podobno najlepszy egzemplarz spośród tych które człowiek zabierał do aso na sprawdzenie - przeszedł jako całkiem niezły wóz Wizytę w ASO - potwierdzony przebieg itp, brak szpachli nie podobało im się tylko że wydech zrezany, że katów brak itp. Na minus podobno wspoma ciężko chodziła - ja nie zauważyłem ale domyślam się że miała ciężej ze względu na walce 235/35/19,

aha no i klasyk: zaparowane lampy

A gdzie pojechala?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Została w Warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...