Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Oem avant by cinshot

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Jako że na forum konto posiadam już od niespełna dwóch lat , wypadałoby przedstawić czym to śmiga się na co dzień. Oczywiście mowa tu o A4 b5 w wersji avant z roku 97r 1.8 ADR + lpg kolor lz5t . W moim posiadaniu od lipca 2012 roku. Padło na tą jednostkę tylko ze względu na to ze 1.6 wydawało się strzałem w kolano przy tej budzie, natomiast bałem się spalania v6 , a autko było potrzebne do codziennej eksploatacji ze względu na dojazdy do pracy . Miało być w miarę oszczędnie i wygodnie. Z czasem nie ukrywam że brakuje mocy a i te 2/3 litry więcej przy v6 pewnie by nie zabolało, no ale jest jak jest i płakać nie ma co:wink: Co do samego auta, hmm nie ukrywam że miała to być seria z jakimś ładniejszym kołem i tyle:decayed: ale że 1.8 dało się we znaki, i wyszły wszystkie zaniedbania poprzedniego właściciela więc przypadkiem trafiłem tutaj, no i nie ukrywam że się zaczęło...:facepalm::decayed: Poniżej jak to w przypadku każdego użytkownika który przedstawia w tym dziale swoje auto, tak i ja postaram się zamieścić listę modyfikacji jakie przeprowadziłem oraz w miarę jakieś fotki obrazujące zmiany jakie auto przeszło w moich rękach.

Wyposażenie samochodu:

- Silnik 1.8 benzyna(oznaczenie ADR) + instalacja gazowa elpigaz

- 4x poduszki

- 2x el szyby

- elek. lusterka

- klima tronik

- wspomaganie

- abs

- centralny zamek + domykanie szyb z kluczyka

- regulacja kierownicy w dwóch płaszczyznach

więc raczej seria, poza tym że było wsadzone radio od bodajże audi a4 b6 czyli concert 2 cd. Poniżej słabej jakości(robione tel)zdjęcia serii

2012_07_07_20_09_22.jpg

2012_07_07_20_06_47.jpg

2012_07_07_20_08_41.jpg

Tak jak wyżej wspomniałem, gdyby nie problemy z autem pewnie tak by zostało no ale..... :decayed::decayed: po przeczytaniu paru tematów dotyczących listy modyfikacji tego modelu, odwiedzaniu nałogowo działu "Moje Auto" złapała mnie choroba której pewnie się nie pozbędę, bynajmniej nie w najbliższym czasie:wink:. W skrócie auto przeszło szereg zmian opisanych poniżej:

Biznes plan Audi A4 B5 Avant oooo !

- Grzane lusterka + połączone z tylną szybą ZROBIONE

- Podświetlane kratki poliftowe ZROBIONE

- Ramki na zegary ZROBIONE

- Wymiana popękanej ramki konsoli środkowej ZROBIONE

- Montaż ori podłokietnika ZROBIONE

- Wymiana uchwytów na napoje ZROBIONE

- Ręczny w skórze - wersja polift ZROBIONE

- Wygłuszenie komory silnika/maski ZROBIONE

- Wymiana tłumików srodkowy/końcowy 1.8T ZROBIONE

- Rozpórka dolna i Górna ZROBIONE

- Kierownica s4 trójramienna polift ZROBIONE

- Grill polift ZROBIONE

- Wymiana świateł na zespolone VALEO ZROBIONE

- Obrysy lamp us ZROBIONE

- Montaż halogenów w zderzak ZROBIONE

- Gałka zmiany biegów polift ZROBIONE

- Koła 18" + opony 215x45 ZROBIONE

- Renowacja i malowanie zacisków ZROBIONE

- Podświetlane daszki przeciwsłoneczne ZROBIONE

- Podszybie poliftowe ZROBIONE

- Duże prawe lusterko anglik ZROBIONE

- Zawieszenie/Gwint AP ZROBIONE

- 4x el. szyby ZROBIONE

- Licznik z pełnym FIS ZROBIONE

- Oświetlenie kabiny led ZROBIONE

Oczywiście wszystkie rzeczy eksploatacyjne wymieniane na czas plus porobione co tylko się da przy silniku i zawieszeniu.

SILNIK:

-oleje+ filtry(średnio co 12tyś, aktualnie mann + LM 10w40)

-cewka bosch

-świece ngk

-cała instalacja lpg praktycznie nowa, stag4

-rozrzad kompletny, przód(conti+ina+skf) tył(napinacz+łańcuch)

-termostat wahler

+ regenerowana maglownica, pompa wspomagania itp itd w kazdym bądz razie masa rzeczy :facepalm:

Zawieszenie:

-kompletne mastersport(wahacze +drązki)

-gumy tylnej belki

-łożyka kół

+ nowe klocki, tarcze, przód(trw+bosch)-tył(trw-ferodo)

Oraz rzeczy które w najbliższym czasie chciałbym ogarnąć, plus pewnie coś w praniu jeszcze wyjdzie:grin::

- Głośniki + wzmacniacz IN PROGRESS - zamontowane, lecz trza nad tym jeszcze trochę popracować (średnio gra i wygląda)

- Wymiana popękanych plastików wnętrza (w szczególności boczki bagażnika) IN PROGRESS

- Rolka nadkoli oraz kupić klucz i pokręcić gwintem do dołu.:kox:

- Lakierowanie elementów/ poprawki lakiernicze. - Termin ustawiony -

- Obszycie kierownicy, ręcznego oraz nowy mieszek gałki zmiany biegów PLAN

- Konsola 2 DIN polift PLAN

- RECARO :slina:!! miały być kubły, lecz po obejrzeniu paru auto z tymi stołkami nie chcę innych:decayed: PLAN

- Relingi Chrom IN PROGRESS - kupione , wejdą na dach po malowaniu :decayed:

- Końcówki wydechu są 60(niestety nie mam zdjęć) lecz i tak wejdzie pewnie 70 ;) bo te 60 takie małe:whistling:

sb1w.jpg

2xqvh.jpg

f7uc.jpg

xly34.jpg

7iao.jpg

1md0q.jpg

2ivg.jpg

Opublikowano

Od razu kolo robi wrazenie :) pozatym super tak dalej

Opublikowano

ładnie wyszło :) auto od razu odżyło :kox:

Opublikowano

fajny kombiak:wink:

Opublikowano

ramkę na blachę na tył i będzie cudeńko.

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

a i relingi w chromie sobie daruj bo do tego trzebaby na szyby założyć a auto ma potencjał na rasowego czarnucha :kox::kox::kox::kox:

Opublikowano

Ładna sztuka!Powodzenia w dalszym rezaniu:)

Opublikowano
  • Autor
ramkę na blachę na tył i będzie cudeńko.

w najbliższym czasie pewnie wpadnie :wink:

a i relingi w chromie sobie daruj bo do tego trzebaby na szyby założyć a auto ma potencjał na rasowego czarnucha

ja widzę to trochę inaczej , dlatego założę na pewno, a czy zostaną się okaże :wink:

Opublikowano

Bardzo ładna sztuka... :wink: powodzenia w dalszym rezaniu.

Opublikowano

no powiem tobie ze kolo dalo duzo teraz tylko gleba i "wiooze sie powolii "

Opublikowano

niezla skrzynka w bagaju :decayed:

Opublikowano
  • Autor
niezla skrzynka w bagaju :decayed:

wersja rozwojowa:decayed:

no powiem tobie ze kolo dalo duzo teraz tylko gleba i "wiooze sie powolii "

skręcony to on jest, ale niżej na pewno będzie dopiero po rolce nadkoli i malowaniu :wink:

Opublikowano

fajnie działasz ze swoim avancikiem, powodzenia w dalszej modyfikacji, jak na razie jest :good:

Opublikowano

fajne foto! ostatnie możesz podrzucić do kalendarza klubowego :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.