Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Pomylilem sie nie speed tylko racee

Szyemk mijałem dziś Twoje byłe S6, jezdzi na blachach SPEED, dzwięk z wydechu co Sportmile instalował - MASAKRA, nawet 2-3tys obr i słychać fantastycznie

W RS6 jak wrzucisz taki jak u mnie to będziesz miał jeszcze lepszy efekt :wink: pomyśl o tym

Opublikowano

Pomylilem sie nie speed tylko racee

Szyemk mijałem dziś Twoje byłe S6, jezdzi na blachach SPEED, dzwięk z wydechu co Sportmile instalował - MASAKRA, nawet 2-3tys obr i słychać fantastycznie

W RS6 jak wrzucisz taki jak u mnie to będziesz miał jeszcze lepszy efekt :wink: pomyśl o tym

A czy ty nie miałeś silnika mechanicznie zrobionego na taki jak w rs6 ? Wiec co by była za różnica ? Cos było jednak innego ?

Edytowane przez dziadek

Opublikowano
  • Autor

Pomylilem sie nie speed tylko racee

Szyemk mijałem dziś Twoje byłe S6, jezdzi na blachach SPEED, dzwięk z wydechu co Sportmile instalował - MASAKRA, nawet 2-3tys obr i słychać fantastycznie

W RS6 jak wrzucisz taki jak u mnie to będziesz miał jeszcze lepszy efekt :wink: pomyśl o tym

A czy ty nie miałeś silnika mechanicznie zrobionego na taki jak w rs6 ? Wiec co by była za różnica ? Cos było jednak innego ?

Bartek ma gwarancję przedłużoną, żeby nie mieć problemów w ASO wystarczyłoby zmienić wydech końcowy, zostawiając DP i katy fabryczne, co nie spowodowałoby utarty gwarancji a dźwięk jest mega bo RS6 już w serii ma zupełnie inny wydech i brzmi dużo lepiej od standardu S6. U mnie były proste DP, sportowe katy itp, żeby turbo miało lekko

Ostatnio nagrane

Edytowane przez szymeniu

Opublikowano

to jest jakas masakra :slina:

Opublikowano

to jest jakas masakra

Eee zwykły Datsun :)

Nie Szymek :naughty:

Opublikowano

wiem, wiem Pablo, to nie to co Twoja landara ze smiglem na masce :D

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie Pablo, taki zwykły Datsun :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Widziany na światłach 11:58 w leśnicy obyło się bez ostrego startu bo przejazd zamknięty. Muszę przyznać że cichy strasznie ten GTR :( S6 jak jechało to w biurze było słychać :decayed:

Opublikowano

No tak, trzeba było jeszcze fotkę strzelić, lokalizację na mapie zaznaczyć, bo przecież nie wszyscy wiedzą, że Szymon u Kochanki był zamiast w "reichu".

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Widziany na światłach 11:58 w leśnicy obyło się bez ostrego startu bo przejazd zamknięty. Muszę przyznać że cichy strasznie ten GTR :( S6 jak jechało to w biurze było słychać :decayed:

Seria już tak ma niestety :wink:

Opublikowano

Gratulacje auta Szymek. BArdzo ładny sprzet. Car java design to idealne miejsce gdzie zrobia ci tapicerke. Co do modyfikacji robiłbym je stopniowo i mierzył rezultaty przed i po. Amerykanscy pisza jedno a po montazu i hamowaniu wychodzi drugie. Hamowalismy GTR-a przed wydechem z 2012 roku. Auto miało ładna serie i właściciel kupił wydech za 30 tys zł który miał dac 80 km ( tak pisał producent). Suma sumarum ledwo 15 zyskał a poszki koncowe od temperatury niesamowicie sie pokrzywiły. Także bądz ostrozny zanim wydasz zbedne pieniądze

Edytowane przez Patrox

Opublikowano
  • Autor

Gratulacje auta Szymek. BArdzo ładny sprzet. Car java design to idealne miejsce gdzie zrobia ci tapicerke. Co do modyfikacji robiłbym je stopniowo i mierzył rezultaty przed i po. Amerykanscy pisza jedno a po montazu i hamowaniu wychodzi drugie. Hamowalismy GTR-a przed wydechem z 2012 roku. Auto miało ładna serie i właściciel kupił wydech za 30 tys zł który miał dac 80 km ( tak pisał producent). Suma sumarum ledwo 15 zyskał a poszki koncowe od temperatury niesamowicie sie pokrzywiły. Także bądz ostrozny zanim wydasz zbedne pieniądze

Dzięki bardzo. Na razie bez żadnych modyfikacji, może poza wydechem bo auto będzie szło na sprzedaż więc gwarancja musi być :wink:

Opublikowano

Sie nacieszył ... :P

Opublikowano
  • Autor

Sie nacieszył ... :P

Deutschland, Deutschland uber alles :wink:

Opublikowano

czyli wracasz do Niemca??

Opublikowano
  • Autor

czyli wracasz do Niemca??

RS6/7 polift, albo Porsche GT3 991

Opublikowano

Szybko poszło:-). Ale w cv masta rezacza możesz sobie wpisać gtr.

Opublikowano
  • Autor

Szybko poszło:-). Ale w cv masta rezacza możesz sobie wpisać gtr.

Chyba jako super full stock :wink:

Opublikowano

To co jak narazie to tendencja spadkowa z mocą jest to teraz opel adam 1.4 chyba nie ? :P

Edytowane przez dziadek

Opublikowano

Teraz wychodzi chyba rs6 + moc tez chyba trochę podnieśli

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.