Skocz do zawartości
IGNOROWANY

NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Pomylilem sie nie speed tylko racee

Szyemk mijałem dziś Twoje byłe S6, jezdzi na blachach SPEED, dzwięk z wydechu co Sportmile instalował - MASAKRA, nawet 2-3tys obr i słychać fantastycznie

W RS6 jak wrzucisz taki jak u mnie to będziesz miał jeszcze lepszy efekt :wink: pomyśl o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomylilem sie nie speed tylko racee

Szyemk mijałem dziś Twoje byłe S6, jezdzi na blachach SPEED, dzwięk z wydechu co Sportmile instalował - MASAKRA, nawet 2-3tys obr i słychać fantastycznie

W RS6 jak wrzucisz taki jak u mnie to będziesz miał jeszcze lepszy efekt :wink: pomyśl o tym

A czy ty nie miałeś silnika mechanicznie zrobionego na taki jak w rs6 ? Wiec co by była za różnica ? Cos było jednak innego ?

Edytowane przez dziadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomylilem sie nie speed tylko racee

Szyemk mijałem dziś Twoje byłe S6, jezdzi na blachach SPEED, dzwięk z wydechu co Sportmile instalował - MASAKRA, nawet 2-3tys obr i słychać fantastycznie

W RS6 jak wrzucisz taki jak u mnie to będziesz miał jeszcze lepszy efekt :wink: pomyśl o tym

A czy ty nie miałeś silnika mechanicznie zrobionego na taki jak w rs6 ? Wiec co by była za różnica ? Cos było jednak innego ?

Bartek ma gwarancję przedłużoną, żeby nie mieć problemów w ASO wystarczyłoby zmienić wydech końcowy, zostawiając DP i katy fabryczne, co nie spowodowałoby utarty gwarancji a dźwięk jest mega bo RS6 już w serii ma zupełnie inny wydech i brzmi dużo lepiej od standardu S6. U mnie były proste DP, sportowe katy itp, żeby turbo miało lekko

Ostatnio nagrane

Edytowane przez szymeniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziany na światłach 11:58 w leśnicy obyło się bez ostrego startu bo przejazd zamknięty. Muszę przyznać że cichy strasznie ten GTR :( S6 jak jechało to w biurze było słychać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, trzeba było jeszcze fotkę strzelić, lokalizację na mapie zaznaczyć, bo przecież nie wszyscy wiedzą, że Szymon u Kochanki był zamiast w "reichu".

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziany na światłach 11:58 w leśnicy obyło się bez ostrego startu bo przejazd zamknięty. Muszę przyznać że cichy strasznie ten GTR :( S6 jak jechało to w biurze było słychać :decayed:

Seria już tak ma niestety :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje auta Szymek. BArdzo ładny sprzet. Car java design to idealne miejsce gdzie zrobia ci tapicerke. Co do modyfikacji robiłbym je stopniowo i mierzył rezultaty przed i po. Amerykanscy pisza jedno a po montazu i hamowaniu wychodzi drugie. Hamowalismy GTR-a przed wydechem z 2012 roku. Auto miało ładna serie i właściciel kupił wydech za 30 tys zł który miał dac 80 km ( tak pisał producent). Suma sumarum ledwo 15 zyskał a poszki koncowe od temperatury niesamowicie sie pokrzywiły. Także bądz ostrozny zanim wydasz zbedne pieniądze

Edytowane przez Patrox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje auta Szymek. BArdzo ładny sprzet. Car java design to idealne miejsce gdzie zrobia ci tapicerke. Co do modyfikacji robiłbym je stopniowo i mierzył rezultaty przed i po. Amerykanscy pisza jedno a po montazu i hamowaniu wychodzi drugie. Hamowalismy GTR-a przed wydechem z 2012 roku. Auto miało ładna serie i właściciel kupił wydech za 30 tys zł który miał dac 80 km ( tak pisał producent). Suma sumarum ledwo 15 zyskał a poszki koncowe od temperatury niesamowicie sie pokrzywiły. Także bądz ostrozny zanim wydasz zbedne pieniądze

Dzięki bardzo. Na razie bez żadnych modyfikacji, może poza wydechem bo auto będzie szło na sprzedaż więc gwarancja musi być :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko poszło:-). Ale w cv masta rezacza możesz sobie wpisać gtr.

Chyba jako super full stock :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co jak narazie to tendencja spadkowa z mocą jest to teraz opel adam 1.4 chyba nie ? :P

Edytowane przez dziadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...