Skocz do zawartości
IGNOROWANY

NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

To co jak narazie to tendencja spadkowa z mocą jest to teraz opel adam 1.4 chyba nie ? :P

Nie samą mocą człowiek żyje, GTR jest słabszy od Audi ale jeździ pierdylion razy lepiej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co jak narazie to tendencja spadkowa z mocą jest to teraz opel adam 1.4 chyba nie ? :P

Nie samą mocą człowiek żyje, GTR jest słabszy od Audi ale jeździ pierdylion razy lepiej :decayed:

No w końcu :) nie ubliżając audi bo to super fura była ale cos w ten descen pisałem kiedyś o mocy , wyważeniu auta itp itd :P

W takim razie zdecydowanego klienta życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co jak narazie to tendencja spadkowa z mocą jest to teraz opel adam 1.4 chyba nie ? :P

Nie samą mocą człowiek żyje, GTR jest słabszy od Audi ale jeździ pierdylion razy lepiej :decayed:
No w końcu :) nie ubliżając audi bo to super fura była ale cos w ten descen pisałem kiedyś o mocy , wyważeniu auta itp itd :P

W takim razie zdecydowanego klienta życzę :)

Spoko i tak na RSa polifta przyjmować zamówienia będą paź/lis a to znaczy że odbiór luty/marzec

Edytowane przez szymeniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co jak narazie to tendencja spadkowa z mocą jest to teraz opel adam 1.4 chyba nie ? :P

Nie samą mocą człowiek żyje, GTR jest słabszy od Audi ale jeździ pierdylion razy lepiej :decayed:

To dlaczego chcesz sprzedać ? :decayed: Wnętrze i komfort jazdy na co dzień jednak lepszy w Audi ?

Edytowane przez carrera369
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co jak narazie to tendencja spadkowa z mocą jest to teraz opel adam 1.4 chyba nie ? :P

Nie samą mocą człowiek żyje, GTR jest słabszy od Audi ale jeździ pierdylion razy lepiej :decayed:

To dlaczego chcesz sprzedać ? :decayed: Wnętrze i komfort jazdy na co dzień jednak lepszy w Audi ?

Dokładnie tak, komfort i wykończenie. No i fajnie wygląda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argumentem za RS6 jest możliwość zabrania ze sobą całej rodziny :D

do tego ma inne auto :wink: Szymek na dniach będę się odzywał :wink::drunk:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argumentem za RS6 jest możliwość zabrania ze sobą całej rodziny :D

do tego ma inne auto :wink:

To inne auto też daje tyle przyjemności z jazdy co RS6 ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S-max jest rodzinnym roburem. GTRa mam do upalania i w sumie jako daily. Teraz naszła mnie ochota na RSa a w dodatku polift jest mega więc wybór w sumie prosty

Kolor Daytona, koła tytan optic. Pakiet Carbon

Edytowane przez szymeniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedziesz miał przetarty szlak bo w jokera rs bedą wzmacniać skrzynie . Teraz już nie wyrabia .

Kiedy odbiór rs-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedziesz miał przetarty szlak bo w jokera rs bedą wzmacniać skrzynie . Teraz już nie wyrabia .

Kiedy odbiór rs-a

Coś tam mnie słuchy doszły :wink: jeszcze zamówień nie przyjmują, może za 2-3 tygodnie ruszy

Edytowane przez szymeniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...