Skocz do zawartości
IGNOROWANY

NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Decyzja jest już podjęta RS6 C7 :wink: zamawiamy na dniach

Z czystej ciekawości co ma rs czego brakuje gtr ?

Komfort, wykończenie i duuużo miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja jest już podjęta RS6 C7 :wink: zamawiamy na dniach

Z czystej ciekawości co ma rs czego brakuje gtr ?

Komfort, wykończenie i duuużo miejsca

Już to miałeś w S :wink:

Szkoda, że nie dojechałeś gtr na Ring.

20km w japońcu zapewne pozostawiło by niezapomniane wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm widziałem czarnego GTR-a na lawecie ale nie zwróciłem uwagi na blaszki. Pomyślałem że może pojechał już do nowego właściciela ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm widziałem czarnego GTR-a na lawecie ale nie zwróciłem uwagi na blaszki. Pomyślałem że może pojechał już do nowego właściciela ? ;)

Pojechał na serwis do Krakowa przed sprzedażą. Nie mam czasu jechać sam a przy okazji zrobią co trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe mogłeś napisać była by lista chętnych do zawiezienia i odwiezienia auta do Krakowa :decayed::kox: koledzy pomogą :wink: a aż taka różnica w wykończeniu i komforcie użytkowania jest między GTR-em a RS6 że zmieniasz ? Będzie pod nogą brakowało a gwarancja chyba nie pozwala na rezanie ? Bierzesz RS6 PLUS czy sam sobie PLUSA dorezasz ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisał wcześniej ze rs+

Jestem ciekaw czy pozamawia takie smaczki jak np czerwone pasy (osobiście mi się to podoba w dodatku pasuje do alcantary i siedzen przeszywanych biało/czerwona nicia.).

10645159_10152860534480159_1527576908135

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update, W GTRze wyjebało skrzynię, konkretnie 2,4,6 bieg jakiś czujnik ciśnienia padł a że nie mogą jej otworzyć to caluśka do wymiany nie ma to jak przemyślane rozwiązania. Tak BTW to w S6 88 tys i skrzynia dalej lata, jeszcze się japońce muszą sporo nauczyć :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem kiedyś o wadach i zaletach to taka skrzynia kosztuje ok 100 tys zł :facepalm:
Dobrze że jest na gwarancji :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największy problem to jest brak możliwości rozłożenia jej przez serwis. Nie ważne czy zmieliło biegi czy wywaliło czujnik, mają wymontować i odesłać do Japonii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nawet jakbyś ciągle katował autko, to jakoś mało km nastukało jak na taką awarie.

Edytowane przez PASSATB5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty Szymon, piękne auto. Ciekawi mnie tylko jedno ile skrzyń będzie w tym aucie przez ten "okres przejściowy":decayed: :wink:

Przewidziałem :grin::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...