Skocz do zawartości
IGNOROWANY

NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy sie widzimy?

:polew: tak publicznie??

nie nie, my w trójke się nie bawimy :grin:

Demyt :thumbdown::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzam że blachary poszerzają swoje horyzonty, na GTRa teraz reagują jak na Porsche :wink: powoli się staje kultowe auto :grin: ale co do jazdy to jest deska z doczepionymi kołami, do tego wierzga i kopie jak pojebany. Radocha bezcenna :kox:

Kaju jestem na razie na miejscu to daj znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego wierzga i kopie jak pojebany. Radocha bezcenna :kox:

chyba okres docierania szybko się zakończy:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego wierzga i kopie jak pojebany. Radocha bezcenna :kox:

chyba okres docierania szybko się zakończy:decayed:

Pierwszy 1000km robię spokojnie, do 3-4 tys. obr a czasem kopnę mu do 5 i generalnie spokojnie ale bez przesady, S6 tak docierałem i dała 462PS także myślę że będzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszłym roku jak z kumplem dotarliśmy nowego mercedesa citana na trasie koszalin-amsterdam i z powrotem to poszedł na wymianę silnika:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Full opcja i nie ma szyberdachu?:wink: Gratuluje fury i dobrze ze nie wziąłeś jakiegoś zap..lacza z czterema pierścieniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo odebrany to mozna gratulowac;) Gratki zakupu, fura :kox: Niech sluzy i cieszy:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze tylko auto przejsciowe na 1,5-2 lata:decayed:

bo za jakies 15 lat chetnie bym odkupił:grin:

Graty nowej fury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się pośpieszyłeś z zakupem. Taka okazja się pojawiła

Inny inny 7999000.00 PLN. Warszawa - otoMoto.pl

Inny inny 9999999.00 PLN. Warszawa - otoMoto.pl

biały lepszy :decayed:

Szymek, gratuluję kolejnej dobrej fury :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za offtop ale nie szukasz cegły i czap na słupki przed domem ?? Mam w super cenie :):):)

Szukam :decayed:

W nocy też fajnie wygląda

http://s29.postimg.org/ygkbxawyb/20140626_211544.jpg

http://s29.postimg.org/hriw1e0cz/20140626_211609.jpg

http://s29.postimg.org/7g6j8q8nn/20140626_211948.jpg

Brak pytań dodatkowych, czekamy na więcej. Graty! :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co oni dali 2 razy "dejlajny" z przodu? :decayed: Te w lampach spoko ale te w zderzaku to tak jak Ragga napisał. Ale przecież to nie musi wyglądać to ma za... jeździć i wk#rwiać innych tym bulgotem z pięknych armat w tylnej części auta :wink: S6 brzmiało pewnie lepiej po modzie wydechu, ale miało bardziej niepozorne fifuszki niż tutaj :grin: Grubych modów i chociaż odrobinę ładniejszego dojazdu do domu życzę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co oni dali 2 razy "dejlajny" z przodu? :decayed: Te w lampach spoko ale te w zderzaku to tak jak Ragga napisał. Ale przecież to nie musi wyglądać to ma za... jeździć i wk#rwiać innych tym bulgotem z pięknych armat w tylnej części auta :wink:S6 brzmiało pewnie lepiej po modzie wydechu, ale miało bardziej niepozorne fifuszki niż tutaj :grin: Grubych modów i chociaż odrobinę ładniejszego dojazdu do domu życzę :decayed:

Wątpie:whistling: GTR-y ryczą nieziemsko:kox: BTW w Płońsku często widuję GTR-a na blachach O2 SPEED chyba:kox:To jest chyba Nurburgring pack czy jakoś tak. Malowanie ma z dwoma pasami i z tyłu nitkę toru:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co oni dali 2 razy "dejlajny" z przodu? :decayed: Te w lampach spoko ale te w zderzaku to tak jak Ragga napisał. Ale przecież to nie musi wyglądać to ma za... jeździć i wk#rwiać innych tym bulgotem z pięknych armat w tylnej części auta :wink:S6 brzmiało pewnie lepiej po modzie wydechu, ale miało bardziej niepozorne fifuszki niż tutaj :grin: Grubych modów i chociaż odrobinę ładniejszego dojazdu do domu życzę :decayed:

Wątpie:whistling: GTR-y ryczą nieziemsko:kox: BTW w Płońsku często widuję GTR-a na blachach O2 SPEED chyba:kox:To jest chyba Nurburgring pack czy jakoś tak. Malowanie ma z dwoma pasami i z tyłu nitkę toru:wink:

Tego widujesz :wink:Nissan GT-R 299000.00 PLN. Kolonia Lesznowola - Piaseczno - otoMoto.pl

Dojazd do domu się raczej nie zmieni, prędzej zmienię dom :decayed: a co do McLarena P1 to niestety panowie, ale może za kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ten:wink: tamten ma inny kolor pasków. Taki wiśniowy trochę. Chyba ze tak dziwnie na zdjęciach wyszedł:whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się pośpieszyłeś z zakupem. Taka okazja się pojawiła

Inny inny 7999000.00 PLN. Warszawa - otoMoto.pl

Inny inny 9999999.00 PLN. Warszawa - otoMoto.pl

biały lepszy :decayed:

Szymek, gratuluję kolejnej dobrej fury :)

2mln dopłaty za biały kolor ? :naughty::wink:

Za cenę tego McLarena można mieć 20 GTRów - ciekawe czy jest 20 razy lepszy :decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się pośpieszyłeś z zakupem. Taka okazja się pojawiła

Inny inny 7999000.00 PLN. Warszawa - otoMoto.pl

Inny inny 9999999.00 PLN. Warszawa - otoMoto.pl

biały lepszy :decayed:

Szymek, gratuluję kolejnej dobrej fury :)

2mln dopłaty za biały kolor ? :naughty::wink:

Za cenę tego McLarena można mieć 20 GTRów - ciekawe czy jest 20 razy lepszy :decayed::wink:

Wykończenie na pewno, co do możliwości mechanicznych to już różnie. Ja natomiast się w tym aucie zakochałem, jest brutalny wredny, kopie, buczy, ale precyzja prowadzenia przy S6 to inna bajka. Zresztą tam gdzie w Audi szedłem na limicie (zakręty) tutaj jadę jakby to powiedzieć 70-80 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję fury. Dzisiaj widziałem słyszałem takiego na Kazimierza Wielkiego czarny mat. Piekielny szatan. Tylko ten napis nissan z tyłu jak z micry :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się pośpieszyłeś z zakupem. Taka okazja się pojawiła

Inny inny 7999000.00 PLN. Warszawa - otoMoto.pl

Inny inny 9999999.00 PLN. Warszawa - otoMoto.pl

biały lepszy :decayed:

Szymek, gratuluję kolejnej dobrej fury :)

2mln dopłaty za biały kolor ? :naughty::wink:

Za cenę tego McLarena można mieć 20 GTRów - ciekawe czy jest 20 razy lepszy :decayed::wink:

Za przebieg :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...