Skocz do zawartości
IGNOROWANY

NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zrobisz taki środek jak zapodał Reggi to będzie mega rozpierdol :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje, świetny zakup swego czasu rownież sie przymierzal do zakupu niestety plany rodzinne wymusiły suca(q7 ale za to 4.2tdi :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty Szymek:kox::kox:

tak coś czułem, że wybierzesz GT-R'a :wink::wink:

myślisz może nad Plasti Dipem ew. folią na aucie ? Czy zostawiasz go w standardowym kolorze ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ciekawy jestem czy temat o GTR będzie tak samo nudny jak ten o S6 bo prawda jest taka, że we wspomnianej S6 dopiero zaczęło się coś dziać jak Szymon we współpracy ze Sportmile wprowadzał mody na 700KM, a do tego momentu (grubo ponad 100 stron) to niestety ale nic a nic ciekawego się nie wydarzyło.

Szymon, jestem w podobnym wieku co Ty, możesz zdradzić jaki interes jest tak dochodowy, że w wieku 25 lat stać Cię na zabawki za taką kasę? Chyba ze to zasługa rodziców albo teściów.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ciekawy jestem czy temat o GTR będzie tak samo nudny jak ten o S6 bo prawda jest taka, że we wspomnianej S6 dopiero zaczęło się coś dziać jak Szymon we współpracy ze Sportmile wprowadzał mody na 700KM, a do tego momentu (grubo ponad 100 stron) to niestety ale nic a nic ciekawego się nie wydarzyło.

Szymon, jestem w podobnym wieku co Ty, możesz zdradzić jaki interes jest tak dochodowy, że w wieku 25 lat stać Cię na zabawki za taką kasę? Chyba ze to zasługa rodziców albo teściów.

Pozdrawiam,

1. Kup fajna furę, załóż temat, zmodyfikuj popatrzymy ocenimy, może nawet ktoś Ci coś odpisze

2. Możesz mi napisać co miałem pomodzić w aucie za 400k do którego nawet serwis miał problemy się zabrać, bo jak WRC podłączył się do niego w Bukowinie to się za głowę złapał ile tam jest modułów bo nie bardzo rozumiem co masz na myśli, zresztą poza brakiem NightVis i HeadUp to było tam dopakowane po dach więc WTF ?

3. Jak byś uważnie czytał poprzedni temat to byś wiedział jak doszedłem do dużych pieniędzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Jak byś uważnie czytał poprzedni temat to byś wiedział jak doszedłem do dużych pieniędzy

podobno nastepna "tasma wprost" jest o Twoim deal'u z Rostowskim :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Jak byś uważnie czytał poprzedni temat to byś wiedział jak doszedłem do dużych pieniędzy

podobno nastepna "tasma wprost" jest o Twoim deal'u z Rostowskim :wink:

Gabriel miałeś nie mówić, a teraz to szykuj się jutro na 5.45 panowie w kominiarkach przyjadą Ci zrobić śniadanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ze to zasługa rodziców albo teściów.

Pozdrawiam,

uwielbiam takich bohaterów. masz chłopie, powinno pomóc i poruszyć Twój malusieńki móżdżek, a nóż coś w końcu w życiu ugrasz:

genajeba.jpg

Szymon, plany na popołudnie? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ze to zasługa rodziców albo teściów.

Pozdrawiam,

uwielbiam takich bohaterów. masz chłopie, powinno pomóc i poruszyć Twój malusieńki móżdżek, a nóż coś w końcu w życiu ugrasz:

http://img.tapatalk.com/d/14/06/22/genajeba.jpg

Szymon, plany na popołudnie? :hi:

Żadne, kisze ogóra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy parafianie ja jestem nie pijący :wink: a tak serio to muszę być ready bo żonie zostały 3 tygodnie do terminu więc może w każdej chwili się wysypać :grin:

Do Ostrowa może wpadnę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy parafianie ja jestem nie pijący :wink: a tak serio to muszę być ready bo żonie zostały 3 tygodnie do terminu więc może w każdej chwili się wysypać :grin:

Do Ostrowa może wpadnę :wink:

bierz smaxa i dawaj na gawede chociaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie ma już tego zapisu w gwarancji że kilka strzałów LC i gwarancją możesz sobie d... podetrzeć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo wstydz się:facepalm: było już w temacie to foto:whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie ma już tego zapisu w gwarancji że kilka strzałów LC i gwarancją możesz sobie d... podetrzeć?

Nie ma, możesz strzelać tyle ile skrzynia pozwoli w razie czego sama się zabezpieczy. Natomiast jeśli dojdzie do przegrzania oleju to wyświetli Ci komunikat że należy go wymienić, wtedy do serwisu i po temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...