Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Jak tam Szymek emocje, na dzień przed odbiorem auta?:decayed:

Emocje jakieś są, ale zdecydowanie więcej teraz się u mnie dzieje w innych sferach życia :wink: w sumie nie wiem nawet nie wiem czy zdążę jutro dojechać do Krakowa, czy dopiero w środę :decayed:

Opublikowano

Wolałbym w środę bo mam wolny dzień :decayed:

Opublikowano
Wolałbym w środę bo mam wolny dzień :decayed:

Będziesz pierwszy pasażer nostromo ... :D

Opublikowano

Paskudna padlina.

Opublikowano
  • Autor
Paskudna padlina.

Poetycko to ująłeś, cóż będę musiał jakoś z tym żyć :wink:

Opublikowano

czemu pomysł z r8 TT nie wypalił ? czyżby na GTRa namówił pan A :wink:

Opublikowano
  • Autor
czemu pomysł z r8 TT nie wypalił ? czyżby na GTRa namówił pan A :wink:

Dobre R8 z małym nalotem to ze świeczką szukać, a już manual to jak szukanie złotego Grala. Zresztą problemem byłoby to że wszystko znowu robione byłoby po raz pierwszy więc rzeźba, czasu od zasrania i koszty idące ponad 100k.

A do GTRa jest wszystko na wyciągnięcie ręki, takie duże fajne puzzle 3D, np JDL ma masę części do GTR'a a na zagranicznych forach można do tego auta dostać dosłownie wszystko

Opublikowano

W wątku o s6 wspominałeś coś o nagranym temacie o r8, dlatego mnie to zaciekawiło. Z resztą r8 czy gtr, co za różnica i to i to będzie łamało kark.

Opublikowano
  • Autor
W wątku o s6 wspominałeś coś o nagranym temacie o r8, dlatego mnie to zaciekawiło. Z resztą r8 czy gtr, co za różnica i to i to będzie łamało kark.

Stoi na allegro R8 V10 ale gościu jest nie poważny więc odpuściłem temat

Audi R8 279900.00 PLN. kraków - otoMoto.pl

bujałem się z nim 2 tygodnie i nie mógł załatwić dokumentów itp, jakiś krętacz

Opublikowano

A dopiero co w Bukowinie macalem i slinilem sie nad S6.

Spieszmy sie macac samochody, tak szybko sie zmieniaja:decayed:

Opublikowano

Gratulacje auto jest Mega !!! Chociaż osobiście bardziej podobało mi się S6 :) no ale to inna szuflada :)

Opublikowano

Graty Szymon kolejnego pięknego auta!!! :wink:

Opublikowano

Szymon ciekawe ile seria u ciebie wytrzyma.... chyba ze pewien pakiet HKS GT1000 co przypłynął do Polski to dla Ciebie... ;)...

zabawy już zaplanowane? ECU-Performance? Sportmile? :)

---------- Post dopisany at 14:02 ---------- Poprzedni post napisany at 14:02 ----------

i oczywiście gratuluje zabawki - ciekawe jak ci wyjdzie w porównaniu np. po roku używania :)

Opublikowano

piękne :)

Opublikowano

Czekam na fotki po odbiorze:D

Opublikowano
  • Autor

Przytargałem dziada, jest dobry sk***iel. Jest dobrze :decayed: na razie powolutku pierwsze kilometry na dotarciu, więc tylko do 4000obr./min i w miarę spokojna jazda.

20140626_133607.jpg

20140626_133625.jpg

20140626_133638.jpg

20140626_133646.jpg

20140626_133706.jpg

Opublikowano

Już wiem kto mi sprzeda felgi w przyszłym sezonie :naughty:

Szymek..te dejlajty to trącają wiejskim ku**sem :decayed:

Opublikowano

Gratuluje zabawki:kox: Mam andzieje podjedziesz na oem i będzie można podotykać:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Już wiem kto mi sprzeda felgi w przyszłym sezonie :naughty:

Szymek..te dejlajty to trącają wiejskim ku**sem :decayed:

Ale które, bo on ma w lampie i w zderzaku :grin:

Opublikowano

Te w zderzaku :decayed: Wyglądają jakby z hjundaja wyjęte na żywca..nie ma na to żadnych carbonowych zaślepek ? :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.