Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6 C5 1.9 Avant Aquablau Metallic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawiam mój nowy nabytek po: http://a4-klub.pl/b5-a4-s4-rs4-74/b5-afn-vulkanschwarz-avant-gwint-17-soft-216-t-avf-polift-176633/

A6 C5 1.9 TDI AVF Avant LY5X, czysta seria :)

Z wyposażenia:

6x poducha
Wszystkie szyby w pradzie
Grzane lustra
2 strefowy klimatronic
Pakiet swiatlo ( klamki, drzwi, fotele przod, tyl)
Telefon w łokciu :D
Grzane stołki, elektryczne sterowanie wysokoscia i ledzwiami.
Felgi ori 16'
Przyciemnione szyby od tylnych drzwi do konca
Srebrny reling :D
Parktronic tył
Radio Concert, głośniki zwykłe + woofer w bagazniku
ESP
Tempomat
Czujnik jakości powietrza
Dłuuga skrzynia GVS :D

Plany jedynie program za jakiś czas, tak poza tym nie trzeba nic robic, wszystko przygotowane :)

Auto zostanie wygodną landarą, nie będzie ekscesów typu gwint jak w A4 :wink:

Pare zdjęc jeszcze z ogłoszenia:



image.jpg

9999.jpg

999999.jpg

95762425_2_1000x700_prywatne_a_6_19_tdi_

95762425_3_1000x700_prywatne_a_6_19_tdi_

95762425_5_1000x700_prywatne_a_6_19_tdi_

95762425_6_1000x700_prywatne_a_6_19_tdi_

IMAG2195.jpg

IMAG2208.jpg

I takie tam ;)

x6la4att.jpg

Edytowane przez danielom

Opublikowano

Gratki wozu :thumbup1:

a co do modów to poczekamy zobaczymy :whistling:

ja też tak mówiłem nic nie bede robił to co mam mi wystarczy i pewnego dnia się zaczeło :grin::decayed::a4fan:

Opublikowano

fajna..rezaj bixy:decayed:

Opublikowano

jak by co to mam spowalniacze na przód 314 co prawda od a6 c6 ale powinny pasować . Oddam w b.dobrych pieniądzach

Opublikowano
  • Autor
Gratki wozu :thumbup1:

a co do modów to poczekamy zobaczymy :whistling:

ja też tak mówiłem nic nie bede robił to co mam mi wystarczy i pewnego dnia się zaczeło :grin::decayed::a4fan:

Juz raz tak podchodzilem :D

---------- Post dopisany at 07:54 ---------- Poprzedni post napisany at 07:54 ----------

fajna..rezaj bixy:decayed:

Koszty zderzaka przerazaja :)

---------- Post dopisany at 07:55 ---------- Poprzedni post napisany at 07:54 ----------

jak by co to mam spowalniacze na przód 314 co prawda od a6 c6 ale powinny pasować . Oddam w b.dobrych pieniądzach

No nie wiem czy by pasowaly bo inny zacisk jest wiec i rozstaw inny jarzma chyba ze sie myle.

Opublikowano

ja mam cały komplet do sprzedania

Opublikowano

Po co Ci zderzak ? Twój jest przystosowany do sprysków- jak go zrzucisz to masz wszystkie uchwyty itd. tylko musisz wywiercić ładnie dziurki i kupić zaślepki po 50 zł/ szt ASO.

ja mam cały komplet do sprzedania

Wrzuć na PW ile.

Opublikowano

Wiec sprawa z hamulcami wyglada tak , jeśli a6 c5 jest po lifcie , to hamulce od a6 c6 podejdą p&p tylko trzeba zmienić tarcze na taka jak jest w a4 b7 czyli 312/46,5 jak dobrze pamietam. Jeśli audi a6c5 jest przed liftem to ma zwrotnicami żeliwne i nie podpisuje. Rozstaw uszu w zwrotnicami jest ok95 natomiast po lifcie w aluminiowej jest ok 145. Wiec sprawa prosta jak mamy aluminiowe zwrotnicami to można wsadzać hamulce z a6c5 jak coś to ja swój zestaw wyceniamy na 200zł . Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Ja mam pelnego polifta. 200zl za komplet tj tarcze klocki zaciski jarzma? Tarcze do wyjebania bo maja byc 312?

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

Po co Ci zderzak ? Twój jest przystosowany do sprysków- jak go zrzucisz to masz wszystkie uchwyty itd. tylko musisz wywiercić ładnie dziurki i kupić zaślepki po 50 zł/ szt ASO.
ja mam cały komplet do sprzedania

Wrzuć na PW ile.

Ale zaslepki przedliftowe takie nakladki?

Opublikowano
Ja mam pelnego polifta. 200zl za komplet tj tarcze klocki zaciski jarzma? Tarcze do wyjebania bo maja byc 312?

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

Po co Ci zderzak ? Twój jest przystosowany do sprysków- jak go zrzucisz to masz wszystkie uchwyty itd. tylko musisz wywiercić ładnie dziurki i kupić zaślepki po 50 zł/ szt ASO.
ja mam cały komplet do sprzedania

Wrzuć na PW ile.

Ale zaslepki przedliftowe takie nakladki?

i się zaczeło :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Nie rob scen :D

Opublikowano

Tak tarcze do wyjebania bo będzie inne odsadzenie

Opublikowano
  • Autor

Zaden biznes, za 350 komplet 312mm z dobrymi tarczami :hi: przerabialem temat 312 w a4 i koszty zupelnie przerosly oczekiwania.

Opublikowano

w końcu porządna furmanka :)

GRATY wozidła

Opublikowano
  • Autor
w końcu porządna furmanka :)

GRATY wozidła

Dzieki :)

Opublikowano

Che che. Zastanawiam się, w jakiej pozycji są koła przy takim skręcie kierownicy jak na obrazku?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Graty na pelny FIS czekaja :decayed:

Opublikowano

alu 18 by sie sprzydało i -40 tak na kicie z H&R .... :)

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano
Graty na pelny FIS czekaja :decayed:

:thumbup1:

To był mój pierwszy mod po zakupie , jak nie masz tempomatu do proponuje za jednym rozbieraniem dołożyć :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.