Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przebieg auta jak sprawdz w VCDS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kiedyś była dyskusja, że przebieg można odczytać z ECU dopiero w B6 i silnik musi być PD TDI.

Ja przykładowo łącze się w A3 8L

Opublikowano

Mam vcds i niestety nie mam w nim możliwości sprawdzenia przebiegu.Jakaś okrojona wersja programu?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Zapewne masz VCDS Lite (program dedykowany pod fejs KKL).

Opublikowano

Tak,dokładnie.Do sprawdzania podstawowych błędów jest ok.

Czyli najlepiej wejść w posiadanie vcds akp 11.11.4?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Już wersja VAG COM 607 miała odczyt przebiegu z EDC-15, a od wersji VCDS 908.1 doszedł odczyt także EDC-16.

Także od tych wersji wszystkie w wzwyż to robią.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Już wersja VAG COM 607 miała odczyt przebiegu z EDC-15, a od wersji VCDS 908.1 doszedł odczyt także EDC-16.

Także od tych wersji wszystkie w wzwyż to robią.

Mam a4b6 i po kablu 12.12 hex+can nie mogę w applications odczytać. Jakiś patent jest aby korzystając z linii K odczytać z opcji applications -> EDC15-16 Mileage?

Opublikowano

EDC 15 i EDC 16 to sterowniki w silnikach diesla. Czy taki posiadasz?

PS. PB nie zapisuje przebiegu. ;)

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Już wersja VAG COM 607 miała odczyt przebiegu z EDC-15, a od wersji VCDS 908.1 doszedł odczyt także EDC-16.

Także od tych wersji wszystkie w wzwyż to robią.

Mam a4b6 i po kablu 12.12 hex+can nie mogę w applications odczytać. Jakiś patent jest aby korzystając z linii K odczytać z opcji applications -> EDC15-16 Mileage?

Ja mam silnik PD i ten sam kabel i oprogramowanie i też nie umiem sie połączyć

Edytowane przez marcuso86

Opublikowano

jak nie masz CAN to nie odczytasz.z edc przebieg czyta w autach po 2000 roku gdzieś tak,wiem bo sam taki sam temat przerabiałem już.

Opublikowano

No nie mam can bo w b6 nie ma - a wyzej ludzie piszą ze w b6 mozna odczytać przebieg...

Opublikowano

Mam vcds 12.12 w moim b6 nie można sprawdzić przebiegu , ale w golfie IV tdi już tak.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Czasami tak jest, że nawet z EDC nie odczyta i nic na to nie poradzisz...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

No nie mam can bo w b6 nie ma - a wyzej ludzie piszą ze w b6 mozna odczytać przebieg...

?!?

B6 ma jak najbardziej can - tyle że do użytku wewnętrzego ;p

1.9 TDI PD 2000-2004 rejestrują przebiog, ale nie zawsze - zależy od oprogramowania w sterowniku

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

W nowszych np. S-tronic w skrzyni jest zapisany czas działania (o ile nie była zmieniona wraz ze sterownikiem) i wtedy przebieg na blacie/godziny skrzyni i mamy średnią prędkość :) 35-55 to realny wynik i oczywiście porównujemy ze średnią z liczników

Opublikowano

B5 1.9 TDI 90 KM AHU 1997 r. nie ma szans żeby odczytać rzeczywisty przebieg ?

Opublikowano

niech ci ktoś sprawdzi pełnym vcds'em, ale małe szanse

Opublikowano

W okolicy nie mam magika od VW z VAGiem czy VCDSem. Mam kabel od Viakena i VAGa , ale z tym kablem VCDS nie ruszy ?

Opublikowano

ruszy ale VCDS w wersji LITE, który chyba niema opcji sprawdzania przebiegu

Opublikowano

B5 1.9 TDI 90 KM AHU 1997 r. nie ma szans żeby odczytać rzeczywisty przebieg ?

W twoim sterowniku nie ma szans na odczytanie zapisanego przebiegu żadnym kablem

Opublikowano

No trudno. Nie dowiem się ile ma naprawdę najechane. W serwisie też nie ma żadnej informacji

Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.