Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampy Led sonar


Adamo8715

Rekomendowane odpowiedzi

Witam stałem sie posiadaczem Przednich lamp z ledem firmy Sonar . Lampy bez silniczków można spasowac do karoserii lecz z silniczkami delikatnie odstają . Ma ktoś jakiś pomysł na zliklidowanie dziur pomiedzy lampą a karoserią ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daruj sobie te lampy tak jak pisze kolega ja po kupnie auta z takimi lampami od razu je wyj....em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu iż pracuję z firmie motoryzacyjnej, przerabiałem już różne lampy, szczególnie jak miałem Astrę czy Focusa, można było śmiało wkładać co popadło. Z własnego doświadczenia powiem, że Sonar był jednym z najgorszych wyborów lamp z Tajwanu, Chińskich nigdy nie miałem. Tak więc ( tym bardziej do Audi ), zdecydowanie nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu je odazu.... ?

po 1.całe sie porozklejały z zwiazku z czym zaczęly parować i syf był w środku nieziemski

po 2.sklejone były jakimś dziwnym lepikiem który od gorąca cały sie rozlewał

po 3.one nie świecą jadąc na mijania to tak jakbym jechał na postojówkach

i po 4 lampy wykonane są bardzo mizernie chińskie lub tajwańskie gówno za które ktoś na portalach aukcyjnych kosi niezła kasę kup zwykłe lampy poliftowe i będzie pan zadowolony a te opchnij komuś może ktoś będzie chętny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram, gówno niesamowite. Jeździłem na zwykłych żarówkach, nic nie było widać, to teraz jeżdzę na Cool Blue Hyper, nadal nic nie widać ale przynajmniej fajnie na biało świecą :grin:

Jakość wykonania strasznie beznadziejna. Z początku też mi się podobały jak miałem je założone po poprzednim właścicielu, ale po jakimś czasie dotarło do mnie że to badziewie i wiocha. Ogólnie nie polecam. Każdy mi ciągle powtarza "zmień te lampy bo beznadziejne"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tez te sonary az 2 dni problem ze spasowaniem z z elementami, przy regulacji od razu szlak trafil 1 ciegno od regulacji. Soczewki lipnej jakosci . W dzien kiedy zamontowalem akurat zaczal lac deszcz ia na nastepny dzien okazalo sie ze jedna lampa paruje. Wyslalem na reklamacji i kupilem Depo. Mam je juz rok i jestem mega zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...