Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stuki z tylu z prawej strony w avancie


booster70

Rekomendowane odpowiedzi

po zmianie amorow i sprezyn zaczelo mi cos strasznie napierdzielac na dziurach, zaczalem szukac przyczyny i d*pa.. z wyeliminowanych mozliwosci:

-dolna sruba amora

-gorne mocowanie amora

-łozyska nowe i dokrecone

-koło dokrecone

-zacisk i jarzmo dokrecone

wjechalem na podnosnik ostatnio i przejrzałem wszystko jeszcze raz i tuleja na belce z prawej strony jest wyjebana - moze stukac przez nia?

inna mozliwosc to taka ze mam nowo dorobione nakretki gwintu i moze jest odrobine wezsza niz sprezyna na dole i sprezyna tam stuka?

juz nie mam sily do tego :facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tez by d*pa plywala a nie czuc tego dlatego myslalem ze to nie bedzie tuleja, bardziej obstawialem sprezyne bo teraz zalozylem twardsze i to zaczelo sie dziac :kwasny: wymienie tuleje i zobacze co dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na twardszych mniej bujać powinno ,a jak tuleje wy*ebane to buja nawet jak bys wszystko nowe wsadził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moze czasem tyl poleci tak sobie teraz przypominam.. ok wymienie tuleje w tygodniu i mam nadzieje ze to ustanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba sie wyjasnilo.. gorne mocowanie amora.. w wolnej chwili wyciagne i zobacze co tam nie bangla ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem słabo dokręcone mocowanie amora i też mi waliło strasznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odboje sa ok a pozatym to stukanie jest takie twarde, znajde czas to wyciagne caly zawias z tej str i sie okaze co ta walilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli oprócz stuków słyszysz także szum przy wyższych prędkościach to oprócz mocowania amortyzatora,sprawdź takze czy koło jest dokręcone,bo u kumpla było podobnie i okazało się że jedna ze srub się poluzowała w efekcie czego słychać było metaliczny podźwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odgrzeje kotleta, wymienilem koła na zimowe i przy okazji tuleje tylniej belki i nie wiem czego to zasluga ale stuki ustaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie ;/ po podniesieniu zawieszenia o 3.5cm znow stuka i to jeszcze bardziej... chyba amory ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś te amorki. Ile mają %. Bo może szukasz jak to mówią igły w stołu..... a to wina amoruw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie,ja myślałem że przyzyczną może być w kole które jest słabo dokręcone,ale jeżeli po wymianie problem dalej występuje to pozostaje sprawdzić sam amortyzator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...