Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dokładnie tak, ja w sumie na bezdotyk jeżdżę z trzema bo jeszcze mam do felg :decayed:

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 279,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak najlepiej myc auto powiedzmy tydzień i później po umyciu na dwa wiadra, jeśli na koniec poszedł cleaner + wosk? Od razu na bezdotyk, czy rękawicą? Czy myjka bezdotykowa nie ma za dużego ciśnienia i nie ściągnie wosku?

Edytowane przez mashet

Opublikowano

Bezdotykiem nie zmyjesz całego brudu. Jak masz pianownice to aktywna piana z neutralnym PH ładnie spłukać i później mycie na dwa wiadra też najlepiej szamponem nie podjadającym wosku... Myć powinieneś zawsze na dwa wiadra

Opublikowano

A najlepiej na trzy wiadra i obowiązkowo z grit guardem :wink:

Opublikowano

Dopiero po zakupie grit guarda widać ile syfu zostaje się na dnie wiadra :wink:

Opublikowano

Zdecydowanie dwa wiadra z guardami, jak latasz na bezdotyk używaj tylko ich wody........

Opublikowano

Czy ktoś z posiadaczy pianownica PA ze złączem pod karchera może sprawdzić czy jest tam jakieś uszczelnienie? Dzisiaj myłem samochód i ze złącza między pistoletem a pianownicą pryska woda,jak podłączę Lance do mycia to przecieku nie ma. Wcześniej było dobrze.

Opublikowano

Jest (powinna być) uszczelka gumowa - oring. Pomaga też pospolita taśma silikonowa na gwint.

Opublikowano

Jest (powinna być) uszczelka gumowa - oring. Pomaga też pospolita taśma silikonowa na gwint.

dzięki

Opublikowano

Bezdotykiem nie zmyjesz całego brudu. Jak masz pianownice to aktywna piana z neutralnym PH ładnie spłukać i później mycie na dwa wiadra też najlepiej szamponem nie podjadającym wosku... Myć powinieneś zawsze na dwa wiadra

Mam dwa wiadra z grit guardem. Używam rękawicy CarPro wełnianej. Później tradycyjne osuszanie fluffy dryerem i to wszystko? Mogę na koniec machnąć jeszcze detailerem?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mashet

Opublikowano

Cos do chromow wokol szyb i grilla oraz koncowek wydechu? Mam zmatowiale chromy i ogolnie jakies zapyziale :/

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

jak najbardziej możesz zawsze to przytrzyma trochę szajnu i trochę hydrobowosci będzie tez kiedyś używałem fluffy ale jak mi Denis napisał żeby zainwestować w porządny sprzęt to od razu kupiłem mahmuta :decayed: jest przepaść między jednym a drugim

Opublikowano

Cos do chromow wokol szyb i grilla oraz koncowek wydechu? Mam zmatowiale chromy i ogolnie jakies zapyziale :/

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pasta Mothersa. :wink:

Opublikowano

jak najbardziej możesz zawsze to przytrzyma trochę szajnu i trochę hydrobowosci będzie tez kiedyś używałem fluffy ale jak mi Denis napisał żeby zainwestować w porządny sprzęt to od razu kupiłem mahmuta :decayed: jest przepaść między jednym a drugim

Co to ten mahmut?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Cos do chromow wokol szyb i grilla oraz koncowek wydechu? Mam zmatowiale chromy i ogolnie jakies zapyziale :/

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pasta Mothersa. :wink:

Do końcówek wydechu owszem ale grilla nie radzę tym traktować bo to przecież plastik pokrywany chromem. Nie wiem jak się sprawa ma z listewkami wokół szyb, problem generalnie ciężki.

Opublikowano

jak nie dbasz od początku o chromy przy szybach to później jest problem bo robią się takie plamki

jak najbardziej możesz zawsze to przytrzyma trochę szajnu i trochę hydrobowosci będzie tez kiedyś używałem fluffy ale jak mi Denis napisał żeby zainwestować w porządny sprzęt to od razu kupiłem mahmuta :decayed: jest przepaść między jednym a drugim

Co to ten mahmut?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

ręcznik do osuszania tyle ze kosztuje 3x więcej jak fluffy
Opublikowano

Jaką ma gramature? Bo ja zakupiłem ten ulepszony fluffy dryer o gramaturze 600g/m2. http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6434835186

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

gramatura chyba 1000. mam też carbona recznik i tez fajnie zbiera wodę jest chłonny ale mały i dość długo schodzi przy osuszaniu. fajny jest do dolnych partii

Opublikowano

Cos do chromow wokol szyb i grilla oraz koncowek wydechu? Mam zmatowiale chromy i ogolnie jakies zapyziale :/

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pasta Mothersa. :wink:

Do końcówek wydechu owszem ale grilla nie radzę tym traktować bo to przecież plastik pokrywany chromem. Nie wiem jak się sprawa ma z listewkami wokół szyb, problem generalnie ciężki.

Miałem w B6 i to jest po prostu tragedia z tymi pseudo "chromami", nie sposób o to zadbać a w szczególności jak auto pod chmurką stoi....

Opublikowano

Ile bedzie kosztowało usunięcie tego u lakiernika ? Syn świeży kierowca ;/

Szukam dość budżetowej opcji

adeeajwu.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.