Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

Niby tak ale nawet Meguiar's w swoich promo filmach robi spore błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,potrzebuje zestaw kosmetyków do mojego audi lx7z,auto całe mam świeżo po polerce,potrzebuje z tego co się orientuje na pewno wosku i coś pod wosk bo po polerce zostało mi parą takich śladów po polerowaniu,wosk jaki używałem wcześniej to collinite 476 a do usuwania rys używałem uc megsa a politurę miałem jakąś od poorboy's ale minęło sporo czasu kiedy robiłem ostatnie zakupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem podszewka w wełniaku mi bardzo twardnieje jak rękawica wyschnie. Co robię nie tak? Jak włożę do wody to wraca do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest to samo, całą piane dobrze wypłukuje i wisi sobie i schnie samoczynnie mam Carpro i Gyeon w jednej i drugiej jest to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany a używał ktoś z Was GYEON Q2 Tire ? Jeśli tak to jak go oceniacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Kosmetyce Aut mówią ze to jest numer jeden . Kilka osób wypowiadało się o tym produkcie bardzo dobrze .Nawet jest test jak wypada z innymi produktami ... Choć osobiście nie używałem ale też chcę go przetestować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie też czytałem na kosmetyce że zbiera dobre opinie, no cóż nie pozostaje nic innego jak kupić i samemu się przekonać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem podszewka w wełniaku mi bardzo twardnieje jak rękawica wyschnie. Co robię nie tak? Jak włożę do wody to wraca do normy.

Ja np dostałem radę z firmy detailingowej żeby mikrofibry płukać w occie,moze na to też pomoże.

Mikrofibry po praniu i wyplukaniu w occie są miękkie,a nie twardnieją jak po samym praniu.

Witam,potrzebuje zestaw kosmetyków do mojego audi lx7z,auto całe mam świeżo po polerce,potrzebuje z tego co się orientuje na pewno wosku i coś pod wosk bo po polerce zostało mi parą takich śladów po polerowaniu,wosk jaki używałem wcześniej to collinite 476 a do usuwania rys używałem uc megsa a politurę miałem jakąś od poorboy's ale minęło sporo czasu kiedy robiłem ostatnie zakupy

Coś nie tak z tą polerką jak są jakieś ślady.

Nie wiem jak to wygląda,czy zostało to dobrze wykonczone,ale ja bym to potraktował jakimś cleanerem przed woskiem.A wosk to może coli lub fusso coat od soft99 bo jesień się zbliża :)

Edytowane przez bolek80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RM760 nada się do bonnetowania podsufitki ? Czy coś innego polecicie? I czy mieliście styczność ze środkami ADBL do prania bo muszę zamówić do jutra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


RM760 nada się do bonnetowania podsufitki ?

zaproponuję zamiast tego Mc990


I czy mieliście styczność ze środkami ADBL do prania bo muszę zamówić do jutra

imho działa tak jak powinno i ładnie pachnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: o Tersusie już kiedyś słyszałem ale to podobno bardziej chemia przemysłowa. Skoro to polecasz wypróbuje mam nadzieje że się nie zawiodę. ADBL też muszę przetestować bo jak na razie ich środki bardzo mi się podobają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Panowie,

Jaki polecilibyscie ręcznik do osuszania karoserii w aucie tak żeby smug nie zostawial?

Pozatym posiadam jakiś dobry szampon, spray do felg, i wosk wszystko z Anglii.

Co byście polecili dodatkowo do tego jakimś tanim kosztem:)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super zamawiam ten drugi:)

Co byście polecili jeszcze do lakieru? Póki co mam jakiś dobry wosk. Jakiś cleaner lub coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa, no zanim wosk najlepiej clenaer oczywiście, w sumie to dokładne mycie auta, deironizacja i dekontaminacja lakieru potem glinka, powtórne mycie , clenaer na końcu wosk który wtedy poleży dłużej na dobrze przygotowanym lakierze, to tak w dużym skrócie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółta glinka Valet Pro powinna starczyć, ale traz sa fajne też pady jak z ADBL, cleaner ostatnio nakładałem maszynowo taki: http://www.partraf.pl/poorboys-world-professional-polish-cleaner-colli-p-446.html, oczywiście po dekontaminacji i deironizacji i dwukrotnym myciu auta i na to położony został Soft 99 Fusso Coat, wyszło tak:

2q3n1ar.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...