Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

31 minut temu, marcin120383 napisał:

Witam ktoś używa 

GYEON Q2M WetCoat

Jak tak to po jakim czasie spłukać i czy wytrzeć czy nie 

Myjesz auto, psikasz na mokry samochód, dosłownie chwuilke czekasz i zaraz spłukujesz, tak jak na filmie:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz, możesz tez sie przejechac ,wiekszosc wody powinna zniknać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIemanko.

 

Takie pokrowce jak w linku jest sens zakładać? czy będzie się mocno to odczuwało? że to nie jest skóra, lecz jakiś delikatny badziew?

 

http://allegro.pl/eko-audi-a4-b5-b6-b7-b8-skora-pokrowce-samochodowe-i6031745670.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki potrzebuje dobrego srodka do usuniecia kleju do szyb w duzych ilosciach, ktory nie zniszczy mi lakieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mizur138 napisał:

Chłopaki potrzebuje dobrego srodka do usuniecia kleju do szyb w duzych ilosciach, ktory nie zniszczy mi lakieru.

Wszystkie kleje usuwałem zawsze Prickbortem, całkowicie bezpieczny dla lakieru, ale jak poradzi sobie z klejem do szyb ciezko powiedzieć , nie sprawdzałem , w każdym razie lakier nie ucierpi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, FroS-t napisał:

Wszystkie kleje usuwałem zawsze Prickbortem, całkowicie bezpieczny dla lakieru, ale jak poradzi sobie z klejem do szyb ciezko powiedzieć , nie sprawdzałem , w każdym razie lakier nie ucierpi

Ok dzieki za info. Bede testowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2017 o 14:30, marcin120383 napisał:

Zakupy zrobione GYEON Q2M WetCoat :banan:

Zobaczymy efekt oprócz słońca muszę jeszcze na coś zwrucic uwagę 

Nie, wiadomo na czyste auto to psikac:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mizur138 napisał:

Ok dzieki za info. Bede testowal.

Jak sobie nie poradzi to inne produkty typu Tar and Glue można spróbować....ale Prickbort jeszcze nie zawiódł mnie nawet przy uporczywym kleju, naklejkach różnych  czy pozostałościach po odważnikach na feldze, chwile posiedzi i ładnie rozpuszcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, FroS-t napisał:

Jak sobie nie poradzi to inne produkty typu Tar and Glue można spróbować....ale Prickbort jeszcze nie zawiódł mnie nawet przy uporczywym kleju, naklejkach różnych  czy pozostałościach po odważnikach na feldze, chwile posiedzi i ładnie rozpuszcza.

Okey zobacyzmy jak to wyjdzie w praktyce bo musze wywalic listwe na klapie a trzyma ja klej do szyb. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem auto i nie mam pojęcia czy coś było na nie nakładane. Co teraz zrobić żeby ewentualnie pozbyć się tego co tam mogło być i przygotować lakier auta na zimę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dimiC napisał:

Witam, kupiłem auto i nie mam pojęcia czy coś było na nie nakładane. Co teraz zrobić żeby ewentualnie pozbyć się tego co tam mogło być i przygotować lakier auta na zimę? 

Jak będziesz mył Karcherem do piany aktywnej dolej APC, zrób bardziej wodnistą kosystencje i wiekszosć powinna zejść, możesz też użyć Autobrite Wax Off , jest jeszcze 

CHEMICAL GUYS CLEAN SLATE SURFACE CLEANSER WASH ale troche słabo działa, codz chyba najprostszy sposób to poejchac kilka razy na bezdotyk ich piana zżera wszystko co lezy na aucie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak co potem, potem glinka, cleaner, odtuszczanie po cleanerze i kładziesz sobie wosk, najlepiej jakis sealant taki jak np Softt99 Fusso Coat i patrzysz na piekne kropelki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka maszynke tak na wlasny uzytek najlepiej kupic? Zawsse wssystkie kosmetyki nakladalem recznie. Tak bylo teraz teraz. Black hole i na to wosk. Rekoma idsie sie namachac biorac pod uwage mycia i glinke.
Pomyslalem o polerce tylko nie wiem czy jako amator moge bawic sie w to czy lepiej zostac przy robotkach recznych [emoji5]

Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...