Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

Szybkie pytanko. Skończył mi się dodo juice purple haze a za collinite nie przepadam..

Jaki wosk kupić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tomek - jesli dodo byl ok, inny sampler dodo np hard candy, orange crush albo banana armour.

Damian - i wszystko jasne. Po pierwsze za czesto i to duzo za czesto. FK spokojnie polezy dluzej bez wspomagania, jak i sam BSD tez dluzej trzyma. BSD jak na powiedzmy QD daje niesamowite ingi ale znacznie "zamula" wyglad gubiac odbicia i glebie. Jesli masz ciemny lakier zastosuj albo Poorboy's World Black Hole albo Autoglym Ultra Deep Shine i na to jakis letni wosk albo Poorboy's World Nattys powiedzmy Blue albo jakis sampler Dodo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł nakieruj mnie prosze jak dokladnie do tego podejsc. Dzis umylem lakier i jest naprawde dobrze, gladki nadal, wiec glinke bym odpuscil tylko nie wiem czy klasc na to Black Hole i na to letni wosk czy wczesniej Cleanerem przeleciec, troche szkoda mi FK aczkolwiek.. jestem sklonny pobawic sie jeszcze przed zima znowu FK a teraz poleciec na summer edition :decayed: ale do setna.. Szkoda ze nie ma testerow Black Hole ani Ultra Deep oraz z woskow, cenowo wychodzi podobnie wiec co polecasz.. Poczytalem to kazdy srodek jest oh ah :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo zgodnie ze sztuka powinno byc mycie, osuszanie, cleaner (w zaleznosci jaki albo potem IPA albo tylko polerowanie mikrofibra czyli dokladne wytarcie) Black hole, polerowanie, wosk polerowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko - Jaki cleaner pod wosk w normalnej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś wakacyjny dodo Juice np rubbish boys lub purple haze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod wosk danej firmy kładzie się clenera z tej samej firmy przeważnie, zgadza się ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie bardziej dobiera sie pod efekt, glownie cleanery "robia robote"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tanszych i ogolno dostepnych raczej nie

Kolego a powiedz mi czym usunąć pozostałości na lakierze po gówienku ptasim ?:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to juz zalezy, czasem wystarczy cleaner, a czasem niestety trzeba posuwac sie az do papieru sciernego i pelnej korekty na tym kawalku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie mi proszę w jednej kwestii. Zaatakowałem dziś od rana auto tricolorem i megsem UC, naqrwiałem ostro kawałek po kawałku i ładnie szło, ogólnie byłem bardzo zadowolony... zeszło mi się kilka godzin na samo szorowanie tricolorem, niestety zakurzyło mi się dość mocno auto w czasie krótkiej jazdy, pojechałem na bezdotyk psiknąłem z marolexa fruit snow foam, zmyłem osuszaczem i szlag trafił całą robotę. Jest gorzej niż było, to normalne? Czemu tak się stało, spłukałem tego megsa jednym myciem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto umyte i potraktowane

[h=1]MEGUIARS CLEANER WAX LIQUID[/h]to wystarczy czy cos jeszcze po tym wosku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awra niestety pracowales za krotko i tylko fillery zapchaly rysy - bezdotyk pokazal "naga prawde" Nie da sie zrobic recznie w kilka godzin tego co robi sie maszynowo kilkanascie.

fafnasty wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:10 ----------

a cos dobrego do nawilżenia skóry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...