Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

Michał chciałeś usunąć water spoty bez usuwania wosku ? :D

Byłoby tak pięknie! :decayed:

Niedawno woskowałem, a akurat zdarzyła się impreza polewana kranówą i trochę się napsuło :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Natural Look - powaznie!!!

Właśnie miałem wcześniej, używałem, kupiłem zymola bo chciałem przetestować i myślałem że to coś lepszego. Zymola sprzedałem i czekam na Natural Looka :decayed: Nie ma nic lepszego do tapicerki, przynajmniej tak mi się wydaje, naprawdę efekt NL jest mega jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn do czarnych plastików? czy do czego jest NL ? Bo tyle dobrego o nim słyszałem a jeszcze nie testowałem. Aplikatorem sie go nanosi si ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak do czarnych, na prawdę Ci go polecam jest mega. Ja nanoszę go aplikatorem nie wiem czy to fachowo jest :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który zestaw będzie lepszy (auto srebrne, praca ręczna)

Duraglas 652 i finish kare 1000 czy lusso revitalizing i lusso oro wosk ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nadajacy sie do recznego nakladania, wytrzymalosci. Nie znam sie na tym za bardzo. Dlatego pytanie zadane na zasadzie: lepiej wybrac nike czy puma;-) Ewentualnie jaki zestaw cleanera i wosku moglbys polecic w podobnych pieniadzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posluchaj.

Duragloss i FK1000 to zestaw zabezpieczenia pancernego - polecany na zime. Tu wszystko jest kosztem wytrzymalosci.

Zesta Lusso to jego pelne przeciwienstwo a wiec bedzie mial lepszy wyglad, lepszy zapach, znacznie przyjemniejszy podczas pracy ale daleko mu do wytrzymalosci.

W podobnych pieniadzach z woskow naturalnych czyli cos jak Lusso np Poorboy's World Nattys blue i ich cleaner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posluchaj.

Duragloss i FK1000 to zestaw zabezpieczenia pancernego - polecany na zime. Tu wszystko jest kosztem wytrzymalosci.

Zesta Lusso to jego pelne przeciwienstwo a wiec bedzie mial lepszy wyglad, lepszy zapach, znacznie przyjemniejszy podczas pracy ale daleko mu do wytrzymalosci.

W podobnych pieniadzach z woskow naturalnych czyli cos jak Lusso np Poorboy's World Nattys blue i ich cleaner.

Rozumiem, że chodzi o ten wosk: http://www.detailer.pl/sklep/woski-i-sealanty/38-finish-kare-1000p-hi-temp-paste-wax.html

A który duragloss ? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

592853d8f04380178a9c5a88d9831c76.jpg

Mial.ktos do czynienia z czyms takim ? Moze mi wyjasnic co to jest ? Niby to wosk jakis ale na wosk mi to nie wyglada [emoji57]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...