Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

Jakas perelka malo rozpowszechniona. Skoro masz poloz i zrob test z opisem i fotami dla potomnych. Gdyby ludzie tego nie robili Sonax BSD nie bylby krolem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co wybrać do polerowania szyby przedniej..chodzi mi o narzędzia i preparaty do tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem żeby wypolerować przednią szybę trzeba mieć sporo pojęcie i wprawę :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze to nie takie proste jest..ale mam z kolega na czym się uczyć..i pytam co potrzeba kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zebym nie placil za szampon 200 zl bo to przesada. Ogolnie jaki szampon jest godny polecenia nie patrzmy na kase?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megs Gold Class to slaby szampon.

Warty zainteresowania z budzetowgo punktu widzenia Presta Sudzz *nawet on jest lepszy od megsa :)

Dodo Juice Born To Be Mild, Duragloss seria 900, Gtechniq G-Wash.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótki pytanie - co spie...yłem? :) Auto umyte dokładnie, potem glinka na mokro, mycie, no i cleaner (Zymol) i wosk. Maska (zwłaszcza) ma pełno drobnych białych kropek. Wydaje mi się że są to jakieś drobne uszkodzenia od piasku, kamyczków itp. Chociaż jak przejadę ręką po lakierze to wydaje się być bardzo gładki, glinka tam nie miałą problemów.Po nałożeniu cleanera chyba te wszystkie drobinki w ubytku lakieru wypełniły się właśnie cleanerem. Ni nie mogłem tego ręcznie za hu hu wypolerować. Nałozyłem na to mimo wszystko wosk. Czy mogę sam jakoś to poprawić, czy może polerka mechaniczna pomoże czy jednak zakład lakierniczy/detainlingowy? Z daleka auto i tak prezentuje się o niebo lepiej. Przypuszczam że auto nie miało takiej pielęgnacjo od 6 lat :) Taka jest moja teoria ale pewniej by było gdyby jakiś profesjonalista na to spojrzał. Będę wdzięczny za pomoc lub wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megs Gold Class to slaby szampon.

Warty zainteresowania z budzetowgo punktu widzenia Presta Sudzz *nawet on jest lepszy od megsa :)

Dodo Juice Born To Be Mild, Duragloss seria 900, Gtechniq G-Wash.

Od długiego czasu stosuje Megs Gold Class i jestem mega zadowolony. Fajnie nabłyszczał auto.

Giffe czy te szamony co ty podałeś np. Dodo Juice Born To Be Mild też nabłyszcza auto. Może warto spróbować skoro mówią że są lepsze.

Problem ma tylko z wycieraniem auta. Raz że ręcznik nie chce się slizgać po lakierze tylko muszę go mocno ciągnąc. A dwa to to że nie zbiera dobrze wody.

Może coś polecićie.

Edytowane przez MaciejK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj tych co podałem, a sam stwierdzisz, że gold class jest od nich gorszy.

Jak ręcznik mało chłonny to pora na zmianę.

TrollGun ma oczywiście rację w kwestii osuszania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale recznik jest nowy i jak podłoszę to karoseria i tak jest mokra.

To spróbuj go uprać, niektóre tak maja że dopiero po pierwszym praniu zaczynają pochłaniać wodę jak trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...