Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

cos niedrogiego do felg? Upackaly sie smarami/tluszczem przy zmianie opon (nastepnym razem bede kuwa stal nad nimi i patrzyl przez rece...)

i od razu moze jakis preparat z powloka ochronna, zeby tak latwo brudu nie lapaly?

edit: od razu pytanie 2 - jaki byscie polecali nie drogi do odkurzania autka w srodku?

- przenosny (najlepiej bez kabla, chyba ze takie to szity/nie uzyteczne na dluzsza mete)

- maly

- wydajny

Edytowane przez ilear
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co polecacie na wosk FK 1000 żeby dłużej poleżał.

Sonax BSD

cos niedrogiego do felg? Upackaly sie smarami/tluszczem przy zmianie opon (nastepnym razem bede kuwa stal nad nimi i patrzyl przez rece...)

i od razu moze jakis preparat z powloka ochronna, zeby tak latwo brudu nie lapaly?

edit: od razu pytanie 2 - jaki byscie polecali nie drogi do odkurzania autka w srodku?

- przenosny (najlepiej bez kabla, chyba ze takie to szity/nie uzyteczne na dluzsza mete)

- maly

- wydajny

Do mycia felg Tenzi Alux, a do ich zabezpieczenia FK1000 wosk, może być sampler za 19,90.

Co do numeru dwa - odpuść, wszystkie dostępne na rynku są małe, głośni i NIC nie ciągną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy PB natural look da mi matowy efekt na plastikach w kolorze ciemnoszarym? (swing) APC nielsena do tego dokupiłem żeby umyć nieco wnętrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezli przelecisz UC to moze spróbuj to wymyć zmywaczem silkonowym i dopiero potem cleaner + wosk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto zakupić tą piane aktywną ?

Valet PRO Ph Neutral Snow Foam 1l
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie laika d*py nie urywa, ale mogę się nie znać. Niech się mądre głowy wypowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodo Born To Be Mild + Soft99 Fusso Coat

2in1? Bez sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie takie produkt ani nie myją za rewelacyjnie, ani nie zabezpieczają - bez sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to moze tak porozglądałem sie troszke i znalazłem wosk w płynie, Turtle Wax ICE. Będzie dobry na zime? Szukam czegoś dobrego dla lakieru chce żeby dobrze wyglądał i był zakonserwowany, chce dobry szapmon i wosk może być w płynie jak ten wax ice, ktos może mi cos dobrego polecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykly czy piorący ? jak zwykly ja kupilem np karchera chyba 300zł dałem za niego i sluzy mi wlasnie do odkurzania samochodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...