Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Griffe. Ty siedzisz w temacie. Możeznasz kogoś, albo możesz polecić kogoś z Dolnegośląska? Jak nie, to trzeba będzie wybrać się do Ciebie w przyszłym roku :D

Niestety, mimo że kilka lat mieszkałem w stolicy Dolnego Śląska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ot chociażby CarSpa, ale podejrzewam że cena może powalić :D

wejdź tutaj - > http://sklep.waxclusive.pl/kontakt skontaktuj się z Pawłem (właścicielem), powinien pomóc

Edytowane przez denishome
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaopatrzyłem się w kilka mikrofibr i Fluffy do osuszania...w czym to prać, żeby nie zrobiły się twarde i nie straciły swoich właściwości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaopatrzyłem się w kilka mikrofibr i Fluffy do osuszania...w czym to prać, żeby nie zrobiły się twarde i nie straciły swoich właściwości?

Biały Jeleń w płynie najlepiej hipoalergiczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSC_0687.jpgPanowie da rade spolerowac takie rysy czy raczej malowanko. to sa otarcia nie czuc pod palcem zadnych glebokich ubytkow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na wstępie dzięki griffe za dobór kosmetyków dla mojego auta ostatnim razem :wink:

Dziś sprowadza mnie tragedia, Żona miała spotkanie z krawężnikiem. Efekt taki, że blisko rantu felgi rysa, wyczuwalna pod pazurem :facepalm: dł rysy gdzieś 2x po 10cm. Da rade to jakoś wyleczyć?? lub chociaż w miarę trwało zamaskować?? Jeśli to ma znaczenie będę to chciał robić na wiosnę ewentualnie w ciepłym garażu gdzie auto może stać.

Pozdrawiam

P.S może być PW

Edytowane przez Steav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pod paznokciem nie czuć na 100% się da.

Paweł jakies instrukcje jak do ładnie wyciagnać?? jakie papierki i tak dalej.mam pasty menzerny 400,500, 2500, 3000. pady sie dokupi, maszynka jest. jak to ogarnac zeby nie było tragedii. pobawie sie troche w zimowe wieczory a jak sie spieprzy to najwyzej malowanko mi lakiernik ogarnie.

Edytowane przez Magicbattle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ściągnięciu oznaczeń z tylnej klapy - czym przelecieć w garażowych warunkach by zniwelować różnicę odcieni i nie narobić szkód?

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej polerką, ręcznie to mordęga

U siebie chciałem doczyścić w zakamarkach znaczka audi i tylko odklejenie emblematu i polerka na lustro pomogła

Potem przyklejony znaczek na taśmę 3M

Edytowane przez edekxp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki polecacie zestaw świąteczny do 200zł bez wosku?

Gotowy czy składak?

Szampony, rękawice, chemia do środka? Czego oczekujesz? :)

Świetna rzecz na prezent!

http://mrcleaner.pl/dodo-juice-homebrew-premium-wax-kit-stworz-samodzielnie-wosk-p2410.html

Edytowane przez denishome
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie, żonka chce zrobić mi prezent na urodziny. Jakiś czas temu zacząłem bawić sie w detaling, nie mam firmowych zestawów ale jest cleaner, glinka, wosk, fibry, jakieś attacki na zderzak i parę innych pierdół. Latem zakupiłem polerkę rotacyjną K2, chciał bym dobrać do niej dwa pady + dwie pasty. Wiadomo że na początku nie porwę się na pełną korekcje więc chciał bym cos na średnie ryski + finish.

Co możecie polecić ????? Pasty i pady nie mogą być typowo pod jedno auto ponieważ mam pod opieką 3 auta, 2 są czarne a 3 niebieskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki polecacie zestaw świąteczny do 200zł bez wosku?

Gotowy czy składak?

Szampony, rękawice, chemia do środka? Czego oczekujesz? :)

Świetna rzecz na prezent!

http://mrcleaner.pl/dodo-juice-homebrew-premium-wax-kit-stworz-samodzielnie-wosk-p2410.html

myślę ze składak szampon rękawice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...