Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dostałem info z firmy która prowadzi renowacje miedzy innymi skór... mówia że bardzo dobre sa produkty do uzytku domowego do foteli i kanap skórzanych hmm co o tym myslicie??

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 279,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Domyslalem sie ze wieczne to nie bedzie ale jedno mycie i to bez chemii na.bezdotyku i cała robota poszla sie wietrzyc... myslalem ze 2-3 mycia to wytrzyma. Dobra dzieki za odpowiedz.

Opublikowano
Domyslalem sie ze wieczne to nie bedzie ale jedno mycie i to bez chemii na.bezdotyku i cała robota poszla sie wietrzyc... myslalem ze 2-3 mycia to wytrzyma. Dobra dzieki za odpowiedz.

Megs tylko wypełnia przy ręcznej robocie na vagach niestety.

Wysłane z mojego GT-I9070

Opublikowano

nie tylko na vagach :wink:

Opublikowano

Tak jak pisali poprzednicy, niestety bez dobrze "WYPOLEROWANEJ" powierzchni woski itp nic nie dadzą albo zamaskuja rysy na krótko, proponuje zamiast wydawać na woski i inne Aio Odłożyć na korektę a potem dbać i używać Quick detailera po każdym myciu i auto Będzie lala przez długi czas ;)

Opublikowano

w czym najlepiej prac mikrofibry?

Opublikowano

Ja piorę ręcznie mydłem i wodą a takie mniej puszyste juz bardziej zdarte w pralce w proszku ( używam ich np do skóry i plastikow)

Opublikowano

ja tez w wodzie z mydlem ale czasem sie dobrze nie dopierze, slyszalem ze sa jakies specjalne srodki

Opublikowano

Srodek Sonusa - pralka i jak nowe. Jak mydlo to bialy jelen.

Opublikowano

A to juz zalezy, czasem wystarczy cleaner, a czasem niestety trzeba posuwac sie az do papieru sciernego i pelnej korekty na tym kawalku.

dzieki kolego za odpowiedzieć ale powiem szczerze że po pierwszym dokładnym myciu auta nie widzę już tego :)

Opublikowano

Czyli nie byly to wzery a nie domyty lakier :nabijasie:

Opublikowano

Czyli nie byly to wzery a nie domyty lakier :nabijasie:

Gówienko trochę leżało zanim zmyłem , w weekend umyłem pożądnie auto i własnie tego nie widzę :wink:

Opublikowano

czym usunąć zamglenie na reflektorach? miałem rysy na lampach usunęłem je za pomocą papierów na mokro o różnych gradacjach rysy zniknęły a lampy stały się bardziej zamglone niż przed usuwaniem rys, polerowałem ręcznie gąbką tricolor za pomocą plastx pomogło nie wiele, zastosowałem pastę g3 też tą gąbką i też niewiele. Może za krótko to wykonywałem ile mniej więcej muszę tą gąbką jeden reflektor polerować?


dam radę to ręcznie wogóle ogarnąc czy tylko maszynowo za pomocą plastx?

Opublikowano

Da sie recznie ale wymaga to duzo pracy. Nikt nie powie 2h czy 5h, az beda idealnie klarowne.

Opublikowano

ok dzięki za pomoc chodziło mi o taką właśnie odpowiedź ile to może w przybliżeniu trwać stan ocenie sam ale myślałem że coś nie tego z tymi lampami jest albo ja coś źle robię


i przy używaniu plastx muszę moczyć gąbkę i lampę jak to się robi przy polerowaniu maszynowym lakieru czy przy ręcznym polerowaniu nie muszę tego robić bo raczej nie mam takiej pary w łapach żebym plastik był w stanie przypalić :)

Opublikowano

Nie moczy sie ani maszynowo ani recznie - to relikt zamierzchlych czasow

Opublikowano

ok wielkie dzieki za pomoc

Opublikowano

Witam witam.

Griffe mam małe pytanko, Posiadam obecnie taki zestaw :

mycie szamponem

Chemical Guys Super Foam-maxi Suds

Po osuszeniu:

POORBOY’S WORLD Black Hole Show Glaze

Ręczne polerowanko i następnie

POORBOY’S WORLD Natty’s Paste Wax – BLUE

Lecz z tego co wyczytałem z postów, przydał by się cleaner oraz może jakiś inny wosk pod cleaner. Jakieś propozycję ??

Kolor - grafitowy

Opublikowano

Tu masz jakby kilka drog. Najlepsza bedzie, po myciu - nie musisz osuszac i uzywasz glinki (do poslizgu woda a szamponem) - myjesz raz jeszcze, osuszasz. stosujesz Poorboy's World Professional Polish - bardzo dobry cleaner i na to BH i Nattys - fajny zestaw, niezle efekty.

Opublikowano

Dzięki za podpowiedź :)

Co do użycia glinki, mógł bym prosić o jakieś małe porady co do używania? Nie chciałbym narobić sobie więcej pracy niż mam :naughty: . Kiedyś już używałem ale zabrało mi to duuużo czasu gdyż bałem się ze porysuje lakier.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.