Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Springi -40/-40


blind0

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby miał to bym się nie zastanawiał tylko od razu wrzucał. 40/35 albo 45/40 a te drugie obniżenie wyjdzie na bank po wrzuceniu eibach sportline także dawaj dawaj:naughty:

---------- Post dopisany at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany at 15:17 ----------

Eibach 40/40 niby. Koło 18x8 cholera tył coś wysoko.

dscn1266_2776191039169015473.jpg

---------- Post dopisany at 15:24 ---------- Poprzedni post napisany at 15:22 ----------

A może i nie jest źle. Siadł mu ten zawias bdb jak mało które 40/40. Gazu na bank nie ma i zero gratów w bagaju:)

dscn1244_5643179183989277657.jpg

---------- Post dopisany at 15:28 ---------- Poprzedni post napisany at 15:24 ----------

Auto z silnikiem 2.4 V6 może wrzucił springi od 1.8 itp i dlatego przód ma sporo niżej? Weź i zgadnij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa dla avanta maja -40 z eibacha.. mendy ;p fakt tył troche wysoko, ale lepiej tak niż przód miałby się unosić :D

Im dłużej to się ciągnie to coraz wieksze mam watpliwości, tak to jest jak człowiek ma jakiś wybór. Dzisiaj info dostałem, że sportline będzie ok. 05.08 dostępny :jerk:

---------- Post dopisany at 15:30 ---------- Poprzedni post napisany at 15:29 ----------

fakt pewnie silnik mu troche dociążył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu masz drugie 40/40 i już nie jest tak różowo. Przód jest wyżej. Dołóż coś do bagaja i tragedia murowana.

pict00036al.jpg

---------- Post dopisany at 15:35 ---------- Poprzedni post napisany at 15:34 ----------

Wydaję mi się że na sportline siądzie idealnie i będziesz zadowolony. O ile Eibach czegoś nie odwalił z tym zakresem nacisku na oś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na sportline raczej nie bedzie motorowki tylko zeby dalo sie na tym jezdzic po takiej wsi jak Częstochowa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa wieś.. Przyjedź do morąga. Nawet nie wiesz gdzie to jest :D Miasto jak miasto ale nasze drogi to masakra. Najbardziej wkur... mnie studzienki. Albo wystają w cholerę 10 cm albo są zagłębiona na tyle samo. Do tego masa dziur i łat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe :grin: dlatego też trochę się boje tego sportline :facepalm: no ale co tu innego kupic jak nic nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to seria Sportline będzie ok do amortyzatorów 1BE? Czy raczej trzeba będzie wymienić na jakieś bardziej sportowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie jako że są one już o obniżonym skoku to muszą wystarczyć :) też nie jest to obniżenie ala -60 także raczej da rade :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie przód może się wylać szybciej niż normalnie. Dużo szybciej:) Tył raczej pojeździ. Jak macie dylemat to komplet bilstein B8 załatwi sprawę:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już 1be kupiłem także dopiero będziemy się zastanawiać jak coś będzie nie tak, zreszta nawet nie chce wiedzieć ile kosztuje ten blistein :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze poszukasz komplet tył 800zł z wysyłką a przód jakieś 1100-1200;] Ktoś powie , ze lepiej już kupić za to gwint ale to g prawda. Gwint tej jakości kosztuje od 4 tyś w gorę a i tak będzie mniej wygodny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: ja podziękuje nie te fundusze :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już się nic nie odzywam bo zgłupiałem :suicide_anim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe:grin: No tak wygląda cenowo porządny zawias. + za to , że tych amorów się nie wymienia tylko regeneruje za 100-150zł zależnie od stanu. A padają rzadko. Wiec może się okazać , że po 5 latach jesteś dużo do przodu i lepiej jeździsz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje 1.8. LPG 40/40. Opona przod 205/45/17 tyl 215/45/17. supersporta3yjyqeq.jpg

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedzi tak jak powinno i to z lpg :) z takiego prześwitu tylko, że przy 18" byłbym zadowolony :cygaro: dzieki za foto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzi bdb tylko , że sprężyna sprężynie nie równa. Tym razem wyszło ok a innym razem montując coś innej firmy będzie już kiepsko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

także już wiemy, żeby szukać czegoś z minimum -5 na przodzie względem tyłu xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby tak wyszlo musialem. Tylu regulacje ustawic do samej gory ( regulacja na talerzykach). Jak zakladalem pierwszy raz regulacja byla ustawiona na srodek to kolo w nadkole sie chowalo :D

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...